-
Posts
2752 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pocahontas
-
Treningi zaprzęgów w Warszawie i w okolicach?
Pocahontas replied to ktrebor's topic in Kluby, szkolenia, obozy
odświeżę temat.szukam suk lub suki do zaprzęgu w Milanówku lub okolicach-bliskich okolicach.ewentualnie pies ale wykastrowany. -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Pocahontas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
wpisałaś na dogo w dziale wizyty.może ktoś jest stamtąd? -
[quote name='Husky4ever'] PS. Pocahontas- banerek Wikingowi nieaktualny ;)[/QUOTE] racja.jakoś zapominam o tych banerkach ;-/
-
Wiking z "poparzonym" pyskiem ofiara lansu potrzebuje waszej pomocy.
Pocahontas replied to Sayrel's topic in Już w nowym domu
najnowsze fotki[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7153/p1202110932.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5106/p1202110938.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4974/p120211093801.jpg[/IMG] -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
Pocahontas replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za powodzenie akcji.jak tylko coś będziesz wiedzieć pisz od razu!!! -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek na rzecz husky wyciągniętych od tego bandyty [url]http://www.dogomania.pl/threads/202464-Filmy-gry-pr%C3%B3bki-kosmetyk%C3%B3w-i-inne-na-husky-zabrane-z-pseudo.do-27.02.2011-do-24-00?p=16328136#post16328136[/url] -
zapraszam na bazarek na rzecz tych psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/202464-Filmy-gry-pr%C3%B3bki-kosmetyk%C3%B3w-i-inne-na-husky-zabrane-z-pseudo.do-27.02.2011-do-24-00?p=16328136#post16328136[/url]
-
VLK współpracujemy :-)
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202436-Husky-z-pseudo-hodowli-pod-Toruniem[/URL] Ila z odgryzionym uszkiem: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/629/91ca24844943da26.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Malwi']mam pytanie - jak zamieścić ogłoszenie o husky do adopcji na stronie adopcyjnej ? da się samemu ? jeśli nie - do kogo mam się zwrócić ?[/QUOTE] wysyłasz do kogoś maila-są podane do osób na stronie-albo dzwonisz.opisujesz problem,zamieszczasz zdjęcia a oni potem dalej wiedzą co robić.a co się stało?
-
nic mi o tym narazie nie wiadomo.
-
Zdjecia "naszych" psiakow: [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/6065/mama2.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/6/mama3j.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1568/tata3x.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/619/0f0d9eac00251d69.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9631/osesek3.jpg[/IMG]
-
Niespełna tydzień dwa temu Fundacja Adopcje Malamutów pokazała nam dwa zakatowane i zadeptane niemalże na śmierć szczeniaki w typie malamuta. One dzięki pomocy wielu ludzi wygrały swoja szanse. Jednak w czasie kiedy one - bezpieczne już dochodziły do siebie w klinice [B]kilkadziesiąt[/B] innych psów rożnych ras żyło w męczarniach masowej pseudo hodowli pod Toruniem. Prawdopodobnie wiele tych psiaków miało kiedyś kochające domy, być może zostały ukradzione, być może uciekły czy zostały porzucone. Jednak wszystkie zamiast godziwych warunków życia zostały wrzucone w maszynę, gdzie liczy się tylko pieniądz. Okazuje się, ze do prowadzenia (pseudo)hodowli wystarczy mieć budę z łańcuchem, obskurny chlew i piwnice. Ze, aby zarabiać szybciej można chemicznie przyspieszać sukom porody... Dawać im jeść odpady... nie leczyć bo to, co nie może już rodzic czy chodzić można po prostu "zlikwidować". W kwitnącym biznesie można znaleźć wszystko. Onki, rottweilery, spaniele, malamuty czy hasiory. Wszystko co sprzedaje się dobrze i byle szybko. Bo pieniądz musi być łatwy. Psy mogą być brudne, zapchlone, zarobaczone, chore. Mogą przymarzać na łańcuchu. Ważne by rodziły - choćby na śniegu. Nie muszą być szanowane, zadbane nawet w minimalnym stopniu... Liczy się pieniądz... Szybki zbyt. [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3523/p1080098.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/6483/p1080074t.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/5933/p1080069.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/614/ea6d040121b85d0fmed.jpg[/IMG] Czy te dwa szczeniaki spotkał okrutny los bo "krycie" wyszło za mało rasowe i ciężko je było sprzedać? Jak wiele wpadek z tego chlewu nie uratował nikt? [B]I jaki los spotka psy, które niemalże cudem po wielu komplikacjach udało się odebrać? Czy zaznają życia, które należy się żywym, czującym istotom? Jakości życia, która jest oczywista dla każdego, kto psy nie traktuje jak nędznej szczekającej maszynki do robienia kasy. To już zależy od nas - ludzi.[/B] Serwis Husky Adopcje wziął pod swoja opiekę 8 psów zabranych stamtąd. Wszystkie trafiły na hotel u Grety pod Białystok. Niestety jednego z nich nie byliśmy już w stanie zabrać... ale jest bezpieczny.U zaufanych ludzi. A o to psiaki Suczka: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6876/mamak.jpg[/IMG] razem z szczeniakami znalezionymi w ostatniej chwili w piwnicy: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/117/osesek7.jpg[/IMG] Poza pchłami i robalami wygląda dobrze. Szczeniaki niestety maja zaropiałą skore, czekamy na wyniki badan, ale na pewno będą wymagały leczenia. Pies z czipem: [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/6992/tataoj.jpg[/IMG] Chyba świeży nabytek biznesowy bo najbardziej zadbany i w najlepszym stanie. Oraz suka, której zdjęć jeszcze nie mamy. Była razem ze szczeniakiem, który znalazł już dom stały. Suka strasznie zapchlona, zarobaczona z odmrożonymi łapami. Z tatuażem. [COLOR=darkred]Teraz niestety ta kłopotliwa trochę cześć. Utrzymanie i leczenie tych wszystkich psiaków będzie nas kosztować nie mało. Sam koszt hotelowania jednego dorosłego psa to 300zl/msc. Dlatego po raz kolejny prosimy o pomoc wszystkie osoby, którym los skrzywdzonych zwierząt nie jest obojętny. Wpłaty na cel tych psów można dokonywać na konto: [/COLOR] [B]Fundacja pomocy zwierzętom CHOW-CHOW[/B] ul.Parkowa 29 21-100 Lubartów konto: [B]21 8707 0006 0004 8738 2000 0001[/B] [COLOR=red][B]Koniecznie z dopiskiem: Husky Adopcje[/B][/COLOR] bank : Powiatowy Bank Spółdzielczy ul.Lubelska 30A 21-100 Lubartów dla przelewów zza granicy : iban: PL 21 8707 0006 0004 8738 2000 0001 swift: POLU PL PR [B]Psy będą przeznaczone do adopcji.[/B] Niestety ze względu na nie zakończoną sprawę prawna z "człowiekiem", który je trzymał zostaną wydane na umowach o domach tymczasowych wraz z umowa adopcyjna HA, która wejdzie w życie w chwili zapadnięcia wyroku. Niestety gdyby bezduszność urzędników okazała się wyższa niż dowody o znęcaniu się nad tymi zwierzętami - psy będą musiały wrócić... do bandyty. Na to na szczęście są bardzo małe szanse. Wiele psów musiało być doprowadzonych do tragicznego stanu, aby stosowne organy zezwoliły na ich zabranie. A sprawę prowadza doświadczone w takich tematach osoby i organizacje. Wszystkie nas zaskoczyły cudownymi i przyjaznymi charakterami i podejściem do ludzi. [B]W tym miejscu składam w imieniu serwisu OGROMNE podziękowania dla osób, które pomogły zabezpieczyć te psy w szczególności:[/B] Grecie, która przyjęła je choć nie miała miejsca... Jarkowi, który okazał wielkie serce wioząc te psiaki kawal drogi. Sponsorce jednego z psów (nie wiem czy mogę?). Wszystkim osobom, które od 2tyg wisiały na telefonach, aby skoordynować i ogarnąć akcje (szczególnie Dorocie, Radovan i K.). Fundacji Chow-Chow za możliwość zbiorki na ten cel. Watek calej akcji: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201148-Pseudo-pod-Toruniem"]http://www.dogomania.pl/t...do-pod-Toruniem[/URL]!!-Potrzebne-Domy-Tymczasowe! Dodam jeszcze, ze niestety nie wszystkie psy udało się przechwycić. Zanim zapadła decyzja prawna o zabraniu psów ich "właściciel" część stada wywiózł w nieznane narazie miejsce. Nie jest to pierwsza sprawa toczona przeciw niemu, poprzednim razem psy również się rozpłynęły po czym szczęśliwie wróciły by zarabiać dalej na swojego kochanego pana.
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
Pocahontas replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Madi mam rozumieć że ze względu że to pan policjant nic mu nie zostanie zarzucone? -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Pocahontas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jasper psy od Jamora mają szczęście...mam nadzieje że Ty także je będziesz miał. -
szczepienie na wściekliznę raczej nie ma wpływu na stan zdrowia psa.szczepionka jest zabezpieczeniem przed tą chorobą w razie jakiegoś kontaktu z innym zarażonym zwierzakiem.moim zdaniem nie ma wpływu na obniżenie odporności i chorobę uszu :-)
-
[SIZE=7][COLOR=red]yeeeeeeeeee!!!! [SIZE=2] [COLOR=black]w weekend piję zdrówko Lando:cool3: piesku najlepszego!!!:drinking: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
Morze i plaża - o czym trzeba pamiętać...??
Pocahontas replied to napciaa's topic in Podróże i wypoczynek
od kilku lat jeżdżę do Łeby i nigdy nie miałam problemów z wejściem na plażę główną.pies idzie przy nodze,na smyczy i jest cicho.aby poszaleć odchodzimy w stronę Stilo kilka kilometrów plażą i tam pies lata luzem. co znaczy tanio?ile kosztuje u Ciebie pokój 2 osobowy np.w lipcu?ja płaciłam 60zł za dwie osoby z psem w pokoju z łazienką.uważam że to BARDZO tanio. -
niewidomy psiak podobno w domu już dupke grzeje.właściciele się zgłosili bo ktoś znalazł ogłoszenie o zaginięciu psa i zadzwonił do nich że taki jest w schronie...
-
Morze i plaża - o czym trzeba pamiętać...??
Pocahontas replied to napciaa's topic in Podróże i wypoczynek
[quote name='ciemnaczekolada']Ja byłam w tamtym roku w Łebie, ale bez psa. Miałam super dom, tanio jak barszcz, ciekawe czy by psa wzięli :) Zależy mi aby miejsce było blisko plaży, to ważne. [B]Pocahontas[/B], możesz napisać coś więcej o wakacjach z psem w Łebie ? Czy wszędzie można ją zabrać, czy ludzie nie krzyczą :) ?[/QUOTE] ja łaziłam z psem wszędzie.na strzeżoną plażę wchodziłam i nie było problemu-pies oczywiście na smyczy i ładnie przy nodze szedł.na wydmach także byliśmy :-) na obiady z psem chodziliśmy bo wszystkie bary i restauracje mają ogródki więc nie było problemu.czasem miskę z wodą dostawał gratis.w pensjonacie do którego jeździmy nie ma problemu z psem-zresztą mój grzeczny i nie szczeka.mnie się podoba Łeba ze względu na to że jest gdzie pochodzić-las,jeziora,plaża i morze. tequilla mnie nie potrzebne są pałace do wypoczynku.ten dom stoi na cichej ulicy,blisko wszystko,ładne i komfortowe pokoje i do tego tanio. -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
czy już wiadomo kiedy będzie przeprowadzona akcja odbioru psów? -
[quote name='Paulina87']Wygląda jak łajka[/QUOTE] czy ja wiem?...chyba nie.
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
tak wiem nie wolno ale coś tam można skrobnąć...miejscowość,imię...:mad: -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
przecież można wszędzie podać jego adres aby u niego nie kupować i zastraszyć go że jak nie odda psów to będzie miał przerąbane. -
sądząc po rozstawie uszu byłabym za malamutem ale pychol bardziej haszczaka przypomina...raczej haszczak