-
Posts
2752 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pocahontas
-
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
Pocahontas replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
rozsyłajcie gdzie możecie.nie długo wstawię numer konta z danymi do wpłat dla suni. -
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
Pocahontas replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=143903865684627[/url] -
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
Pocahontas replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
nie bardzo umiem zakładać wydarzenia na fejsie ale zaraz spróbuję.jak mi się nie uda to zrobi ktoś inny. -
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
Pocahontas replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
IDUSIEK. jeśli macie możliwość jej zabrania to łapcie i chowajcie.w lecznicy posiedzi,dojdzie do siebie.w weekend pojedzie do KRK i potem będziemy jej szukać DS. szlag mnie trafia z tymi wszystkimi towarzystwami że mają to w du..! Madi masz na to jakiś wpływ?jakąś wiąchę możesz tam posłać im? -
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
Pocahontas replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
jakby co forumowa koleżanka z shusky.pl zaoferowała pomoc w transporcie -
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
Pocahontas replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
już wiem gdzie jest sunia.jakie są możliwości zabrania jej od nich? może powiadomić TOZ? mam nie daleko działkę i w zeszłym roku jak mi podrzucali psy to miałam kontakt z Panią z Tozu.nie wiem jak tam.czy ich zasięg tam sięga . a poza tym najważniejsze to zawiadomić straż miejską.boję się że jak to czuby to po interwencji mogą się jej po prostu pozbyć. -
jejciu tyle stron podnoszenia i nic... czy psiak ma jakieś ogłoszenia?
-
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
Pocahontas replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
jestem. ja pierd... dawno nie widziałam haszczaka w takim stanie.gdzie dokładnie sunia jest?mazowieckie jest duże... -
myślę że oprócz pouczenia o adresatce należałoby naświetlić co to za rasa i jakie ma potrzeby.chip też musi mieć.dobre ogrodzenie to podstawa.
-
Hope-po wypadku-stan tragiczny!!!Potrzebna pomoc!!!
Pocahontas replied to ares-ka's topic in Już w nowym domu
Biedny.ale haszczaki to twarde bestie. -
Hope-po wypadku-stan tragiczny!!!Potrzebna pomoc!!!
Pocahontas replied to ares-ka's topic in Już w nowym domu
podnoszę.śliczny jesteś. -
Hope-po wypadku-stan tragiczny!!!Potrzebna pomoc!!!
Pocahontas replied to ares-ka's topic in Już w nowym domu
do góry biedaczku.piękny jesteś :loveu: -
Hope-po wypadku-stan tragiczny!!!Potrzebna pomoc!!!
Pocahontas replied to ares-ka's topic in Już w nowym domu
ojejku.prosimy bardzo o pomoc!!! -
Hope-po wypadku-stan tragiczny!!!Potrzebna pomoc!!!
Pocahontas replied to ares-ka's topic in Już w nowym domu
bidulek.kochani pomóżmy bo bez nas nie da rady!!! -
po pierwsze może być to stres.boi się Was obudzić aby ją wyprowadzić i sika w jedno miejsce. po drugie miałam podobny problem z moim hasiorem.więc zacznę od pytania co sunia dostaje do jedzenia.ponieważ te psy mają bardzo wrażliwe jelitka istnieje prawdopodobieństwo że trzeba będzie zmienić jej karmę.niewykluczone że nie obędzie się bez wizyty u weta.możliwe że sunia ma w sobie lamblie-które są odpowiedzialne za przerost flory bakteryjnej co powoduje nie trzymanie kupki i moczu-ma biegunkę przy okazji?robi się wtedy badanie kału aby wykluczyć te cholerstwo.jeśli ma dostanie na kilka dni leki i będzie musiała przejść na lekką karmę-ja podaję Pro Plana z jagnięciną i ryżem a jeśli pies dostaje inne jedzenie to tylko ugotowane.jeśli okaże się że nie ma lamblii dobrze by było aby obejrzał ją wet i jemu przedstawić problem.nie wiem dokładnie jak jest robiona sterylka u suki ale może zostały uszkodzone jakieś mięśnie albo nerwy.nie mam pojęcia.jeśli dalej się utrzyma chyba trzeba będzie wybrać się do weta. to tyle co mogę się domyślać.może ktoś jeszcze cos wymyśli jaka może być przyczyna.
-
Młody Maks w typie husky - wątek DO ZAMKNIĘCIA
Pocahontas replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje że pies przed wydaniem zostanie wykastrowany... -
podnoszę.ech...
-
Młody Maks w typie husky - wątek DO ZAMKNIĘCIA
Pocahontas replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
wrzuciłam na shusky.pl -
Młody Maks w typie husky - wątek DO ZAMKNIĘCIA
Pocahontas replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
szlag mnie trafia na takich ludzi. czy piesek został gdzieś więcej ogłoszony niż na allegro? -
Niebieskie oczęta uwiodą i Ciebie! Młody, śliczny haszczak!
Pocahontas replied to Aleksandrossa's topic in Już w nowym domu
podnoszę temat-co z psem? -
napisałam już do niej na profilu gdzie ma szukać pomocy.