Jump to content
Dogomania

Pocahontas

Members
  • Posts

    2752
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pocahontas

  1. rozsyłajcie gdzie możecie.nie długo wstawię numer konta z danymi do wpłat dla suni.
  2. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=143903865684627[/url]
  3. nie bardzo umiem zakładać wydarzenia na fejsie ale zaraz spróbuję.jak mi się nie uda to zrobi ktoś inny.
  4. IDUSIEK. jeśli macie możliwość jej zabrania to łapcie i chowajcie.w lecznicy posiedzi,dojdzie do siebie.w weekend pojedzie do KRK i potem będziemy jej szukać DS. szlag mnie trafia z tymi wszystkimi towarzystwami że mają to w du..! Madi masz na to jakiś wpływ?jakąś wiąchę możesz tam posłać im?
  5. jakby co forumowa koleżanka z shusky.pl zaoferowała pomoc w transporcie
  6. już wiem gdzie jest sunia.jakie są możliwości zabrania jej od nich? może powiadomić TOZ? mam nie daleko działkę i w zeszłym roku jak mi podrzucali psy to miałam kontakt z Panią z Tozu.nie wiem jak tam.czy ich zasięg tam sięga . a poza tym najważniejsze to zawiadomić straż miejską.boję się że jak to czuby to po interwencji mogą się jej po prostu pozbyć.
  7. jejciu tyle stron podnoszenia i nic... czy psiak ma jakieś ogłoszenia?
  8. jestem. ja pierd... dawno nie widziałam haszczaka w takim stanie.gdzie dokładnie sunia jest?mazowieckie jest duże...
  9. myślę że oprócz pouczenia o adresatce należałoby naświetlić co to za rasa i jakie ma potrzeby.chip też musi mieć.dobre ogrodzenie to podstawa.
  10. Biedny.ale haszczaki to twarde bestie.
  11. do góry biedaczku.piękny jesteś :loveu:
  12. ojejku.prosimy bardzo o pomoc!!!
  13. bidulek.kochani pomóżmy bo bez nas nie da rady!!!
  14. ok to narazie wszystko w porządku.natomiast jeśli pojawi się biegunka zalecam wizytę u weta. miziania dla psiaków.
  15. po pierwsze może być to stres.boi się Was obudzić aby ją wyprowadzić i sika w jedno miejsce. po drugie miałam podobny problem z moim hasiorem.więc zacznę od pytania co sunia dostaje do jedzenia.ponieważ te psy mają bardzo wrażliwe jelitka istnieje prawdopodobieństwo że trzeba będzie zmienić jej karmę.niewykluczone że nie obędzie się bez wizyty u weta.możliwe że sunia ma w sobie lamblie-które są odpowiedzialne za przerost flory bakteryjnej co powoduje nie trzymanie kupki i moczu-ma biegunkę przy okazji?robi się wtedy badanie kału aby wykluczyć te cholerstwo.jeśli ma dostanie na kilka dni leki i będzie musiała przejść na lekką karmę-ja podaję Pro Plana z jagnięciną i ryżem a jeśli pies dostaje inne jedzenie to tylko ugotowane.jeśli okaże się że nie ma lamblii dobrze by było aby obejrzał ją wet i jemu przedstawić problem.nie wiem dokładnie jak jest robiona sterylka u suki ale może zostały uszkodzone jakieś mięśnie albo nerwy.nie mam pojęcia.jeśli dalej się utrzyma chyba trzeba będzie wybrać się do weta. to tyle co mogę się domyślać.może ktoś jeszcze cos wymyśli jaka może być przyczyna.
  16. mam nadzieje że pies przed wydaniem zostanie wykastrowany...
  17. podnoszę.ech...
  18. szlag mnie trafia na takich ludzi. czy piesek został gdzieś więcej ogłoszony niż na allegro?
  19. [quote name='Owieczka']Dziękuję Ci ślicznie !!![/QUOTE] spoko.obiecałam więc słowa dotrzymałam.oby kaska się zebrała.jak możesz ogłaszaj bazarek.pozdrawiam
  20. Przepraszam że tak długo ale w końcu zrobiłam bazarek: http://www.dogomania.pl/threads/207232-Torebki-torebeczki-na-d%C5%82ug-po-Salemie-kt%C3%B3ry-ju%C5%BC-za-TM-%28-do-15.05-do-22-00!!!?p=16817736#top ZAPRASZAM!!!!
  21. napisałam już do niej na profilu gdzie ma szukać pomocy.
×
×
  • Create New...