-
Posts
2752 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pocahontas
-
Sunia w typie haszczaka czeka w schronie na nowy dom.
Pocahontas replied to Pocahontas's topic in Już w nowym domu
hoop do góry.sunieczka potrzebuje domku.Kluseczko trzymaj się. -
skubaniec jak na tej budzie siedzi :D do góry.piękny pies.do zaprzęgu idealny.
-
Niebieskie oczęta uwiodą i Ciebie! Młody, śliczny haszczak!
Pocahontas replied to Aleksandrossa's topic in Już w nowym domu
kochana dzwoń do babuszki i pytaj się co i jak. -
Niebieskie oczęta uwiodą i Ciebie! Młody, śliczny haszczak!
Pocahontas replied to Aleksandrossa's topic in Już w nowym domu
Dzięki za info-melduję się. -
Sunia w typie haszczaka czeka w schronie na nowy dom.
Pocahontas replied to Pocahontas's topic in Już w nowym domu
sunia nadal w schronie... -
sunia najprawdopodobniej we wtorek będzie powoli wychodzić ze schroniska.ludzie którzy chcieli sunię nadal ją chcą więc trafi do sprawdzonego domku gdzie jest już malamutek.będzie miała męskie towarzystwo. kwarantanna kończy się w poniedziałek więc myślę że we wtorek przyszli właściciele będą już załatwiać sprawy formalne.
-
oj z tym olewaniem skakania przez płot różnie bywa.trzeba być ostrożnym. mój pies 3 lata nie miał zamiaru skakać a w tym roku na wiosnę postanowił sam pójść się wykąpać nad bagienko za domem-wrócił do furtki aby go wpuścić jak już się wytaplał w błocie.cwaniaczek śmierdzący i brudny :-)
- 16 replies
-
- alaskan
- alaskan malamut
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
a może zrobić mu kojec w ogrodzie i niech tam mieszka.w momencie wyprowadzenia małych psów haszczak do kojca. czasami jest tak że duże psy nie lubią małych.dziwi mnie fakt zaatakowania suni ale myślę że to kwestia wcześniejszego wychowania itd. zdarza się że pies po kastracji jeszcze przez pół roku ma wahania nastrojów,hormony jeszcze pracują.być może mały pies(10 miesięcy) zaczyna dojrzewać i dlatego duży widzi w nim bądź co bądź zagrożenie. co do mijania psów przydałoby się szkolenie-mój tak samo robił.ale zawsze gdy widzimy psa,każę mu siadać,trzymam przysmak w ręku i zajmuję się psem.odciągam jego uwagę od potencjalnych wrogów.teraz wystarczy komenda "nie interesuj się"albo zwykłe"nie".gdy nie ma reakcji przysmak do pyska i chwalę psa.
- 16 replies
-
- alaskan
- alaskan malamut
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
a czy reszta psów została wykastrowana?jeśli ciachnięty jest tylko husky to się nie dziwię że są sprzeczki. greatmadwomen-napisała na shusky. rotek-są całe różne mieszanki psów.ale to z winy ludzkiej. w.chroniowski prosiłam o opis jaki jest stosunek psa do kotów,dzieci,suk i innych psów-nie tylko tych w domu.jak z zostawaniem na dłuższy czas.pies mieszka w domu,ogrodzie.
- 16 replies
-
- alaskan
- alaskan malamut
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
dałam go na shusky bo na sforze nie mam konta więc jak możesz...dzięki :-)
- 16 replies
-
- alaskan
- alaskan malamut
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
znam haszczaka ważącego 34kg i wcale nie wygląda jak malamut. zgodnie ze wzorcem malamuty nie mają niebieskich oczu!!!macie husky troszkę wyrośniętego :-) jaki jest jego stosunek do kotów,dzieci,suk,psów?
- 16 replies
-
- alaskan
- alaskan malamut
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
jupi !!!! :-)
-
to jest husky a nie malamut!!!właściciele nie wiedzą co mają?
- 16 replies
-
- alaskan
- alaskan malamut
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Sunia w typie haszczaka czeka w schronie na nowy dom.
Pocahontas replied to Pocahontas's topic in Już w nowym domu
idą święta...Kluseczka też by chciała mieć dom... -
nikt nie chce pięknego psiaka?
-
Sunia w typie haszczaka czeka w schronie na nowy dom.
Pocahontas replied to Pocahontas's topic in Już w nowym domu
nikt nie chce Kluseczki? -
dobra powrzucam go gdzie mogę.
-
[quote name='fiorsteinbock']W dzierżoniowskim schronisku przebywa Wirus, cioteczki podpowiedzcie czy on bardziej w typie malamuta czy husky'ego?:[/QUOTE] haszczak jak najbardziej.malamuty nie mają niebieskich oczu a ten ma jedno ślepie blue :-P
-
czy piesek został wrzucony na fora haszczakowe?shusky?albo inne?