Jump to content
Dogomania

Pocahontas

Members
  • Posts

    2752
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pocahontas

  1. widzę że osoby z okolic Milanówka się odzywają a ja potrzebuję kogoś na wizytę przed adopcyjną w ŻABIEJ WOLI.znacie kogoś?
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/203884-W-typie-husky-czeka-w-schronie-na-nowy-dom[/url] [URL="http://img576.imageshack.us/i/2zxyx37.jpg/"][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/2060/2zxyx37.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Alaskamal']Żałują,że jakoś w zamieszaniu w związku z egzaminami przegapiłam ostatni numer w związku z tematem zaprzęgów... :([/QUOTE] mam na kompie zeskanowane.podaj maila a Ci wyślę.
  4. [quote name='Martyna_HA']No niestety do adopcji mamy o dziwo głównie młodzież, taki wysyp szczeniaków niestety blokuje adopcje psów dorosłych - bo jest jakieś takie skrzywienie, ze szczeniak=lepiej[/QUOTE] a dziwne te skrzywienie.ja z jednej strony chciałabym szczeniaka bo to takie słodkie,cudownie pachnie i jest zabawne ale z drugiej strony pogryzione meble,demolki,sikanie i kupkanie.a tak ja zaadoptowałam w miarę młodego psa bo 14 miesięcznego.owszem troszkę ciężko było na początku ale teraz z dumą patrzę na swoje dzieło ;-) dorosły pies jest jak najbardziej ok i przede wszystkim-KOCHA TAK SAMO MOCNO.
  5. a ja jestem ciekawa jak została załatwiona sprawa przekazania suki nowym właścicielom.co na to stary właściciel?jak to wszystko się odbyło?
  6. znalazłam już. może ktoś jest z okolic kto mógłby doglądać suni tymczasowo...
  7. dziękuję za pw i melduję się na wątku. ciężko będzie teraz coś znaleźć,mamy pełno psów z pseudo z Torunia Basia założyłaś temat na shusky.pl?jak nie to założę.a na SO?
  8. ten 4 miesięczny prawdopodobnie ma już domek stały czy macie jakieś info odnośnie tych dwóch?
  9. ja dołączam się do podziękowań. każde uratowane psie serce to iskierka nadziei na lepsze...
  10. już wiemy o tej suni.postaramy się coś zdziałać.dzięki.
  11. koniec bazarku. udało się zebrać 173zł!!!+koszty wysyłki około 57zł co daje łącznie 230zł!!! dziękuję
  12. Za 3 godziny koniec bazarku na rzecz psiaczków.
  13. melduję się.mamusia jest piękna.podoba mi się strasznie.Xena-idealne do niej pasuje.
  14. przypominam o bazarku z którego dochód wspomoże psy z pseudo!!!
  15. jest duże prawdopodobieństwo że wygramy sprawę i psy nie wrócą do tego zbrodniarza.więc szukanie domków jak najbardziej wchodzi w grę :-)
  16. zapraszam na bazarek.kaska pójdzie na psy północy odebrane skur#$%&*%@@!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202464-Filmy-gry-pr%C3%B3bki-kosmetyk%C3%B3w-i-inne-na-husky-zabrane-z-pseudo.do-27.02.2011-do-24-00[/url]
  17. KUNA nie przepraszaj.dzięki Tobie psy mają raj na ziemi a trafiły z piekła więc nie masz co przepraszać.czekamy cierpliwie a Tobie życzymy dużo zdrowia i cierpliwości.
  18. kurde.smutne to.ale myślę że gdy będzie ta gorsza wersja eutanazja będzie najlepszym rozwiązaniem...żal ściska serce ale tak by było najlepiej. Kuna dziękujemy za wieści.wrzuć trochę fotek jak masz.dzięki,pozdrawiam.
  19. KOPIUJE: Kochani, dostałam właśnie telefon z tvn .. dziś o 19.50 w Uwadze będzie emisja reportażu z trutowa .. jak to ujęła Iwona Brzostek z TVN, którą 2 dni prosiłam o udział w tej akcji i nagłośnienie az się wreszcie zgodziła i wysłała ekipę .. "materiał jest naprawdę mocny" :smile: sama się cieszy, że taki wyszedł i w razie czego czeka na dalsze sygnały ..
  20. już rozsiewam wieści o reportażu...
  21. monikab zapytaj tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201148-Pseudo-pod-Toruniem"]http://www.dogomania.pl/t...do-pod-Toruniem[/URL]
  22. ja na swojej drodze spotkałam kiedyś wspaniałych ludzi będąc u nich na wizycie przed adopcyjnej.mieli 2 psy w tym jednego kalekę.od urodzenia miał łapę niesprawną i biegał z podwiązaną.wzięli go jako szczeniaka bo bali się że ktoś go uśpi. więc jeśli Ci chcą tego biedaka to znaczy że to ludzie o wielkim sercu ale... no właśnie...może tv zadziałała...tego bym nie chciała.
  23. mają 3 tygodnie. zapraszam na bazarek na utrzymanie psiaków,link pod moją sygnaturą.
  24. [quote name='sylwija']nawet nie wiedziałam, że taki dział istnieje :) i nie wiem, gdzie go szukać .. nie widzę ..[/QUOTE] proszę: [url]http://www.dogomania.pl/forums/941-Wizyty-przedadopcyjne[/url]
×
×
  • Create New...