-
Posts
2752 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pocahontas
-
zakończył się bazarek.kwota jaką uzyskałam to 598zł. całość zostanie przelana w przyszłym tygodniu na konto husky adopcje. dziękuję wszystkim za pomoc.
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ilonajot'] Ciagnie koszmarnie na smyczy, ma sily za dwoch.[/QUOTE] zaprzęgowiec :-) potrzeba mu biegania.piękny pies.będzie miał dobrze. -
zapraszam do pomocy tym psiakom: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204486-Mega-bazar-kosmetyczny-na-psy-husky-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-pseudo.pom%C3%B3%C5%BC-im!do-27.03.do-24-00!!?p=16531601#post16531601[/url]
-
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
zapraszam do pomagania psom husky z pseudo [url]http://www.dogomania.pl/threads/204486-Mega-bazar-kosmetyczny-na-psy-husky-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-pseudo.pom%C3%B3%C5%BC-im!do-27.03.do-24-00!!?p=16531601#post16531601[/url] -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
to nie są dziadki.wujek koleżanki ma około 50 lat dlatego napisałam starsi a nie starzy czy wiekowi :-) w grę wchodzi także bernardyn albo biały owczarek.ludzie chcą mieć dobrego stróża domu. wiesz ja Ci tylko przekazuję co usłyszałam.ucieszyłam się że chcą adoptować a nie kupić pseudo. -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Dzięki, chętnie przekażę ONka w dobre ręce. Czekam zatem na dalsze wieści.[/QUOTE] rozmawiałam z koleżanką której wujek właśnie poprosił o Onka.chce psa.ale z racji tej że to już starsi ludzie chcieliby szczeniaka aby wychować go pod siebie.więc pies musi byc młody.obojętnie czy długowłosy czy krótkowłosy.fajnie jakby był czarny.(wymagania niesamowite ;-/ ) -
Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!
Pocahontas replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
prawdopodobnie będę mieć chętnych na Onka ale jestem w trakcie uzgadniania spraw.ONek zamieszkał by w mazowieckim-Wawa lub okolice.ale nie chcę robić nadziei bo muszę z ludźmi pogadać czy chcą czy nie. -
wiadomo że im straszy pies tym większe ryzyko.ale młode psy można ciachać-nic im się nie stanie.
-
marta23t upilnowałaś?ok.chwała Bogu.ale czasem zdarzy się wypadek,może zachoruje,może ucieknie.wiesz jak to różnie bywa. jestem za sterylizacją/kastracją.w dzisiejszych czasach niestety to lek na wszystko.
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Pocahontas replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jasperek boski chłopak.i laskę ma fajną :P -
:multi::loveu:
-
Lando kochanie co tam u Ciebie?
-
Sunia husky porzucona na wsi ma kochającą rodzinę:)
Pocahontas replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
a poza tym czasem komuś ładnie z oczu patrzy a rzeczywistość okazuje się inna... nie chcę się kłócić bo to i tak nie ma sensu ale chciałam tylko wiedzieć czy będzie sterylizowana.jeśli tak to super.osoba która oddała sunię do adopcji powinna tego przypilnować. -
Sunia husky porzucona na wsi ma kochającą rodzinę:)
Pocahontas replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
słuchaj SWA jest taki ogrom psów że nie wyrabiamy. dla mnie najważniejsze jest dobry właściciel i odpowiedzialny właściciel.a jeśli taki jest to myślę że już nic nie muszę pisać. dla mnie sterylizacja/kastracja psa to jest klucz do zmniejszenia liczby psów a i w sumie na zdrowie im to wychodzi. nie wiem co Cię poirytowało w tym pytaniu.normalne pytanie, a poza tym przy umowie adopcyjnej(nie wiem czy taka była podpisana) to jest pierwszy punkt więc nie rozumiem irytacji. -
Sunia husky porzucona na wsi ma kochającą rodzinę:)
Pocahontas replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
czy sunia będzie wysterylizowana?