Jump to content
Dogomania

Pocahontas

Members
  • Posts

    2752
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pocahontas

  1. zakończył się bazarek.kwota jaką uzyskałam to 598zł. całość zostanie przelana w przyszłym tygodniu na konto husky adopcje. dziękuję wszystkim za pomoc.
  2. [quote name='Ilonajot'] Ciagnie koszmarnie na smyczy, ma sily za dwoch.[/QUOTE] zaprzęgowiec :-) potrzeba mu biegania.piękny pies.będzie miał dobrze.
  3. nie ma mnie chwilę i takie wiadomości... trzymaj się Owieczka.jemu teraz jest lepiej...biega po zielonych łąkach pełnych stokrotek [*]
  4. miejsc nie mamy narazie ale będziemy myśleć co z nim zrobić. na pewno trzeba sprawdzić chip,tatuaż.czy w schronie mówili ile ma lat.nie wygląda na młodego chyba że przez wychudzenie i tułaczkę tak go widać.
  5. zapraszam do pomocy tym psiakom: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204486-Mega-bazar-kosmetyczny-na-psy-husky-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-pseudo.pom%C3%B3%C5%BC-im!do-27.03.do-24-00!!?p=16531601#post16531601[/url]
  6. zapraszam do pomagania psom husky z pseudo [url]http://www.dogomania.pl/threads/204486-Mega-bazar-kosmetyczny-na-psy-husky-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-pseudo.pom%C3%B3%C5%BC-im!do-27.03.do-24-00!!?p=16531601#post16531601[/url]
  7. to nie są dziadki.wujek koleżanki ma około 50 lat dlatego napisałam starsi a nie starzy czy wiekowi :-) w grę wchodzi także bernardyn albo biały owczarek.ludzie chcą mieć dobrego stróża domu. wiesz ja Ci tylko przekazuję co usłyszałam.ucieszyłam się że chcą adoptować a nie kupić pseudo.
  8. [quote name='ilon_n']Dzięki, chętnie przekażę ONka w dobre ręce. Czekam zatem na dalsze wieści.[/QUOTE] rozmawiałam z koleżanką której wujek właśnie poprosił o Onka.chce psa.ale z racji tej że to już starsi ludzie chcieliby szczeniaka aby wychować go pod siebie.więc pies musi byc młody.obojętnie czy długowłosy czy krótkowłosy.fajnie jakby był czarny.(wymagania niesamowite ;-/ )
  9. prawdopodobnie będę mieć chętnych na Onka ale jestem w trakcie uzgadniania spraw.ONek zamieszkał by w mazowieckim-Wawa lub okolice.ale nie chcę robić nadziei bo muszę z ludźmi pogadać czy chcą czy nie.
  10. wiadomo że im straszy pies tym większe ryzyko.ale młode psy można ciachać-nic im się nie stanie.
  11. marta23t upilnowałaś?ok.chwała Bogu.ale czasem zdarzy się wypadek,może zachoruje,może ucieknie.wiesz jak to różnie bywa. jestem za sterylizacją/kastracją.w dzisiejszych czasach niestety to lek na wszystko.
  12. Jasperek boski chłopak.i laskę ma fajną :P
  13. Lando kochanie co tam u Ciebie?
  14. a poza tym czasem komuś ładnie z oczu patrzy a rzeczywistość okazuje się inna... nie chcę się kłócić bo to i tak nie ma sensu ale chciałam tylko wiedzieć czy będzie sterylizowana.jeśli tak to super.osoba która oddała sunię do adopcji powinna tego przypilnować.
  15. słuchaj SWA jest taki ogrom psów że nie wyrabiamy. dla mnie najważniejsze jest dobry właściciel i odpowiedzialny właściciel.a jeśli taki jest to myślę że już nic nie muszę pisać. dla mnie sterylizacja/kastracja psa to jest klucz do zmniejszenia liczby psów a i w sumie na zdrowie im to wychodzi. nie wiem co Cię poirytowało w tym pytaniu.normalne pytanie, a poza tym przy umowie adopcyjnej(nie wiem czy taka była podpisana) to jest pierwszy punkt więc nie rozumiem irytacji.
  16. koty są twarde i mają kilka żyć więc kicia da radę :P
  17. czy sunia będzie wysterylizowana?
×
×
  • Create New...