-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Okamia']nie wiem bo ja zakładam psom to co akurat będzie bardziej odpowiednie na dany spacerek :evil_lol: Łącznie z kolcami i kagańcem :lol:[/QUOTE] Szok, normalnie szok :shake: -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Rysunek śliczny, jak zwykle zresztą :). Ale ja jestem nieusatysfakcjonowana, bo nie było zdjęć wszystkich piesków.Muszę w końcu popatrzeć który mi się najbardziej podoba :) -
A o jakim hałasie mowa?To jakiś długotrwały, czy chwilowy?
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
Sceniacek:loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-fi0sdBm1e5Q/UmLflqaFa4I/AAAAAAAACIY/6vF_h5L_314/w700-h455-no/1383674_229393077223785_2054005020_n.jpg[/url] -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Okamia']Nie chwal się bo zaraz ktoś inny Ci zarzuci że nie dbasz o pieski bo mają tylko po jednej obroży! Wstydź się! :evil_lol:[/QUOTE] Nie,nie, mają i szeleczki i inne obróżki :), ale są od leżenia w koszyczku :) i czekania, aż się poprzednie zużyją.Czy tak jest profesjonalnie ? -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ja świecę przykładem, bo moje łażą ciągle w tych samych obrożach:multi: -
[quote name='Saththa']Półnaga [B]z pieśnią [/B]na ustach i kaloooooooooooooooooszem :razz:[/QUOTE] Przeczytałam z pleśnią:lying::mdleje:
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
WATACHA replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']a pamietacie rketa, szczura pokemona Felka :lol:[/QUOTE] No :), ciekawe co u niego ;)? -
Przepraszam czy ktoś wie jaka jest teraz sytuacja na Powstańców?Czy są tam dobrzy lekarze?
-
Ale golasek :)
-
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a to się tak łatwo pisze - poszłaby i zażądała zwrotu kasy - już widzę jak biorą i wyskakują z kasy :shake:[/QUOTE] Też nie sądzę, by tak łatwo się przyznali do błędu i oddali kasę. -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Dobrze, że nie trafiliście na jakichś podbiegaczy, bo wiele by z nich nie zostało ;). Podziwiam Was, że żeście sobie tyle psiaczków niełatwych wzięliście.A które się z którymi nie lubią? -
[quote name='wilczy zew']i doztaniesz :eviltong:[/QUOTE] Zdjęcia czy w łeb? Zostały dwie godziny.
-
[quote name='Saththa']hehehehe Ja poprosze zdjecie Kocyka z aktualna gazetą :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol:...pójdźmy na całość, Mordziastej też :evil_lol:
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Ojej jakie one już duże.Chyba wzbudzaliście zainteresowanie :).Cudne. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Świetne te zdjęcia robisz.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
WATACHA replied to Pink's topic in Już w nowym domu
To chyba chodzi o inne warczenie.Np mój Leo warczy inaczej w zabawie, dość agresywnie.Mentor znowu "jęczy". Jaką ma śmieszną brodę i brewki.Wygląda jak nie Felix ;) [url]http://imageshack.us/a/img196/7131/2v1k.jpg[/url] -
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Przeklęte choróbska, trzymaj się Zasiu. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']chciałabym :lol: Carpe Diem :D[/QUOTE] A to nie mam się czym martwić :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja to pamiętam tylko to co w danej chwili się liczy ha,ha,ha, co to za choroba ;)?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
WATACHA replied to bira's topic in Foto Blogi
Zjem cię, zjem uuuuuuuuu [URL="http://i1365.photobucket.com/albums/r759/birra12/pika/P1013211_resize_zpsf1c44628.jpg"]http://i1365.photobucket.com/albums/r759/birra12/pika/P1013211_resize_zpsf1c44628.jpg:evil_lol:[/URL] -
[quote name='ulana']Wilcza - Ty naprawdę tego Kocyka masz? Bo ja to go chyba nie widziałam jeszcze. Albo tak dawno, że już nie wiem kiedy. ;)[/QUOTE] Pewnie Mordziasta go zeżarła ;P