Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Wilcza Ty specjalnie "znikasz", żebyśmy się martwiły?Wszystko w porządku?
  2. Wesoło ostatnio u mnie było.Mentorowi zaległ gdzieś kawałek mięsa.Umie sobie chłopak radzić.Po powrocie do domu zastałam podłogę bez włosów, buta bez kawałka sznurówki, ale za to zarzygany pokój.Znaleźliśmy też w wymiocinach, kawałek czegoś .Nie mogliśmy dojść co to jest.Olśniło nas po dwóch dniach.Ktoś zgadnie? Oczywiście pies czuje się dobrze, ale na pewno nie było mu fajnie.
  3. Gratulacje :klacz: .Co wygraliście :siara: ?
  4. Na pewno wszystko będzie w porządku.
  5. To Myszka miała odwrotnie.Jak pochodziła i to na świeżym powietrzu to jej było lepiej. Najbardziej rano i jak się denerwowała.No teraz oczywiście to się zmieniło, ale tak było na początku.
  6. O rany, współczuję.Coś wiem na temat przewlekle chorych "dziadów" :mdleje: .My dziś lecimy do nowego weta i zobaczymy co powie.Trzymać kciuki :thumbs: żeby miał jakiś pomysł
  7. Już nie sika :eek2: ?
  8. A to wstęp do historii tego ugryzienia :P?
  9. Śliczny, prawie tak ładny jak mój Mentor :P
  10. Bo ona myślała, że to pan jest odpowiedzialny za wyłączenie ;P
  11. Jaka śliczna :) i już 8 miesięcy :mdleje:
  12. Ja też się martwię, tylko piszę w takiej formie
  13. Taki geniusz i nie zakumał :evil_lol:
×
×
  • Create New...