-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A doszła paczka? -
A no takie :) [IMG]http://i44.tinypic.com/24zb1us.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/34xmemh.jpg[/IMG]
-
Ha,ha śmieszna kobyłka.
-
Galerii jak na razie nie mam.A co byś chciała wiedzieć, pytaj, dla mnie nie ma tematów tabu ;P?Mam dwa psiunie pierwszy Mentor w typie cane corso wzięty ze schroniska na Paluchu prawie 4 lata temu i Leoś w typie sznaucerka miniaturki zakupiony za marne 350 zł w czasach kiedy to nie zastanawiałam się nad tym czemu jeden pies jest za 1500 drugi właśnie za 350-czyli 3 lata temu.Ale nie zamieniłabym go na żadnego innego.
-
Znaleźć nie było trudno, bo ja juz wcześniej tu zagladałam tylko nic nie pisałam, ale fakt faktem, że od niedawna.Kurcze kiedy ja się doczekam takiej psiowej gromadki :( , tak zazdroszczę. U nas też wiosenka pomału przychodzi.Dziś poszliśmy z psiakami na taką łączkę, gdzie w oddali biegały też pieski.A że było daleko do nich to spuściłam swoje.Oczywiście po niedługim czasie jeden z piesków się zainteresował i przybiegł.Więc ja małego na smycz a do Mentorka żeby siedział ( przy czym go trzymałam).Po może 5 minutach czekania ujrzałam Pana, który uśmiechniety szedł do mnie mówiąc "Pani puści", niech się powąchają, na co ja "-raczej nie", "no Pani puści", ja że nie i tak pare razy.W końcu mówię, że go poprzetrąca bo będzie bronił małego, na co Pan "a nie , nie to nie , nie ,nie , To nie suczka?Ja myślałeem, że sunie, a to nie, nie po czym szybko sie oddalił.
-
Witam w końcu dotarłam na te sexy, cuda i przemoce.Śmiszne te historyjki, chichraliśmy się z mężem.Mąż się pyta czy sąsiad się nie zainteresował skąd jego pies ma kolekcję misek :)?
-
Dziwny gość, on tylko do Ciebie się czepia czy do innych również?Ja to raczej spokojna jestem i mógł by mi tak sobie gadać do usranej śmierci.No, ale ile można w końcu pewnie bym się mężowi poskarżyła, ale jak mówisz nie możesz.Nie wiem, nigdy aż takich wytrwałych nie znałam.
-
A może udawaj, że go nie widzisz, nie słyszysz.Traktuj jak powietrze, to lepiej działa niż jakiekolwiek rozmowy lub kłótnie.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='zerduszko']A nie miał czasem leku separacyjnego?[/QUOTE] O tym nie słyszałam. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
No przecież już rozmawiałyśmy o tym jak byłam ostatnio na Paluchu, że baba powiedziała że ugryzł ( a Ty wtedy wspomniałaś o tym siusianiu), z tym że Pani opiekująca się nim powiedziała że to wyjątkowo grzeczny pies i nie miała z nim ŻADNYCH kłopotów.No ale w papierach wpis na pewno jest. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Tak, tylko trochę odrósł.Ale dobrze bo zimno. Babsztyl powiedział, że pies ugryzł, mam nadzieję, że to nie dlatego nikt nie chce. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Zobaczcie jaka "perełkę" wczoraj na Paluchu wypatrzyłam.Śliczny chłopak, sympatyczny, ok.5 lat.Jakie ma oczka hmmmmmmmmmm [IMG]http://i54.tinypic.com/es477s.jpg[/IMG] I moja odwieczna sympatia Astrix nadal w schronie :( [IMG]http://i52.tinypic.com/2lk673l.jpg[/IMG] -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładny tekścik, sama się prawie na niego "złapałam" ;P -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Matko jakie piękności.Oszalałam...tyle sznupków, co z nimi robić... -
Strasznie ciekawy przypadek ze Swissa.Uwielbiam takich ancymonów.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale pikne kotecki- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Mnie też się wydawało, że on większy.Słodko tak w górę (chyba w oczka) patrzy. -
[quote name='Tekla64']jak kupilismy se te nasza wies to nam na powitanie tutejszy ksiadz proboszcz powiedzial tak: a wiecie w jakiej wsi teraz bedziecie mieszkac, wiecie jaka to okolica??? ludzie to WIEŚ CUDU ,SEKSU I PRZEMOCY i musze powiedziec ze to byly prawdziwe slowa[/QUOTE] Łaaaaaaaaał, można coś bliżej na ten temat:cool3:
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A w ogóle czemu on nie ciachnięty w schronisku?Chyba mieli dość dużo czasu? -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To mały zboczuch. -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to się doczekaliśmy :).Teraz znowu czeka nas czekanie na jakieś foteczki.A jak już będą foteczki to będziemy czekać na wieści co u chłopaka.A jak już się doczekamy...i tak dookoła.Też idę spać bo mnie głowa boli.... -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to czekamy, czekamy :) -
Kiedyś Praga była najgorsza, ale ostatnio słyszałam, że właśnie Mokotów.Choć mi Twoja okolica wydała się dość przyjemna.Ale pozory mogą mylić.Zresztą tak naprawdę wszystkie dzielnice wydają się ładniejsze od Pragi.Choć ostatnio i wizualnie się poprawia.Tu na Bielanach znowu jest ładnie, ale strasznie okolica obesrana, jeszcze nie widziałam nikogo kto by po psie sprzątał.A jest ich trochę. Leci "Uwaga".Znowu o pieskach.Widzę, że im się temat "spodobał".
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jest już, jest już?!