-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Mnie z dwoma ciężko, a o pieciu wolę nie myśleć.Dla odmiany mojej siostrze było ciężko z dwoma więc wychodziła pojedynczo .- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Z łapą czy bez i tak świetnie razem wyglądają
-
[quote name='Betbet']Popsułyście mój mózg... Już wiem kogo on mi przypominał! szuakm zdjecia jego łapy żeby wmontować tak jak Rod trzyma;) Tylko net mi w domu kuleje... [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/3041/rodsredni.jpg[/IMG][/QUOTE] Hi,hi,hi.Jak bliźniacy.
-
Przykro mi z powodu papużki.
-
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
WATACHA replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Ślicznie podaje łapeczkę. -
A później się dziwicie, że on niegrzeczny:evil_lol:.Teraz to on dopiero Ci "da popalić", zobaczysz :p.Ale pomijając fakt, że jest chłopcem to ładna z niego dziewczynka.
-
[quote name='ewtos']Co kupujesz mężowi na kleszcze? :evil_lol:[/QUOTE] he, he dobre
-
Dziś "dopadł" nas pierwszy kleszcz.Na szczęście na mężu ;P.Od razu nas to zmobilizowało by jutro zakupić środek.
-
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
WATACHA replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy będę mogła pomóc ale zapisze sobie -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']trzymaj to trzymaj!!!![/QUOTE] Trzymam, trzymam specjalnie dla niego.Tylko nie wiem czy to coś warte czy nie za wiele.Dostałam od kogoś kogo nie lubię:diabloti: -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jakbyście wyciągnęli pieska to ja ewentualnie mam coś na bazarek dla niego -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Grosziwo']Mój Maciej się zakofffał , siedzi i wzdycha [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_MXkMDrRnqFY/TURHaTG_FJI/AAAAAAAAIkc/oewa_4jVQVA/DSC_0186.JPG[/URL][/QUOTE] To też moja ulubienica, ale zauroczyła mnie innym zdęciem :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
He, he myślę że niedaleko bo ja mieszkam Józefów-Górki.Ale tylko gdzieś do 15-20-tego.Tu nawet net mi nie chce działać wrrrrrrrr.Ptaszki zwierzaczki super, ale wszędzie jest daleko nawet do byle jakiego sklepu. Dla mnie możesz koczować i cały dzień pod płotem, ale co do mamy nie gwarantuje, że nie będzie Cię z zza zasłony podglądać :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Chyba dwa.Piesek i suczka. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A mnie się wydaje że starszy -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A wiadomo coś o tych ślepaczkach co były do oddania przez "hodowcę"?