Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Mnie z dwoma ciężko, a o pieciu wolę nie myśleć.Dla odmiany mojej siostrze było ciężko z dwoma więc wychodziła pojedynczo .
  2. Z łapą czy bez i tak świetnie razem wyglądają
  3. [quote name='Betbet']Popsułyście mój mózg... Już wiem kogo on mi przypominał! szuakm zdjecia jego łapy żeby wmontować tak jak Rod trzyma;) Tylko net mi w domu kuleje... [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/3041/rodsredni.jpg[/IMG][/QUOTE] Hi,hi,hi.Jak bliźniacy.
  4. Bardzo fajnie się to wszystko czyta.Lenuchna w końcu ma domek.No co tu więcej pisać...czekamy na foteczki.
  5. Przykro mi z powodu papużki.
  6. A później się dziwicie, że on niegrzeczny:evil_lol:.Teraz to on dopiero Ci "da popalić", zobaczysz :p.Ale pomijając fakt, że jest chłopcem to ładna z niego dziewczynka.
  7. [quote name='ewtos']Co kupujesz mężowi na kleszcze? :evil_lol:[/QUOTE] he, he dobre
  8. Dziś "dopadł" nas pierwszy kleszcz.Na szczęście na mężu ;P.Od razu nas to zmobilizowało by jutro zakupić środek.
  9. To masz niedaleko.Może kiedyś też będę mogła go odwiedzić:roll:
  10. Chyba rzeczywiście przystojniak z pana jak dziewczyny potraciły pamięć.
  11. Nie wiem czy będę mogła pomóc ale zapisze sobie
  12. [quote name='malawaszka']a ja prawdopodobnie w środę będę się widziała z Gacusiem :loveu:[/QUOTE] Zazdrość mnie zżera:placz:
  13. [quote name='malawaszka']trzymaj to trzymaj!!!![/QUOTE] Trzymam, trzymam specjalnie dla niego.Tylko nie wiem czy to coś warte czy nie za wiele.Dostałam od kogoś kogo nie lubię:diabloti:
  14. Jakbyście wyciągnęli pieska to ja ewentualnie mam coś na bazarek dla niego
  15. Dobrze, że śliczny Gaculek bezpieczny i jeszcze się wycieczkuje... A te wszystkie psy...czy to się kiedyś skończy?
  16. [quote name='Grosziwo']Mój Maciej się zakofffał , siedzi i wzdycha [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_MXkMDrRnqFY/TURHaTG_FJI/AAAAAAAAIkc/oewa_4jVQVA/DSC_0186.JPG[/URL][/QUOTE] To też moja ulubienica, ale zauroczyła mnie innym zdęciem :)
  17. Mój Leoś też mi sie wyślizgnął z szelek, dwa razy.Mój mąż mu ciągle luzował, bo twierdził, że ma za ciasno.Teraz mamy inne szelki.Niestety takie rzeczy się zdarzają.Z tym że mój daleko by nie uciekł.
  18. He, he myślę że niedaleko bo ja mieszkam Józefów-Górki.Ale tylko gdzieś do 15-20-tego.Tu nawet net mi nie chce działać wrrrrrrrr.Ptaszki zwierzaczki super, ale wszędzie jest daleko nawet do byle jakiego sklepu. Dla mnie możesz koczować i cały dzień pod płotem, ale co do mamy nie gwarantuje, że nie będzie Cię z zza zasłony podglądać :)
  19. A wiadomo coś o tych ślepaczkach co były do oddania przez "hodowcę"?
×
×
  • Create New...