-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Ooooooo Pancioszek nie pozwala, czy dla Zibiego wtedy za mało miejsca? Trzymamy kciuki z dobre wyniki badań mamy.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
To tak jak mi opowiadała pani Magda od Nikity, że niunia kiedyś nie chciała się napić po koleżance :P.U mnie wszystkie piły z jednej miski, więc nie wiem czemu. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No moje małe też.Myślą może , że to kąpiel. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Mentorek też tak pije :) -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
WATACHA replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Jaki fajny torcik. U nas burzę psiaki też przezywały bardzo.Śliczne chłopaki :).Ukradziona jakaś ściereczka :P? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tak -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Pusto :( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Dajcie spokój, oszaleć można. Masakra. ja nie mam nic.Nie śledziłam tematów, bo mi maila "zapychało" i teraz dupa -
Ja też nie mam . Mentorowi się końcówki pazurów rozdwajają i ma takie pozadzierane, ale nie bolą.Czasem mu się złamie, ale bardzo rzadko.
-
No właśnie mi nie działają.Musiałam wejść w Twój profil i dopiero po postach znalazłam temat. Mojemu Mentorowi też pazury się rozdwajają , a sierść sypie mu się tak , że co chwilę mogłabym szczotę wyczesywać .
-
Zastanawiam się nad takim, oczywiście już u siebie, ale zastanawiał się czy psy lubią.A jak z praniem, nie ma problemu ?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jakie już duże :) i słodkie :) Piździa to podobna do Tajgi :P- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Często przy wybijaniu bakterii, pasożytów itp stan chorego się pogarsza, przez toksyny które wydzielają.Może to to ?
-
Może tu znajdziesz coś "ciekawego" z tym, że to o boleriozie.http://www.buhner.pl/articles-protokol_podstawowy-47.html Z tego co przeczytałam na forach to trudno wyleczyć szczególnie przewlekłą i często nawraca.Ludzie lądują na wózkach inwalidzkich, ogólnie masakra z tym dziadostwem.
-
No najgorzej kiedy nie wiadomo jak pomóc :(. U mnie Mentor się starzeje.Patrzę na niego i nie wiem czy to starość czy coś mu dolega, czy sobie wmawiam. Dziwnie łazi, dziwnie oddycha, dużo sapie.Małe nic, a on jakby było ze 40 stopni.
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Tak szybko czas zleciał, czy tak krótko byłyście ? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Brawo dla synusia