-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
[quote name='awaria']Wczoraj w nocy Batalia była operowana :( Z żołądka i jelit wyciągnięto jej ziemię, trawę, worek foliowy i plastikowy korek. Ma zapalenie otrzewnej, jelit, ścian żołądka. Aktualnie czuje się już całkiem nieźle, chociaż jest obolała - moja mała wariatka :( Mamy dużo szczęścia, że trafiliśmy do dobrego lekarza. Batalia nie dawała typowych objawów w tego typu przypadkach, nie bolał ją brzuch, nie gorączkowała, zdjęcia rentgenowskie również nie były jednoznaczne, wyniki krwi - jak najbardziej w normie. Jedynym objawem były wymioty 2 dni temu, które ustały po podaniu leków, bark apetytu, apatia i nadmierne ślinienie się. Po otwarciu powłok brzusznych okazało się, że jest tam istny sajgon :( Nikomu nie życzę tego co wczoraj przeżywaliśmy :( Podjęcie decyzji o operacji ukochanego futra gdy nie ma jednoznacznych przesłanek to horror...[/QUOTE] Współczuję Ci.Wiem co przeżyłaś.Leoś miał kiedyś babeszję i nie wiadomo było czy przeżyje.Istny horror.Najważniejsze, że już lepiej.Buziaczki dla suniu.
-
Pamiętam jak kiedyś byłam z Mentorem, z koleżanką i jej sunią w parku.Z dużej odległości przybiegł do nas labrador zainteresowany sunią.Ona nim nie zainteresowana, wręcz nawet wrogo nastawiona.On sobie z tego nic nie robił i dalej ją zaczepiał coraz agresywniej.Mentorek jak to dżentelmen próbował odgonić intruza lecz niedobra Pani założyła mu kaganiec i trzymała na smyczy.W pewnym momencie pies rzucił się do Mentora, traf chciał , że kagańczyk się sam zdjął i Mentor się rzucił do psa.Do tej pory pan stał w oddali cmokając na pieska, ale nagle dostał takiego przyśpieszenia,że w mig był po psa nieudolnie go łapiąc.Z tym, że jak Mentor miał kaganiec to tamten mu uszkodził właśnie ucho.Nie rozumiem czegoś takiego. Wiem,,że to inna sytuacja, ale jakoś tak mi się to ucho skojarzyło
-
[quote name='Fides79']jeśli już to Tygrys, a nie tygrys :eviltong:[/QUOTE] Już przenosi pracę na forum :)
-
[quote name='Fides79'][URL]http://i51.tinypic.com/r0r3uo.jpg[/URL] :loveu: jaki szczęsliwy [URL]http://i56.tinypic.com/34sfsdv.jpg[/URL] ha ha dobre, a ta piłeczka jest super, bardzo mi sie podoba :) [URL]http://i55.tinypic.com/inv3fc.jpg[/URL] prawie jak Feluś :p a tak na marginesie to co Wy macie za jakiś dziwny internet?[/QUOTE] Mamy bezprzewodowy Orange (podobno najlepszy zasięg w Warszawie), z tego względu, że nie mamy ustabilizowanej sytuacji mieszkaniowej i w każdej chwili możemy się przeprowadzać.Już dwa razy mieliśmy sytuacje kiedy to zmienialiśmy miejsce zamieszkania, nie korzystaliśmy a musieliśmy płacić.
-
Witam się .Przepiękne, cudne psiaki.A z tym onkiem to jakaś masakra.Co za dziad jeden.Dziwne, że mu to uchodzi na sucho.Jakby parę osób się skrzyknęło i doniosło na niego, może policja by troszkę poważniej podeszła do sprawy.Czy Wy mieszkacie koło Parku Skaryszewskiego?Ostatnio przy Grenadierów widziałam bardzo podobne psy do Twoich, oczu nie mogłam oderwać takie 3 ślicznoty szły.
- 21590 replies
-
[IMG]http://i56.tinypic.com/34pcphk.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/30tihyv.jpg[/IMG] Jak zawsze coś mu się przyczepiło podczas sznupania [IMG]http://i55.tinypic.com/inv3fc.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/xcn77m.jpg[/IMG]
-
Ach jak już komp zaczął ze mną współpracować to skorzystam :) [IMG]http://i56.tinypic.com/34sfsdv.jpg[/IMG] Nasze podwóreczko [IMG]http://i56.tinypic.com/11gu0io.jpg[/IMG] Codzienny widok przed jedzeniem :).Leoś siedzi w wejściu do kuchni [IMG]http://i55.tinypic.com/2a8i42x.jpg[/IMG] Żaba [IMG]http://i55.tinypic.com/wjti4m.jpg[/IMG] :) [IMG]http://i51.tinypic.com/fbhlzs.jpg[/IMG]
-
No jeszcze nie jutro, ale tylko 10 minut zostało.Ale coś mi się udało.Z dzisiejszego spacerku panka z psiakami.Beze mnie :( [IMG]http://i54.tinypic.com/avodao.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/r0r3uo.jpg[/IMG] Spaślak Leoś.Ma mokre łapki i wyglądają jak tyczki na których jest osadzona beczułka :) [IMG]http://i55.tinypic.com/2niadye.jpg[/IMG] To samo miejsce jeszcze miesiąc temu :) [IMG]http://i51.tinypic.com/33zfb77.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2hs0j9u.jpg[/IMG] To nie Mentorek wyrwał ten korzeń ;) No akurat minęło 10 minut i już jest jutro :)
-
Mentor, ale mi się strona nie chce otworzyć :(.Może ten zasięg jutro będzie lepszy to z rana wstawię.Żeby w Warszawie tak się bujać z zasięgiem.Szlag mnie trafia.Strona się nie chce otworzyć, a impulsiki lecą.Dlatego mi abonament do końca miesiąca nie starcza.
-
[quote name='malawaszka']Mentor mnie powala na kolana - charkterem, wyglądem - i to imię :mdleje: kocham! czy wszyscy już głosowali w konkursie foto wiosennym? na Birmankowe oczka :) [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-)?p=16801354&viewfull=1#post16801354[/url][/U][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Ja głosowała!Wczoraj, czy przedwczoraj.Nie pamiętam.Mam podobne zdjęcie do konkursowego hi,hi.Ale w roli głównej sznup to to nie jest :).
-
[quote name='Saththa']może on jest DCxCC?:) Dlatego Ci po troszku z każdej pasuje :lol::)[/QUOTE] Może.Szkoda, że się nigdy nie dowiem.Właściciel nieznany :(, podobno jakiś facet go przyprowadził i powiedział, że znalazł.Pani dyrektor sugerowała, że to mógł być właściciel. No i fotek nie będzie komp chodzi jak ślimak :(.Jutro też raczej nie bo do wet jedziemy.Mentor takie bąki sadzi, że umrzeć można od tego smrodu.Od 3 dni nas truje, więc to nie jest już normalne.
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ok, dzięki.W następnym tygodniu coś jeszcze dla niego wyciułam, bo bida z niego straszna. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ale zęby ma piękne.Przynajmniej na zdjęciu. -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']w końcu nie wiem - zadzwonię jutro do Iwony i zapytam, ale pewnie coś musimy kupić[/QUOTE] Wpłata dotarła (w tamtym tygodniu wpłacałam)?Może się uda i jeszcze mu coś dorzucę na te kleszczory (chociaż część kwoty). -
Od razu łagodniej wygląda wśród kwiatuszków ;).
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Piękna ta sunia.Chyba młoda. -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'] To jedna z naszych ostatnich wystaw... Już nawet trzymać jej nie musiałam ;) [IMG]http://nokia51.multiply.com/photos/album/34/34#photo=3[/IMG][IMG]http://nokia51.multiply.com/photos/album/34/34#photo=3[/IMG][IMG]http://multiply.com/mu/nokia51/image/6/photos/34/500x500/3/HASTA-ze-Strasznego-Zamku1.jpg?et=VrfXZs52TBk%2C8ynwLWJDpQ&nmid=227761099[/IMG][/QUOTE] Ekstra :).Z klasą. -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A co z tym zabezpieczeniem na kleszcze?Ma czy nie? -
Kuraczki cudne, ale tygrys wymiata :).No i roślinek szkoda.Takie oklapłe :(.
-
Kiedyś w zabawie Mentor też Leosiowi skaleczył ucho.Ale nie, nie pieski się nie bawiły dalej.Leoś pisnął, stanął w bezruchu, a po chwili rzucił się na Mentora z taką złością, że chyba jakby był większy to by się to źle skończyło.
-
Piękne zdjęcia, wyraziste.Magnolie są piękne, niektóre kwitną dwa razy.I mają fantastyczne kolory.I o dziwo u mnie na osiedlu jest ich od groma.
-
Mentor ma w książeczce ze schroniska wpis mix amstaffa i doga niemieckiego.I ja przez jakiś czas żyłam w tej świadomości (nie znałam wtedy takich ras jak dc czy cc).Pewnego razu zobaczył mnie znajomy, który ma hodowlę dc i powiedział, że jego zdaniem Mentor jest mieszanką którejś z tych dwóch ras.Skłaniał by się ku cc bo im się obcinało ogony.Potem pan w zoologicznym też go uznał za cc.Pewien weterynarz również i wiele innych osób.Raz w parku pani nas zapytała czy my z wystawy wracamy z tym dc.I jak mieszkaliśmy swego czasu na Włochach to na podwórku obok mieszkał dogo canario i był identyczny jak Mentor tylko, że z ogonem.Więc już zgłupiałam.Ale już zostało, że cc. Jak widzę na ulicy psa to potrafię odróżnić, a jakoś u Mentora i ta i ta rasa mi po troszku pasuje :). Te dwa pieski mieszkają w Izabelinie u rodziny mojego męża.Fajne psiaczki tylko Leoś ciągle chce ich zjeść :(. Zdjęć staram się wklejać jak najwięcej ale to jak chodzi mi internet mnie dobija i czasem nie mam cierpliwości, ale jeszcze nadrobię. Powiem Wam, że w tym czasie co my odwiedzaliśmy Mentora było dużo pięknych psów.Był dog argentyński-świetny.Któregoś dnia jak byliśmy prowadził go pracownik.Pies miał całą mordę we krwi, jakby co dopiero kogoś zeżarł.Pytamy z przerażeniem co się stało.Okazało się, że psina z radości sobie o klatkę pysk rozwaliła.Był jeszcze sznaucer olbrzym, piękny na 99% rasowy, ale strasznie smutny.Chyba miał jakąś depresję.Parę razy próbowałam jakoś go zachęcić chociaż do podejścia.Nigdy nawet na mnie nie spojrzał.I jeszcze wiele innych piękności. Może zaraz uda mi się wstawić jakieś fotki.
-
[IMG]http://i56.tinypic.com/14nifrq.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/10ym5vo.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/wch653.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/j9c6c5.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tekla64']mam podwojny kategoryczny zakaz ruszania grzywki!!!! pod grozba rozwodu i mysle linczu choc jasno mi to nie zostalo powiedziane ale wole nie ryzykowac wczoraj bylam bez netu wiec nic nie wiem ale mysle ze dzis uda mi sie nadrobic kuraczki sa cztery[/QUOTE] Pokażesz kuraczki :)?