-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A co tam się kopciło ?To ten sznupek z wnyków?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Normalnie widać, że chłopak się uśmiecha na zdjęciach.Ale nie ma się co dziwić ....
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Szczury to w ogóle chyba wszystko zeżrą.I mściwe są, więc niech TZ uważa ;). -
Rzeczywiście to nie gawron, ale to taki pospolity ptak.U nas pełno ich na podwórku.Ma czarne skrzydła, a szary tułów.Spory. Może i ta kawka, ale zdjęciu inaczej trochę się prezentuje. Bardziej przypomina tą wronę szarą.
-
[quote name='awaria']Dziękuję, też uważam, że dzieci mi się wyjątkowo udały :D Cudnie to jest jak różowe fafcie i zapluta morda mają przypływ wielkiej miłości. Tzn. przychodzą ryje o spodnie powycierać ;)[/QUOTE] Znam to znam, szczególnie po jedzeniu ;)
-
[quote name='awaria'][url]http://img64.imageshack.us/img64/5091/dscf0584k.jpg[/url] Z tego rozkosznego bąbla wyrósł taki Leosiowy bandyta? Nie wierzę :D[/QUOTE] TO ja go takiego stworzyłam, na swoje podobieństwo :).
-
Wilczy zew, może Ty bedziesz wiedziała skoro się interesujesz?Od jakiegos czasu przylatuje do nas gawron (chyba, taki czarno-szary).Siada na barierce, na balkonie, chwilę się pogapi, pozaglada i odlatuje.Czasem siada na parapecie w kuchni, tez popatrzy chwilę i odlatuje.Nigdy nie mieliśmy nic do jedzenia, tak żeby mógł skorzystać.O co mu chodzi? Mój mąż ostatnio wpadł na to, że to duch tej pani co tu kiedyś mieszkała i przylatuje w tej postaci hi,hi.
-
Ludzie to są dziwni.Mąż rano wyszedł z psami, gdy wychodził z windy stała babka.Jak przechodzili to pani spojrzała na dół i zobaczyła przed windą mokra plamę.Pyta się czy to nie któryś z psów zrobił.Już mężowi nie chciało się dyskutować, bo się śpieszył.Jak wracał to się w windzie zaciął.Oczywiście alarm o tej porze nie działał.Siedział chyba z pięć minut i się otworzyła.Ja to bym juz tam zawał miała.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'] [IMG]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_3345.jpg[/IMG] [/QUOTE] A gdzież to koleżanka odlatuje ;)? -
Gratulacje.Lotosek w pełni zasłużył , śliczny mój.To znaczy Twój, zagalopowałam się ;).I tak go kiedyś ukradnę :)
- 21590 replies
-
[quote name='Saththa']Ejjjj, tak nie mozna się pochwalić i uciec! :mad:[/QUOTE] Też nie wiem, jak:shake:.Złośliwa wstręciucha :evil_lol:
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Nie wiem czy coś ją będzie chciało zeżreć, kot na pewno nie.Jest niesmaczna.Kiedyś byliśmy w parku i Leoś zauważył żabkę.Był na smyczy więc mu troszkę pozwoliłam pooglądać.Niby chciał ją złapać , ale się bał.W tym momencie nadszedł panek z Mentorem i nie wiele myśląc M złapał żabę do pyska.Nie minęła sekunda jak wypluł.Pies się ślinił całą drogę do domu, jakby miał wściekliznę. -
Leoś jak to pierwszego dnia czuł się trochę zagubiony.Jak go położyliśmy na łóżku to się rozłożył i nie ruszał.Przestraszyliśmy się, że coś mu jest.Ale tylko do momentu jak ktoś przyniósł coś do jedzenia.Od razu dostał ruchów i to jakich ha,ha,ha.Spał w nocy z moją ręką, bo popiskiwał troszkę. Mentor to się zachowywał jakby się go bał, obchodził dookoła, obserwował ale z ciekawością.Ale był też troszkę smutnawy, chyba lekko zazdrosny.Taki trochę na uboczu.Leoś z początku nieśmiały, z czasem nie dawał mu spokoju i ciągle zaczepiał do zabawy.Mentorek jak miał dość to uciekał przed nim na łóżko.Bawili się ładnie, choć czasem Mentor go poprzetrącał, ale niechcący.Raz go nadepnął w okolicy brzucha.Przestraszyliśmy się bo, nie mógł później chodzić na tylne łapki.Mąż mu robił z godzinę rehabilitację i jakoś przeszło.Oczywiście u wet też byliśmy, ale nie było żadnego urazu.Z czasem Leoś nauczył się uskakiwać. Kiedyś kupiliśmy dodatkowo oprócz pontonu, kanapę dla Leosia, żeby im było wygodnie.I wiecie co mały diabeł spał rozwalony na pontonie, a Mentor zwinięty w kulkę w kanapie (w ten sposób miesił się akurat).Mentor tylko mu nie odpuszczał jeśli chodziło o zabawki , patyczki.Tak to ustępował we wszystkim. Któregoś razu (Leoś już był duży), podczas zabawy Mentor zaczepił zębem Leosiowe ucho.Ten najpierw pisnął, a potem rzucił się na M z takim warczeniem i złością, że gdyby był większy to w tym szale by chyba zagryzł.Z drugiej strony nie raz znajdywaliśmy strupy na faflach i szyi M.Mentor nawet nie pisnął.I do tej pory tak jest, Leoś nerwus, Mentorek spokojny.
-
Reszta następnym razem :)
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/dscf0769j.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5116/dscf0769j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/dscf0772l.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4991/dscf0772l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ufffffffff tu mam trochę spokoju przed tym małym dziadem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/dscf0775g.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8449/dscf0775g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/dscf0759o.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5796/dscf0759o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ale to macierzyństwo męczące [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/232/dscf0761z.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1834/dscf0761z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/dscf0762c.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1912/dscf0762c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/dscf0763k.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9302/dscf0763k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/dscf0764s.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7895/dscf0764s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/dscf0765y.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6822/dscf0765y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/dscf0585e.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/14/dscf0585e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dscf0586r.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7659/dscf0586r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A kuku [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/dscf0587c.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6194/dscf0587c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Te trochę rozmazane :( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/dscf0745s.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/3029/dscf0745s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Mały sikulek :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dscf0749i.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2743/dscf0749i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/dscf0576sx.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/710/dscf0576sx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/dscf0782b.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/472/dscf0782b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/64/dscf0584k.jpg/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5091/dscf0584k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/dscf0582y.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6244/dscf0582y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Obiecałam kiedyś fotki małego Leosia :) Pierwszy dzień kiedy był z nami :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/dscf0532k.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8826/dscf0532k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/dscf0567d.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2329/dscf0567d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Dla porównania noszę rozmiar 7 ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/dscf0570p.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8966/dscf0570p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/dscf0574y.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4076/dscf0574y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/dscf0575f.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9034/dscf0575f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='wilczy zew']a kto zwracałby uwagę na taki drobiazg jak walnięcie się o drzewo :eviltong: cc właściwie prawie wcale nie czują bulu[/QUOTE] W czasie zabawy nigdy.Czasami po zdarzało się, że kulał, albo lizał łapkę.A, że ucho ma skaleczone to wiemy zawsze, bo Leoś od razu pakuje tam swojego jęzora :)
-
Świetny banerek, a kocię przepiękne :)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
"Braciszkowie" są super ;), może będą się dogadywać :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ten pierwszy kiedyś był dobry, teraz coś z nim się stało.A reszta, jak to zazwyczaj bywa więcej się chwali niż umie. Może i daleko, ale w tamtym roku byliśmy niedaleko na wczasach nad Zalewem Sulejowskim w Smardzewicach i pewnie kiedyś się tam jeszcze wybierzemy to podrzucimy kompa ;).- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)