-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Teo rozpuszczony w DT, ma DS... bądź grzeczny łobuzie!!!
WATACHA replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Mój Leo jak go boli tyż dziad gryzie.Na szczęście męża, bo mnie nigdy :). -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']postępy szaleńcze - petunie moje śliczne prawie utopiłam - zaczęły coś się gorzej mieć, więc podlewam i podlewam jako matka kazała, a kwiatuszki opadają i opadają, więc podlewam jeszcze więcej, aż mama pyta - a zrobiłaś dziurki w spodzie doniczek? :siara:[/QUOTE] Myślisz, że aż tak chciało im sie pić :).TO chociaż je podlewaj wieczorem, co by Ci się nie ugotowały w słońcu :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Dziś trafiłam wreszcie na zimozielone berberyski - była przecena więc nie mogłam się powstrzymać i zakupiłam dwa :errrr: i taką ładną irgę niepłożącą - dość duża a kosztowała tylko 6 zł :lol: teraz żałuję, że nie kupiłam dwóch :D[/QUOTE] Uważaj to wciąga :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ciekawie się zapowiada :).
- 21590 replies
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'] [IMG]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_4724.jpg[/IMG] [/QUOTE] A ja się zastanawiałam co on taki długi :) -
[quote name='Doginka']Oooo, ale które 4 Łapy, bo jest kilka filii;-) My mamy vetki na Paca 48 i powiem szczerze, że nie zamienię Ich na żadnego innego:lol: dziewczyny są naprawdę super;-) Do nich mam całkowite zaufanie, bo już nie jeden raz ratowały moje kundle, a w szczególności moje oczko w głowie - Gordonka:lol:[/QUOTE] My jeździliśmy na Olbrachta.Ale od 3 lat ganiamy za naszą wet po całej Warszawie :).Nie może skubana zagrzać miejsca.Marzy jej się własny gabinet, ale wiadomo, że nie jest łatwo.
-
[quote name='Doginka']:crazyeye: Matyldo Rupieciowska, ale macie wetów:crazyeye: Ja jestem zadowolona ze swoich dwóch wetek z "4 łap" Nie naciągają na kasę i stawiaja dobrą diagnozę, nie leczą antybiotykami bez potrzeby i zawsze wizyta u Nich jest połączona z wyczerpującymi odpowiedziami na moje pytania - a mam ich zawsze dużo:lol:[/QUOTE] My właśnie się leczymy u Pani która tam kiedyś pracowała, ale wyszło jak wyszło i musiała odejść.A my za nią :).
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']to malawaszka będzie współwinna :cool3: Jak nas złapią :).Ja nikomu nie wygadam, a Wy ;)? Sagusia jaka brudaska :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Tak , na niektórych wet. szkoda słów.Mnie np. dobija doliczanie jakiejś tam kwoty przy pierwszej wizycie w danym gabinecie.Za co oni sobie liczą?Wpisowe? Poszłam tu u nas do wet, bo nie chciało mi się lecieć przez pół Warszawy do mojej.Chcieliśmy wycisnąć gruczołki.Zapłaciłam 50 zł przez to, że byłam tam pierwszy raz.Dobrze, że akurat miałam więcej, bo byłam przygotowana na 20-30 zł.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Mój Mentor to w ogóle nie lubi za bardzo bawić się z innymi psami i sukami.Czasami potrafi, ale zaraz mu się nudzi i idzie po swój patyczek.Kiedyś byłam z nim w parku (bez Leo) i skądś przybiegła do nas suczka labradora.Widzę już, że będzie chciał ją odgonić, więc mówię "zostaw, nie wolno!".Nie odgonił jej, ale udawał, że jej nie widzi.Jak ona podchodziła to odwracał głowę w drugą stronę.Taki z niego dżentelmen :(. Jari i Julek super razem wyglądają.Tylko jeden drugiemu mógłby ucha nie zjadać ;). A co do alergii Mentor też nie miał żadnych placków i zbytnio się nie drapał, ale właśnie robił dużo kup i to takich niezbyt piknych. A Leo całe dzieciństwo wpierdzielał Hill'sa, a okazało się, że jest uczulony na kurczaka i tyż się nie drapał -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Będziemy trzymać :) -
[quote name='Doginka']No cóż, chodzi wolno, czasem biega, ale najczęściej jest noszony:razz:[/QUOTE] I tak całe życie, czy ostatnio ?
- 21590 replies
-
Taki trochę morświnek, ale uroczy :)
- 21590 replies
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']No, sporo, sporo, bardzo lubię macro fotografię, ale Sony nie wyrabiał. Do Nikona też nie mam szkła, ale jako, że ma on dobrą matrycę, to z takiej foty [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/813/dsc3833j.jpg/"][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/9227/dsc3833j.jpg[/IMG][/URL] kadruje robaczka i coś tam widać... Potrzeba matką wynalazków ;) Nie znam się kompletnie na owadach, lubię im tylko robić fotki ;). Rodzajów tych much jest mnóstwo i wszystkie służą tylko do jednego: wpadać do pokoju i brzęczeć ludziom na uchem jak śpią :evil_lol: [B]Fuuuuuj robale[/B] ;) I chyba ma za mało dyscypliny :cool3: Urwis jest z niego straszny. A tak w ogóle umówiłyśmy się z panią od Julka, że duet Dżej-Dżej ;) zawita najprawdopodobniej jutro w okolicach godziny 18 na Fotach Bema. [B]Mam jeszcze trochę czasu więc wydaje wszystkim komunikat ostrzegawczy, o dwóch bestiach zamierzających krążyć w tamtych okolicach [/B]:lol:[/QUOTE] Ratuj się kto może !!! Amber a robiłaś Jariemu testy na alergię? -
Ja nie mam żadnego pomysłu :(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']wiem, że nie wolno - same się wysiały :D do więźnia z nimi!!!!![/QUOTE] Oj tam od razu do więzienia.Prześlij do mnie :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
WATACHA replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']:mdleje: nieeeeee - po "akcji Zbynio" ni mam siły na kolejne takie :mdleje: kinga :kciuki: super! jakby co to będziem Cię prosić o pomoc :loveu:[/QUOTE] W razie co mąż już się zgodził.Jak to powiedział "może być nawet na 2 dni" :) -
Och Ty Amber zawsze wyskoczysz z takimi pięknymi fotkami, że moje się umywają :(
-
Jaka łapeczka:loveu: i nosek :loveu:i oczko :loveu:
-
Jeszcze mi przyszło do głowy, że może KTOŚ mu ten łepek dociska tylko ręka jest usunięta dzięki jakiemuś programowi:scared::evil_lol: