Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Ostatnio wchodzę do klatki i czekam na windę (z psami).Zaraz za mną wchodzi podchmielony "sąsiad" z jamniczką.Staje i zaraz mnie pyta "Który to samiec"?Ja zgodnie z prawda odpowiadam, że oba.No to on, że jego sunia ma cieczkę.W sumie mało mnie to interesuje, ale wysłuchałam pana i wsiadam do windy, a on za mną.W tym momencie Leo chciał się do niej rzucić, by najmniej nie w celach miłosnych lecz morderczych.No co pan się wycofał i mówi "ja to pojadę później, bo coś czuję że tu będzie niezłe sex-party."Oczywiście, żaden z moich psów nawet o tym nie pomyślał.Jeden kastrat, a drugi niestety i suczek nie akceptuje. Wracam do domu i opowiadam mężowi.On po chwili namysłu mówi "wiesz może pan nie mówił o psach :), tylko o sobie i o tobie ;)."
  2. [quote name='Saththa']Ja przepraszam ale ja umarłam :D Widac Doginka mocno zmęczona:D[/QUOTE] I ja, ale już nie chciałam nikogo dobijać :)
  3. Oba takie ślicznościowe :(.Skąd ich tyle?:(, przybywa i przybywa.Czy ludzie się kiedyś opanują.A to dopiero poczatek wakacji.U mojej mamy tez psa ktos wywalił.Jeden facet go wziął.Luksusów to on tam mieć nie bedzie, ale chociaż dach nad głowa i w misce coś.
  4. To super.Głaszczaczki dla chłopaków.Zasłużyli :).A czemu tak rzadko wystawiasz Raperka?
  5. [url]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/DSC_01701.jpg[/url] Co z jego oczami???:) A gdzie Batalia?
  6. U mnie też się nie bawią.Mentor ma swoje patyczki i ma Leo w poważaniu.Leo na smyczy, a jak luzem to "rzuca się" Mentorowi na szyje, albo szuka atrakcji w trawce.Ze sobą to raczej tylko w domu się bawią.A z innymi psami, jeden nie toleruje, a drugi odgania :(.
  7. U mnie yorki są w miarę ok, za to mamy 2 pinczerki jazgoty, wiecznie luzem.
  8. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Z%20Pokerem/DSCN1631.jpg[/url] Ale mordeczka.Cmooooooooook.Ile on ma lat, niecałe 2 ???
  9. [quote name='Tekla64']jaaa se poogladalam .... i jak zwykle mnie zatyka fajne fotecki ino czemu tak malo?[/QUOTE] Bo mój komp jak i Twój lubi się obrażać.Ale to chyba wina systemu, nie internetu.Jak będziemy mieć trochę gotówki to sobie kupimy dobry system.Bo fotek to my mamy.Może nie jakieś rewelacyjne, ale coś się znajdzie.W niedziele jedziemy na czereśnie, a że ja nie lubie zbierać tylko jeść to będę focić.Oczywiście jak nie zapomnę aparatu i jak sie on nie rozładuje :).
  10. [quote name='Amber'] Nie, no właśnie im je zaganialiśmy w ich stronę ;). A tak na serio to nic nie mówili, więc chyba im nie przeszkadzałyśmy. Trochę mnie wkurza, że w konfrontacji psiarz/wędkarz zawsze psiarz musi ustąpić, bo kto to widział rybki straszyć... Teren jest chyba wspólny? Mam takie samo prawo z niego korzystać z psem, jak oni z wędką... No, ale psiarz jest zawsze obywatelem II kategorii, co by się nie działo :diabloti: [/QUOTE] To chyba zależy.Ja akurat jestem i pierwszym i drugim.Także potrafię zrozumieć obie strony.Z tym, że my łączymy obie przyjemności.Z pieskami na rybki :)
  11. Witamy.Bardzo lubię rotki.Zresztą wszystkie molosy.A Iwan wygląda wyjątkowo sympatycznie jak na tę rasę ;).Yorecki tyż fajne :).
  12. Mnie też Chmurka interesuje, ale dopiero zajrzałam. Oj tam , śmierdzi czy nie kocyk czy kołderka się należy.
  13. [quote name='Fides79']odpicowaliśmy się, ale nie mam siły w chwili obecej wstawiac zdjęc hi hi Tekla pokaż no te swoje nowe sznupy :)[/QUOTE] Ty tez pokaż, jak odpoczniesz. A kto to biega jak nawiedzony (Z filmiku) :)?
  14. [quote name='Tekla64']caleszczescie ja je tez mam wiec jak sie komputer odobrazi to bede wstawiac cudenka wszelakie hihihi[/QUOTE] No to niech się szybciej odbraża
  15. [quote name='Saththa'] Zostało mi ich jezcze z tego błotnego spaceru;) Tj zdjęć;)[/QUOTE] I co sama zamierzasz oglądać ;)?
  16. Samych pierwszych lokat życzę :).
  17. Akcja błyskawiczna.Dobrze , że jamnisia bezpieczna.
  18. He,he sie dzieje.Szerokiej drogi Chmurko :)
  19. Dobrze, że ma takich pomocników.
  20. A panowie to tam rybki łowili???Chyba im troszkę spłoszyli :).
  21. Gucio trochę mało dżentelmeński, ale może się jeszcze wyrobi ;)
  22. Mojemu raz się udało wskoczyć w kupę ok. 40 kg.Zauważyłam jak się rozniosło po mieszkaniu :(.Wygrzebywanie z łapy= masakra :(.W ciągu 4 lat raz, ale jednak się zdarzyło.
  23. Nie znam się za bardzo, ale wydaje mi się, że psy się "zmieniają" ok.2-2,5 roku.
  24. Słodki Feluś poddaje się pieszczotom.Jaki on delikatny.Aaaaaaa jak buźka mu się cieszy. A filmik przyrodniczy bardzo ładny.Ale najbardziej w oko wpadł mi łaciaty konik :)
×
×
  • Create New...