-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
My też lubimy ćwiekowe obroże.Myślałam też o takowych szelkach, ale na razie mnie nie stać.Tylko trochę boli jak się z takiego Cwieka dostanie.
-
Teo rozpuszczony w DT, ma DS... bądź grzeczny łobuzie!!!
WATACHA replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
He,he mały Teoś znalazł domek, super :) -
U mojego psa popuszczanie pojawiło się po ok 2 latach po sterylizacji , ale mamy to szczęście, że propalin działa.Z tym, że trzeba szybko podać.Za pierwwszym razem podawaliśmy długo ok. 3 miesięcy.Teraz jeżeli zareagujemy szybko wystarczy przez parę dni.I jest spokój na jakiś czas.Niestety to nawraca :(, ale nie ma tragedii.
-
I mnie się podoba :)
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I co z tym naszym Guciem będzie???:(Miejmy nadzieję, że się jakoś ułoży :) -
Dzięki Fotki będą na pewno, jakieś mamy nawet w aparacie (zaległe ;)).Jeszcze mam zdjęcia małego Leosia.Może w końcu znajdę czas i chęci na wstawienie większej ilości.
-
Na razie fotów nie będzie, bo jedziemy na tydzień na działeczkę się pobyczyć .Pozdrawiamy wszystkich.Do miłego "zobaczenia".
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ładnie mu w tym kagańcu, dobrze dopasowany :) -
[quote name='wilczy zew']Co wy z tym tuczeniem psów :crazyeye: Mój mieszaniec ONka nie miał ani grama tłuszczu i świetne mięśnie! Jak się go poklepało po udzie to jak by poklepał ścianę pokrytą futrem :loveu:[/QUOTE] Nikt tu nie chce tuczyć psa.Ja mówię o jakiś 3 kg.Nie lubię spaślunków.Mentor ma ładne mięśnie szczególnie uda :)
-
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale sobie drzemie :) -
[quote name='Amber'][URL]http://img94.imageshack.us/img94/5360/dscf3666s.jpg[/URL] Jakbym Jariego widziała z tym badylem... Gorzej jak po nogach przywali :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Saththa']Ileż zdjęciofff :loveu: [URL]http://img94.imageshack.us/img94/5360/dscf3666s.jpg[/URL] Mój Tazz w Wielkanoc biegł z takim... i dosłownie skosił mojego 3,5 letniego chrzesniaka... w tył głowy go... :mdleje:[/QUOTE] A mój Mentor był taki mądry, że wbiegł między drzewa z tym badylem.Oczywiście się nie zmieścił i sobie ryja rozwalił :shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']lilo, tak to juz jest że z wiekiem (czytaj doświadczeniem) starannie wystudiowany wizerunek upada... ja uważam, że w niektórych przypadkach na szczęście ;) waszka, [B]z żalem musze powiedzieć że bieg przez płotki i to na 780 metrów w moim przypadku dyskwalifikuje mnie na wstępie [/B]...[/QUOTE] [quote name='wilczy zew']Kociaki śliczne ale [B]nie umiem biegać przez płotki więc odpadam[/B].[/QUOTE] [quote name='malawaszka']pewna jestem, że rude to kotka :lol: to jaśniejsze trzeba spełnić szereg specjalnych warunków - m.in.[B] bieg przez płotki na 780 m :grins: [/QUOTE][/B] Dziewczyny za mało wiary w siebie!Nawet nie spróbujecie ;).- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ale boćków.Uważaj co by Ci jakiegoś pakunku nie podrzuciły ;).
-
Szalony Feluś :)
-
I co rodzina Pana go wyrzuciła???
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jakie cudne :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/dscf3666s.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5360/dscf3666s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/dscf3674c.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5286/dscf3674c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Walka ze "wstrętną łapą" [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/komorka372.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8518/komorka372.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] "Wstretne łapy" nie zawsze sa wstrętne ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/komorka481.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7564/komorka481.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/komorka151.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/4996/komorka151.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/dscf3647s.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5915/dscf3647s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/dscf3650t.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/431/dscf3650t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/dscf3654.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2676/dscf3654.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/dscf3655x.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2655/dscf3655x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/dscf3662.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/6195/dscf3662.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']buuahahah szalona :D oczywiście, że bym odebrała - Wam wszystkim bym wszystko odebrała bo ja zła kobieta jestem :diabloti: [/QUOTE] Raczej pazerna hi,hi,hi wszystkie by chciała mieć dla siebie :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'][IMG]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_0684.jpg[/IMG] [/QUOTE] Kolega widzę wygimnastykowany :) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
To się spotkali:sadysta i masochista ha,ha,ha