-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Szkoda by było jakby zaczęły się spięcia. -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dzielny Gucio. -
Teo rozpuszczony w DT, ma DS... bądź grzeczny łobuzie!!!
WATACHA replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Zapalenie spojówek, jeśli dobrze pamiętam. Ja już też nic nie widzę... :/ Ale może to być coś gorszeg, czego anzwy ZAKAZUJĘ wypowiadania, ciii, t fu, tfu, tfu.[/QUOTE] Ja nie wypowiem, bo nie wiem o co chodzi . -
[quote name='Saththa']Noooo to nie zapomnijcie :mad:!![/QUOTE] Zawsze zostają telefony.A my lecimy na wieczorny spacer :).
-
[quote name='malawaszka']zadrżała mi broda jak odjechali, oczy się spociły, a teraz głupia siedzę i oglądam zdjęcia - cudowna sunia! ale ma dobry dom, a ja muszę myśleć o następnej - w piątek przyjeżdża średniaczka z Białegostoku - ogłaszana jako 4 letnia super fajna sunia gotowa do adopcji, moja znajoma znalazła dla niej domek i jak przyszło do ustalania transportu i dopinania adopcji to okazało się, [B]że to sunia co najmniej dwa razy starsza, w depresji, ma coś z łapkami tylnymi a najlepsze - w ciąży [/B]:mdleje: po prostu polskie schroniska są cudowne...[/QUOTE] :crazyeye::shake: i co teraz?Domek dalej chętny?
-
[quote name='Saththa']no działeczke macie super :) i wcale się nie dziwie jest uroczy:)[/QUOTE] Super, ale taka trochę nie nasza, ale może kiedyś.Rzadko jeździmy, bo najbliżej nie jest.Ale znowu nie tak daleko :), żeby raz na jakis czas tam nie zawitać.Jak nie zapomnimy aparatu to może w końcu jakieś ładniejsze fotki uda mi się zrobić.
-
A i tak najlepsze jak się pytają czy to amstaff, albo czy boksio :).Ja się śmieję, a sama widząc go pierwszy raz pomyślałam o dogu niemieckim ha,ha,ha.Ale wtedy znałam tylko te podstawowe rasy :).
-
[quote name='Saththa'][url]http://img710.imageshack.us/img710/8392/dscf0924fe.jpg[/url] ależ kolory ;) [url]http://img268.imageshack.us/img268/1127/dscf0946j.jpg[/url] ale widocek;) [B]Właśnie na tę działkę jedziemy w niedzielę na czereśnie.Raj dla psów, prawie 2000 m.[/B] A Mentorem jestem zauroczona :iloveyou::) Ahhh[/QUOTE] [B]No właśnie nie tylko Ty.Często mnie ktoś zaczepia by się nim pozachwycać.Ostatnio pewna pani przyznała się, że nas z okna podglądała.[/B]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I my tu przybylim.Miałam całą galerię "przelecieć", ale jakoś nie mam weny. Jacy fajni braciszkowie.Nie martw się ja też nie mam talentu do robienia fot :). -
[quote name='Doginka']To już istna kradzież:crazyeye::shocked!::eek2::stupid: [B]Ja to robię za darmo;-)[/B][/QUOTE] To następnym razem wpadnę do Ciebie :).
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/dscf0893rj.jpg/][IMG=http://img3.imageshack.us/img3/2227/dscf0893rj.jpg][/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/710/dscf0924fe.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/8392/dscf0924fe.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dscf0928.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6002/dscf0928.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/dscf0946j.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1127/dscf0946j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dscf1042m.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3306/dscf1042m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/dscf0856h.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/9007/dscf0856h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dscf0861um.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6853/dscf0861um.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/dscf0870k.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/5272/dscf0870k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/dscf0880.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4476/dscf0880.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/dscf0890w.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1195/dscf0890w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/dscf0339c.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/4092/dscf0339c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/dscf0341g.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5870/dscf0341g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/dscf0405p.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5935/dscf0405p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/dscf0413k.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4049/dscf0413k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/dscf0427j.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7033/dscf0427j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/dziki.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4978/dziki.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']udało się :lol: Iwona napisze relację - Gutek był dzielny!!!! :klacz: szczypior waży tylko 29 kg :mdleje:[/QUOTE] Brawa dla Gutka.Straszna chudzina.To wszystko przez te jego nerwy :(. -
[quote name='Doginka']Dzięki:lol: Raper niestety musi zostać, bo nie chcę go bez potrzeby męczyć, skoro i tak nie wystawiam go w Paryżu;-) A buty przedwczoraj specjalnie kupione na zakończenie roku szkolnego;-) Miśka ma 16 lat, bo jest z samego końca roku;-). 17 lat bedzie miała dopiero 26 listopada;-):lol: "Choroba" jak przyszła tak i pójdzie:lol: [B]Właśnie miałam telefon od wychowawczyni Dominiki, pomyliła się z oceną na świadectwie i pytała, czy musi przeprawiać, czy wystarczy, że ja wiem:crazyeye: Co za głupie pytanie:roll: Oczywiście, że przeprawiać, tym bardziej, że była wpisana 2:crazyeye:[/B][/QUOTE] :question::mdleje:
- 21590 replies
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']Żyjemy , zyjemy pakujemy się na długi urlop :) Tzn ja się pakuję bo Lilek zostaje z ciocią ( moja siostrą ) i z jego ulubionym chłopcem do bicia czyli Lucjanem. Zdjęc ostatnio nie było bo aparat był na wyjeździe na czyszczeniu matrycy bo TZ-t do pracy go bierze i się zasyfiła niestety. A pozatym jak widzę Wasze zdjęcia to moje wydają mi się nudne :) nie dlatego że Lilek mi się nie podoba tylko : - jak Lilek leży i wygląda fajnie to w momencie w którym ja wstaję po aparat to on też wstaje - jak Lilek robi coś fajnego a ja wstaję po aparat to on przestaje - jak Lilek bawi się wesoło na polu a ja przychodze z aparatem to przestaje się bawic i siada mi koło nogi. Bleee i nasze zdjęcia są statyczne... ale będzie Lucek to moze coś się chłopaki rozkręcą. A ja zakończyłam remonty ( prawie ) jak wrócę to zdam relację fotograficzną . Na chwilę obecną mam wymalowany dach , pokój w kolorze biały + jarzębina , przedpokój w kolorze krem + lawenda ( lub jak to nazywa castorama " lawęda" ) , mam też pomalowane ogrodzenie oraz mikroskopijny ogródek japoński o wymiarach 4 m2 :) W tym roku koniec prac przy tym domu. Jeszcze tylko deski do malowania mam bo niedługo zaczynam budowę - zrobiłam próbę koloru - wystawiłam na działanie pogody i jest super. Więc moje drogie Ciocie- przez najbliższe parę dni będę niedostępna ale będę z całych sił w gałkach ocznych wypatrywac np.[B] Jambi czy nie pomyka gdzieś po Warszawie :)[/B][/QUOTE] A mnie to już wypatrywać nie będzie :( ;)? Miłego wypoczynku :). -
[quote name='Saththa']50 zł z wycisnięcie gruczołow????????? MATKO BOSKA!![/QUOTE] Nie wiem za co mi ona policzyła, ale zanim zapłaciłam spytała czy już u nich byliśmy.Wydaje mi się, że policzyła za jakąś rejestrację jeszcze, nie wiem.Byłam w takim szoku, że nie zapytałam.A jak chciałam kupić proszki na odrobaczenie to u nich było o 2 zł drożej na jednym niż 2 ulice dalej.A musiałam kupić 4.Czyli zaoszczędziłam 8 zł.Straszne zdzierstwo.Więcej tam nie pójdę.
-
I mi się wydaje mniejszy Nikoś. A łowcarek to chyba nie Twój ;).Ogólnie bardzo ładne zdjęcia.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Łoooo Matko jaki filmik.No może, aż tak nie będzie.Mentor jest dominujący, ale nigdy nie użył zębów względem innego psa.Zawsze, że tak powiem "dosiadał".Tylko nie wiem czy w ogóle można to nazwać dominacją, bo on nigdy psa sam z siebie nie zaczepił.To one leciały się do niego "próbować", tylko gdzie wtedy są właściciele :(.Jak jestem z mężem to się nie boję, bo on jakoś tak potrafi wyjść z sytuacji.A ja pierdoła nigdy nie wiem co mam robić :(.