Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='Saththa']łooo Matko znowu kwiatki :lol: ja do kwiatków neistety nie mam ręki... wszytsko mi usycha :mdleje: tlko kaktus rosnie jak walnięty;)[/QUOTE] Mi ostatnio nawet kaktus padł.Ale jeszcze parę kwiatuszków mi zostało.
  2. [quote name='Doginka']To ja się nie nadaję, bo moje marzenia spełniają się nawet w ciągu dni, miesiąca, roku...:lol: I spełniają się:multi:[/QUOTE] Szczęściara :)
  3. [quote name='Migori']Mnie troche zbulwersował ten cytat: Dlaczego porównujemy sytuację ataku psa na psa, z sytuacją ataku psa na dziecko ? Dzieci również mogą robić co chcą, podchodzić do kogo chcą i kiedy chcą? Na tej samej zasadzie mogą wejść pod koła samochodu, na środku skrzyżowania - bo to dzieci przecież prawda? Rozwijają się, poznają świat... owszem, ale od czego jest rodzić? Ano od tego, żeby zapewnić dziecku bezpieczeństwo wszędzie i o każdej porze, w każdych warunkach, mieć wręcz wybujałą wyobraźnię "co by było gdyby?"... To właśnie sprawia, że są rodzicami... Po to oni są , prawda? To samo tyczy się psów... pies to pies, zwierzę, a Ty właścicielu myśl za zwierzę i analizuj sytuację. Stała się tragedia, ale dlaczego od razu szukać kozła ofiarnego. Może lepiej wyciągnąć wnioski z całej sytuacji dwa razy pomyśleć, zanim się coś zrobi.[/QUOTE] Ot cała prawda.
  4. My też szukaliśmy karm przez dłuższy okres czasu, ale moje są uczuleniowcami.Teraz im gotuję i kupy są w miarę, dopóki nie złapią robali. Awaria nie martw się z Mentora też lecą strasznie kudełki.
  5. Nie wiem co napisać...i ja zaczekam.Buziaczki i trzymaj się jakoś
  6. No dobra to "godność" ptaka już znamy :).Ale nadal nie wiem czego on u mnie szuka?Może to samiczka i zakochała się w Leosiu, maja podobne umaszczenie ;)?
  7. Fakt, wyszło na jaw, że nie czytałam całego wątku :). A ja bym chciała mieć kiedyś bullteriera, stafika, kanara, doga argentyńskiego, mastifa tybetańskiego, ale to chyba 100 lat nie wystarczy?No te małe gałgany sznupy to chyba zawsze będę mieć ;).
  8. Ładne imię dla słodkiej niuni.A rodzinka oddała sunię bez książeczki?
  9. [quote name='wilczy zew']to znaczy gdzie[/QUOTE] Awaria też mieszka w Warszawie.
  10. To trochę lepsze [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/193/zdjcie0147i.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2351/zdjcie0147i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] I tu jest, ale gdzie ;)? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/zdjcie0146b.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/59/zdjcie0146b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. I w zimie i w lecie są.Dziś widziałam dwa.Mam zdjęcie, ale z daleka.Naprawdę u nas jest ich dużo.No nie tyle co gołębi czy wróbli, ale sporo. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/dscf5863h.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/708/dscf5863h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Wiem, że mało widać, ale w tej chwili tylko takie udało mi się zrobić.
  12. Łobuz nad łobuzy z tego Baronka :)
  13. [quote name='Fides79']ooo witam witam, miło, ze zajrzałaś :multi: no a gryfonik pewnie nie predko, chyba ze tak jak F jakiś z odzysku by sie trafił :roll:[/QUOTE] Oooooooo Ty nic nie wspominałaś o gryfoniku ;)!
  14. Mój pies kiedyś miał wysypkę po kąpieli, podobno to był grzyb.
  15. [quote name='wilczy zew']latem nie spotkasz w Warszawie wrony siwej,wierz mi[/QUOTE] Przysięgam, że dziś widziałam na ulicy siedziała.Ale jak na złość zaciął mi się aparat w tel., a miałam 2 minuty do autobusu i musiałam lecieć.Ale fakt przez cały dzień tę jedną.Może się zabłąkała.W ogóle ptaków coś mało w ostatnich dniach.
  16. [quote name='Doginka']Dzięki:lol: To zależy od rodzaju sierści i od zaawansowania zarośnięcia;-) Rapera to i 6 godzin potrafie robić:roll: Gordona w 40 minut jak ma dojrzały włos;-) A Lotinka nie łooooooddam:lol: On s..ra na szczęście:roflt: A jak posta pisałam, to ledwo na oczy patrzyłam i mózg mi przestał działać:lol: [/QUOTE] 6 godziny???Łoooooo Matko.Nie wiem czy Ty biedna, czy pies ha,ha,ha. Wiem , że go nie oddasz dlatego pozostaje mi brutalne wyrwanie go podczas spaceru z matczynych rąk ha,ha,ha.
  17. Może i siwa.Na pewno nie to.Wszędzie piszą, że u nas występuje. Moim zdaniem i męża to jest to. [URL]http://wrzeszcz.info.pl/wordpress/wrona-siwa/[/URL] Ale zrobię zdjęcie dla pewności.
  18. [quote name='Saththa']:) i tak bywa ;)[/QUOTE] W sumie może i czytałam, ale ja mam sklerozę :)
  19. Jakie wczoraj?Dziś się deklarowałaś. Jak Ci się znowu odmieni to daj znać, wezmę go nawet darmo ;) A tak z ciekawości, ile Ci zajmuje trymowanie jednego psa?
  20. [quote name='Saththa'][B]Szczur nie zyje[/B]... Koty mam w okolicy zreszta u mnie na strychu w garazu spią... może nie bedzie tak źle. Nie raz widziałam szczury na dachu garażu... ale w zeszłym roku... Ale boje się trutke wyłożyć bo koty łażą... heh[/QUOTE] A to nie doczytałam.
  21. [quote name='malawaszka'][B]na ostatniej Dropsisko[/B] :lol: a dym - myślałam, że jakiś piżar, ale wygląda na to, że jakiś idiota porządki robił na podwórku albo nei wiem co bo straż nie jechała :shock: to jest wiesniactwo... taka susza ..[/QUOTE] To do mnie:lol:???Ja pytałam o tego w fioletowych szelach :p?
  22. Kiedy po niego przyjechać???W sumie kaska też się przyda ;)>
  23. Płakać się chce :(..To tak trudna decyzja
×
×
  • Create New...