-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']dawaj te skoki i nie marudz[/QUOTE] Właśnie, właśnie.Nie takie akrobacje ludzie potrafią ;). -
[quote name='Tekla64']alez uczta zdjeciowa Mentor ze swoim stoickim spokojem i nastawieniem na pilke jest boski [B]Taaaaaaaaa jest piłeczka-patyczek i nic więcej się nie liczy :)[/B] maly galgan wariat kompletny cudnie sie bawi mimo zachalnnosci hihihi [B]Gałgan zawsze gałganem zostanie.Jak przez trzy lata nie zmądrzał to już chyba taki bedzie ;).Przynajmniej człowiek życie ma urozmaicone.Wczoraj miał szczepienia (przeciw wściekliźnie i wirusówki).Przezywał sobie pół wieczoru. [/B] alez sa zadowolone a ja nie mam nawet jednej czeresienki wsio wymarzlo!!! buuu za to mam malyny![/QUOTE] [B]Możemy się wymienić :)[/B] [quote name='Fides79']no zdjęcia super :) fajnie razem wyglądają, no i w końcu ciut wiecej Leosia :loveu::loveu: miny Mentora sa po prostu nieziemskie :p :loveu::loveu:jaki maly świrek :lol::lol: [B]A bo Leoś jakiś taki bardziej aktywny był i można było troszkę porobić. [/B] [url]http://img11.imageshack.us/img11/7999/dscf6054b.jpg[/url] jak twarde i słodkie to ja poproszę :evil_lol:[/QUOTE] [B]Słodkie owszem, a twarde co niektóre.Szybko zgniły :([/B]
-
Wczoraj mój mąż wdepnął obydwoma butami w psią kupę.Mówię do niego, że to z karę, bo nie sprząta (często zdarza mu się zapomnieć torebeczki :shake: ).Dziś wraca z pracy i mówi do mnie "wiesz coś w tym musi być-dziś też wdepnąłem ".:evil_lol:
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/dscf6093v.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1278/dscf6093v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/685/dscf6095b.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4731/dscf6095b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/10/dscf6048a.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7839/dscf6048a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/171/dscf6099e.jpg/"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/986/dscf6099e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/18/dscf6101x.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8584/dscf6101x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Dlaczego jak człowiek musi iść spać to mu wszystko zaczyna dobrze chodzić?Może resztę zdjęć uda mi się jutro wgrać.
-
Komu czeresienkę :)? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/dscf6054b.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7999/dscf6054b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/dscf6077.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6043/dscf6077.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/dscf6078g.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5581/dscf6078g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/121/dscf6087g.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9633/dscf6087g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/dscf6091q.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/349/dscf6091q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
A co to ???;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/dscf5981o.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3084/dscf5981o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Czesanko [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/dscf5987p.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8130/dscf5987p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Wstrętna baba chce udusić małego pieska ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/dscf6022q.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7186/dscf6022q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/dscf6049j.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2594/dscf6049j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/dscf6050.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2056/dscf6050.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/dscf5980s.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8135/dscf5980s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/dscf5969d.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3640/dscf5969d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/dscf5967u.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5180/dscf5967u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dscf5972.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/328/dscf5972.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/dscf5977j.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4086/dscf5977j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='agaga21'][URL]http://img845.imageshack.us/img845/9745/dscf5568.jpg[/URL] :evil_lol: hahahahaha! CO ZA ZACHŁANNA BESTIA! witam się :)[/QUOTE] Witam serdecznie i zapraszam ponownie :).To prawda i zachłanna i bestia ;).
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Heheh nikt nie goni Cię;) Odezwij się czasem;) heheh nie chciało się po sniegu chodzić?:) Oczywiscie do ncizego się nie śpisze;) cIESZĘ SIĘ ZE SIE SKOKI PODOBAJĄ;) [B]CHCECIE POWTÓRKĘ ZE SKOKÓW?[/B];LOl:[/QUOTE] Taaaaaaaaaaaaaaak, ale teraz Ty skaczesz jak Tazz -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/dscf5941l.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9474/dscf5941l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/dscf5948l.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8427/dscf5948l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/dscf5956l.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8271/dscf5956l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/dscf5958z.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1846/dscf5958z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/dscf5963.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1792/dscf5963.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/dscf6137mi.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/116/dscf6137mi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/dscf5950.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/3248/dscf5950.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/dscf5951vc.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3535/dscf5951vc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/dscf5937.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9828/dscf5937.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/dscf5938pje.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3281/dscf5938pje.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Postępy - Iwona mi dziś pisała, że Gucio zaczął brać smakołyki z ręki, ale tylko w kojcu, na terenie otwartym nei ma o tym mowy - za duży stres... ja nie wiem co jest z tym psem :([/QUOTE] Ja tym bardziej :(.Szkoda go jak cholera.Tyle czasu minęło, a on takie małe postępy zrobił.Jak do niego dotrzeć ??? -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja swoją wpłatę dopiero jutro wyślę, bo dziś mieliśmy wet. A jak postępy Guciowe? -
Widoczki super, ciemki beeeeeeeeeeeeeee.Chyba wszystkie mini szczekają w zabawie, burczą i inne odgłosy wydają.
-
[quote name='Tekla64'][B]mowie dyc ze to tatusiowanie czy nianczenie to ino na zdjeciach tak wyglada[/B] on to by sie z nimi troche inaczej pobawil po swojemu muapiszon jeden [I]Wiem, czytałam , ale nie mogłam sie powstrzymać :)[/I] a dzis patrzy na kuraki jak sep ale z daleka hihihi i nawet dzis ani razu nie pogonil duzych kur[/QUOTE] [I]A to już popatrzeć nie można ;)[/I]?
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Ha,ha,ha rzeczywiście mistrzunio [url]https://lh4.googleusercontent.com/-SoTvsYKduO8/Tg4sKULU5GI/AAAAAAAAD6Y/JbVhFMFdltQ/DSC_00372.jpg[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-IAGIQDVuVHM/Tg4vw14Zb0I/AAAAAAAAD6w/U10cIrD65go/12.06.2009%2525201721.jpg[/url] Świetny jest :) -
Piękna :) [url]http://img818.imageshack.us/img818/7162/39687039.jpg[/url]
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
Zmokła kurka :) [url]http://iv.pl/images/44372220525346529968.jpg[/url] -
Skąd masz 4 sznupy :)? [url]http://i53.tinypic.com/imsahs.jpg[/url]
- 21590 replies
-
Ale dziadu ha,ha,ha [url]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/DSC01357.jpg[/url] A Etna na tym jednym zdjęciu "wścieklizna jakaś ;)"
-
Fajniutkie kociaki.A Nikuś jakby "tatuś zastępczy" czuwa nad rodzinką ;).Dona piękna, cudowna.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ale żeście "nastukały" tych stron.Super skoki.A potfffforek przesłodki. Ja kiedyś ufarbowałam sobie włosy na fiolet.Miały być troszkę inne, ale wyszły takie :).Ostatnio postanowiłam nie farbować, żeby "odpoczęły".Kiedyś mieliśmy z mężem w planach zrobić się we dwoje na jeżyka :). -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
I co z tym następnym starciem i co ???:) -
[quote name='Tekla64']a wy cozescie tak zamilki na urlop sie wybarli nie odmeldowawszy sie???? czy co????[/QUOTE] Jak zwykle komp.Nie wiem jak dziś udało mi się odpalić internet, ale obawiam się, że to długo nie potrwa.Jutro mąż zawozi do kolegi, podobno niegłupi ;).Dzisiaj mogę jeszcze skorzystać.Dopiero go dostanę po trzech dniach, także nas nie będzie :( chwilowo.
-
[quote name='Saththa'][URL]http://img89.imageshack.us/img89/7041/dscf5584g.jpg[/URL] to nie coś się na niej nosi tylko to jest przeprowadzanie fotosyntezy z pomoca chlorofilu zawartego w tym mchu(?) :roflt: To moje wytłumaczenie dla Tazzowego zbierania w kłakach wszystkiego:lol:[/QUOTE] To nie mech ha,ha,ha tylko farfocle z piłki tenisowej:roflt: