Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Włoski nie są jeszcze takie krótkie :). A Nortonek to skąd bo ja już nie ogarniam?Bardzo ładny.
  2. Szkoda, że chłopaki nie wygrali, ale i tak dobrze :).Głaskaczki dla nich.
  3. Miłego wypoczynku :)
  4. Bidulek Jari.Niestety też miałam parę razy "przyjemność" mieć psa z pokaleczoną łapą.Kiedy ludzie nauczą się kultury :(...???
  5. Strasznie śmieszny Albinek i z wyglądu i z charakteru :).
  6. [quote name='malawaszka']to też nie dramat ;)[/QUOTE] No niby tak, ale ja przewrażliwiona jestem :). Dziękuję wszystkim za miłe komentarze, jedziemy na działeczkę, wracamy jutro buziaki.
  7. Faluś widzę dba o kondycję i gibkość swego ciała :)
  8. [quote name='Margi']Możesz jeszcze posadzić azalie,tylko polecam te o większych listkach ( nie drobniutkich ) a postępowanie takie jak przy rododendronach.[/QUOTE] Taaaak, azalie są śliczne.Jak będę kiedyś miała ogród to je na pewno posadzę.Najładniej wygladają jak są gęsto posadzone w różnych kolorach. [url]http://www.e-ogrody.pl/Ogrody/51,113408,2617343.html?i=0[/url] [url]http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=25120[/url]
  9. [quote name='malawaszka']ale wiesz, że nie trzeba co roku szczepić wirusówek? to jest zdzieranie kasy przez wetów - szczepionki co najmniej 2 lata chronią[/QUOTE] Tak wiem, sama spytałam.Tylko myślałam, że nie szczepiłam go 2 lata, a okazało się, że 3 :roll:
  10. [URL]http://img856.imageshack.us/img856/8808/dsc0079z.jpg[/URL] Dżentelmeni :crazyeye:, we dwóch na kobietę :shake: Tyrani :mad: [url]http://img594.imageshack.us/img594/1649/dsc0076ig.jpg[/url] Moja mama ma rododendrona już chyba 2 lata, ale nie widziałam żeby kwitł.Z tym, że oni nie dbają za bardzo :roll:.Koniecznie trzeba na zimę okrywać, żeby nie zmarzł.
  11. [url]http://img189.imageshack.us/img189/3835/14034225.jpg[/url] uszka ma najlepsze i do tego 3/4 obficiej owłosione, ekstra :)
  12. Od kogoś się te psy uczą:scared:
  13. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/89/dscf6118a.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8263/dscf6118a.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/40/dscf6111u.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5070/dscf6111u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/dscf6122d.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1907/dscf6122d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/dscf6126.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/5690/dscf6126.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/dscf6127.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2752/dscf6127.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/232/dscf6128x.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1738/dscf6128x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  15. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscf6102n.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1148/dscf6102n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/dscf6103v.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8769/dscf6103v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/dscf6106.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/916/dscf6106.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/dscf6107m.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4700/dscf6107m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/dscf6109d.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3512/dscf6109d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. Gdzie te foty ;)?
  17. Świetnie, że wszystko się ułożyło.Fajnie razem wyglądają :)
  18. [quote name='wilczy zew']eee,gdyby to facet tańczył...[/QUOTE] Wydaje mi się, że jeszcze zależy jaki facet ;)
  19. Mi się wydaje je , że ten kotek czarny przyszedł pilnować Twojej kici.Mówisz, że wcześniej kotki miały zawsze coś czarnego.Więc mogły być jego.A teraz kotka pusciła go bokiem, on się kapnął i postanowił więcej do tego nie dopuścić.A mieszkając z nią ma oko na wszystko.
  20. [quote name='Bolsbokser']Nie wspomnę o prykaniu :evil_lol:[/QUOTE] Tak to boksery potrafią, tak samo jak szybko zniknąć z miejsca "przestępstwa".
  21. Czy on ma jedno oko inne, a drugie inne :)?
  22. To Cię ominęło :) i to za darmoszkę.
  23. Nie no mój Leoś też sobie tam wiecznie coś ciumka, ale w miarę kulturalnie, a ona jakby lizała, lizała i nalizać się nie mogła.
  24. [quote name='Kiłi']Ciekawe jaki jeszcze temat poruszymy heheheh:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No przydało by się w końcu poruszyć temat chamstwa psiarzy ;)
  25. [quote name='Kiłi']Ratuj psa;) Podobnie gdy np. moje dziecko zamiast psa - ratuj dziecko. Wolałabym jednak nie być postawiona w podobnej sytuacji, głównie dlatego, że sama myśl o którymkolwiek moim psie w niebezpieczeństwie przyprawia mnie o ból, więc nie chce o tym myśleć:shake:[/QUOTE] No i właśnie łoooooooooo to mi chodziło :).A kombinacji może być wiele :).
×
×
  • Create New...