-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Ostatnio wchodzę do klatki i czekam na windę (z psami).Zaraz za mną wchodzi podchmielony "sąsiad" z jamniczką.Staje i zaraz mnie pyta "Który to samiec"?Ja zgodnie z prawda odpowiadam, że oba.No to on, że jego sunia ma cieczkę.W sumie mało mnie to interesuje, ale wysłuchałam pana i wsiadam do windy, a on za mną.W tym momencie Leo chciał się do niej rzucić, by najmniej nie w celach miłosnych lecz morderczych.No co pan się wycofał i mówi "ja to pojadę później, bo coś czuję że tu będzie niezłe sex-party."Oczywiście, żaden z moich psów nawet o tym nie pomyślał.Jeden kastrat, a drugi niestety i suczek nie akceptuje. Wracam do domu i opowiadam mężowi.On po chwili namysłu mówi "wiesz może pan nie mówił o psach :), tylko o sobie i o tobie ;)."
-
[quote name='Saththa']Ja przepraszam ale ja umarłam :D Widac Doginka mocno zmęczona:D[/QUOTE] I ja, ale już nie chciałam nikogo dobijać :)
- 21590 replies
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Oba takie ślicznościowe :(.Skąd ich tyle?:(, przybywa i przybywa.Czy ludzie się kiedyś opanują.A to dopiero poczatek wakacji.U mojej mamy tez psa ktos wywalił.Jeden facet go wziął.Luksusów to on tam mieć nie bedzie, ale chociaż dach nad głowa i w misce coś. -
To super.Głaszczaczki dla chłopaków.Zasłużyli :).A czemu tak rzadko wystawiasz Raperka?
- 21590 replies
-
[url]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/DSC_01701.jpg[/url] Co z jego oczami???:) A gdzie Batalia?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
U mnie też się nie bawią.Mentor ma swoje patyczki i ma Leo w poważaniu.Leo na smyczy, a jak luzem to "rzuca się" Mentorowi na szyje, albo szuka atrakcji w trawce.Ze sobą to raczej tylko w domu się bawią.A z innymi psami, jeden nie toleruje, a drugi odgania :(. -
U mnie yorki są w miarę ok, za to mamy 2 pinczerki jazgoty, wiecznie luzem.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Z%20Pokerem/DSCN1631.jpg[/url] Ale mordeczka.Cmooooooooook.Ile on ma lat, niecałe 2 ??? -
[quote name='Tekla64']jaaa se poogladalam .... i jak zwykle mnie zatyka fajne fotecki ino czemu tak malo?[/QUOTE] Bo mój komp jak i Twój lubi się obrażać.Ale to chyba wina systemu, nie internetu.Jak będziemy mieć trochę gotówki to sobie kupimy dobry system.Bo fotek to my mamy.Może nie jakieś rewelacyjne, ale coś się znajdzie.W niedziele jedziemy na czereśnie, a że ja nie lubie zbierać tylko jeść to będę focić.Oczywiście jak nie zapomnę aparatu i jak sie on nie rozładuje :).
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'] Nie, no właśnie im je zaganialiśmy w ich stronę ;). A tak na serio to nic nie mówili, więc chyba im nie przeszkadzałyśmy. Trochę mnie wkurza, że w konfrontacji psiarz/wędkarz zawsze psiarz musi ustąpić, bo kto to widział rybki straszyć... Teren jest chyba wspólny? Mam takie samo prawo z niego korzystać z psem, jak oni z wędką... No, ale psiarz jest zawsze obywatelem II kategorii, co by się nie działo :diabloti: [/QUOTE] To chyba zależy.Ja akurat jestem i pierwszym i drugim.Także potrafię zrozumieć obie strony.Z tym, że my łączymy obie przyjemności.Z pieskami na rybki :) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
Witamy.Bardzo lubię rotki.Zresztą wszystkie molosy.A Iwan wygląda wyjątkowo sympatycznie jak na tę rasę ;).Yorecki tyż fajne :). -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
WATACHA replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Mnie też Chmurka interesuje, ale dopiero zajrzałam. Oj tam , śmierdzi czy nie kocyk czy kołderka się należy. -
[quote name='Fides79']odpicowaliśmy się, ale nie mam siły w chwili obecej wstawiac zdjęc hi hi Tekla pokaż no te swoje nowe sznupy :)[/QUOTE] Ty tez pokaż, jak odpoczniesz. A kto to biega jak nawiedzony (Z filmiku) :)?
-
[quote name='Tekla64']caleszczescie ja je tez mam wiec jak sie komputer odobrazi to bede wstawiac cudenka wszelakie hihihi[/QUOTE] No to niech się szybciej odbraża
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa'] Zostało mi ich jezcze z tego błotnego spaceru;) Tj zdjęć;)[/QUOTE] I co sama zamierzasz oglądać ;)? -
Samych pierwszych lokat życzę :).
- 21590 replies
-
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
WATACHA replied to kinga's topic in Już w nowym domu
He,he sie dzieje.Szerokiej drogi Chmurko :) -
Dobrze, że ma takich pomocników.
- 21590 replies
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
A panowie to tam rybki łowili???Chyba im troszkę spłoszyli :). -
Gucio trochę mało dżentelmeński, ale może się jeszcze wyrobi ;)
-
Mojemu raz się udało wskoczyć w kupę ok. 40 kg.Zauważyłam jak się rozniosło po mieszkaniu :(.Wygrzebywanie z łapy= masakra :(.W ciągu 4 lat raz, ale jednak się zdarzyło.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Nie znam się za bardzo, ale wydaje mi się, że psy się "zmieniają" ok.2-2,5 roku. -
Słodki Feluś poddaje się pieszczotom.Jaki on delikatny.Aaaaaaa jak buźka mu się cieszy. A filmik przyrodniczy bardzo ładny.Ale najbardziej w oko wpadł mi łaciaty konik :)