Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='Amber']Dziękuję dziubaski za pamięć :loveu: Tak, wszystkie są z końca marca pomiędzy 19, a 23 chyba. Wczoraj w ogóle było wesoło jak zwykle, bo Jariemu zrobił się mały ropień na łokciu :diabloti: Pod koniec dnia pękł i zaczął się sączyć, więc uzbrojona w gazy i inne zaczęłam go wyciskać. Poszło ropsko jak z gigantycznego pryszcza :eating: :evil_lol: choć mnie to akurat nie rusza, wycisnęłam mu to porządnie, zdezynfekowałam posmarowałam grubą warstwą Tridermu, na to gaza, plaster, żeby sobie poleżało przez noc no i dziś już się pięknie cholerstwo zasuszyło :loveu: Jak tak dalej pójdzie to przyjmą mnie na weterynarię bez egzaminów :evil_lol:[/QUOTE] Ja pier... ja bym się już wykończyła psychicznie ;).
  2. [quote name='Saththa']on na prawde sikał na czerwono:lol: u mnie tez słonce, cudnie;) On dobrze zasadniczo, nawet jak sikał na czerwono to był tak samo denerwująco rzkoszny jak zawsze :lol: a nie wiem nie wiem;) [B]WRÓĆ!!!!![/B] [B]Tazzio zdrowy :loveu: A Fix ma tylko zaziębiony pęcherz, nic nam nie ejst [/B];)[/QUOTE] Aaaaaaaaaa to dobrze, ale koleżanki też się skarżyły chyba na jakieś dolegliwości.
  3. Dzień dobry, tu też w życiu nie nadrobię, więc pozdrawiam :).
  4. W życiu tu nie nadrobię :(.A tak w skrócie to wszyscy chorzy :(, tylko nie wiem kto na co?
  5. Psy nakręcone na patyk mogą sobie krzywdę zrobić, mój sobie zrobił sam jak biegł z chojakiem i się nie wyrobił miedzy drzewami.Ryj cały zakrwawiony, ale szczęśliwy ;)
  6. W pierwszej sekundzie pomyślałam, że to obok niego to kupa (taka duża, a taki mały piesek ;)) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-UsrNydqq8jA/UUYbmZwA5ZI/AAAAAAAAfas/dZ9hz1LnQcM/s640/Psy%20(86).JPG[/url] Życzę zdrowia i dobrych wyników badań. A bierzesz coś na wzmocnienie kości i stawów?
  7. Moje przy wyjściu są w miarę grzeczne, w ogóle Mentor jest zazwyczaj grzeczny (czasami jest głuchy).Leoś świruje jak wracamy do domu (np po pracy), skacze i drze japę.Też nie mam cierpliwości go oduczać, trwa to chwilę , więc nikomu krzywda się nie dzieje.
  8. [quote name='malawaszka']no ich fryzury wołają o pomstę do nieba :lol: ale już za chwileczkę, już za momencik rozłożę stolik i polecą kłaki... i jeszcze Julka się zapowiedziała :D[/QUOTE] Ja nie wspomnę o swoim.W tamtym tygodniu wyglądał jak yeti, trochę mu podcięłam grzywę.Z samej jej można by peruczkę zrobić ;). Ma długą brodę i łapy, a przeszliśmy znowu na surowe i ciągle ma tam kawałki mięsa i kości ;)
  9. jaki fryz ;) [url]http://img837.imageshack.us/img837/7109/dsc0026uhk.jpg[/url] Tu troszkę na diabełka wyglada [url]http://img585.imageshack.us/img585/2408/dsc0050nt.jpg[/url]
  10. Ale słodkie :) [URL]http://img202.imageshack.us/img202/5162/dsc0090dj.jpg[/URL] Kocham:loveu: [url]http://img94.imageshack.us/img94/1186/dsc0014ud.jpg[/url]
  11. Jaaaaaki juz duży [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer032.jpg[/url]
  12. Mój Leoś też nie jest zadowolony z tymczasowiczek, jak odjeżdżają od razu robi się weselszy.Pomału się jednak przyzwyczaja.Kiedyś nie leżałby na jednym łóżku z taką, a teraz przy ostatniej to się nawet dupkami przytulały :).
  13. Oby szybko się palec zagoił.Feluś cwaniak :)
  14. chyba wszyscy mają już dość tej zimy
  15. Tak naprawdę każdy dzień jest szczęśliwy , gdy nie wydarzy się nic złego i tego się trzymajmy :)
  16. [quote name='malawaszka']no to jest właśnie jedno z tych dzieci :lol: to moje siostrzenice ;) w domu Figa jest znacznie odważniejsza niż na zewnątrz i aż tak się nie boi, ale nie garnie się[/QUOTE] U mnie z Luką było odwrotnie, ona była odważniejsza i normalniejsza na zewnątrz.W domu miała jakieś schizy.
  17. [quote name='asiak_kasia']Kiedyś tu zajrzał i jak zobaczył txt o byciu najwiekszą dzi*ką na dogomanii to uciekł w popłochu :evil_lol: Stwierdził, że to nie na jego nerwy i poszedł do garażu :diabloti:[/QUOTE] Ha,ha,ha dobre.
  18. [quote name='malawaszka'][B]ten fotel jest świetny[/B]!!!! moje burki ZAZDROSZCZĄ!!!! Ula - on ma takie frędzle na siusiaku??? musimy je jutro obciąć!!![/QUOTE] No, czadowy :)
  19. [quote name='Saththa'][B]Zasadniczo to[/B] [B]Fix sie tuli a Tazz lezy[/B];) [B]to Fix przychodzi nie odwrotnie[/B];)[/QUOTE] U mnie też tak było, nigdy odwrotnie :)
  20. Z niecierpliwością wyczekujemy spotkania :)
×
×
  • Create New...