Coś Ci psiaczki choruja.:shake:
Nasza Figunia też przed końcem roku zachorowała, wątroba.Mało ,że alergia ,nietolerancja pokarmowa, padaczka to jeszcze teraz i to.:shake:
To fajnie ,bo jedne są takie kwaśniejsze a drugie twardsze i słodsze.
Te kwaśniejsze dostanie moja teściowa ,ma cukrzycę i nie może trafić na takie jabłka ,a słodkie dla sunieczki, dzięki.:lol: