Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. [quote name='malagos']To ja czwarta, jak do brydża :) należę do suczych mamuś :)[/QUOTE] To już nie do brydża ,bo my też wolimy sunieczki:lol:
  2. Wpłaciłem 20 zł/XII,I/:lol:
  3. Ok :lol::lol::lol:
  4. To zależy ile alkoholu im zostało ,jak mało to nie warto:evil_lol:
  5. Tylko jakie? Na ile kilogramów?
  6. savahna u Ciebie psiaczek też pewno rozpieszczany:lol:
  7. Coś Ci psiaczki choruja.:shake: Nasza Figunia też przed końcem roku zachorowała, wątroba.Mało ,że alergia ,nietolerancja pokarmowa, padaczka to jeszcze teraz i to.:shake:
  8. Szkoda ,że moja Figuńcia jest rozpieszczoną jedynaczką:evil_lol:
  9. Ja również życzę Wesołych Świąt:lol:
  10. I my również życzymy Spokojnych Świąt.
  11. Najważniejsze ,że już mu nie będzie to przeszkadzało:lol:
  12. A u nas ładna ,słoneczna pogoda. Byliśmy dwie godzinki na spacerku z naszą sunią w parku:lol:
  13. Rudzia jak Ty to robisz ,że psiaki tak pozują ,moją trudno namówić, na takie zdjęcia:lol: A psiaki super, zdjęcia też:lol:
  14. To masz dobrze:lol:
  15. A za to ,że pozwoliła sobie zajrzeć do ucha.:lol:
  16. A co dostała w nagrodę?:lol:
  17. ,A co Bazylek taki zamyślony? Pewno niezadowolony z kosteczki, może liczył na coś lepszego:evil_lol:
  18. savahna to nie trudne, to jest Bazylek Rudzi:evil_lol:
  19. A gdzie nowe zdjęcia białaska????:lol:
  20. To fajnie ,bo jedne są takie kwaśniejsze a drugie twardsze i słodsze. Te kwaśniejsze dostanie moja teściowa ,ma cukrzycę i nie może trafić na takie jabłka ,a słodkie dla sunieczki, dzięki.:lol:
  21. Nic dziwnego że psiaki wcinają jabłka ,są bardzo dobre. Mam pytanie czy jabłka były z jednej jabłoni czy z różnych gatunkowo?:lol:
×
×
  • Create New...