-
Posts
919 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zuanna
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
zuanna replied to ifka's topic in Już w nowym domu
A ja poznałam dzisiaj dwie śliczne panienki i jednego kawalera :loveu: Malutka zaszczepiona. Więcej napisze Kuna - jutro pewnie, bo wyszłyśmy po 22.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
zuanna replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kuna']Tak przy okazji, Saszka jest odpchlona i odrobaczona, może skoro jadę do weta zaszczepić ją?[/QUOTE] Moim zdaniem to dobry pomysł. Nie chcę się napraszać, ale jak będziesz na wesołej, to może obrożę Ci podrzucę? Mam blisko, więc żaden problem.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
zuanna replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Jak Kuna dzwoniła do tych wetów co myślę że dzwoniła ;), to moim zdaniem można poczekać obserwując Zoykę.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
zuanna replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Obroża leży u mnie nieużywana już dłuższy czas. Jeśli planujesz wizytę w Białymstoku, możemy się umówić na przekazanie. Jeśli nie - podaj mi na pw adres do wysyłki.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
zuanna replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kuna']...obróżki im uszyję, ....[/QUOTE] Kuna - mam na zbyciu obróżkę szytą przez taks - zaraz poszukam i wstawię zdjęcie. Dla Zojki powinna być w sam raz. [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1051/tinaz.jpg[/IMG] To jest półzacisk chyba. Tina miała ją kilka razy na sobie. Jak znajdę, to mam też do niej fajną adresatkę. Jeśli pasuje, daj znać to się jakoś umówimy.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
zuanna replied to ifka's topic in Już w nowym domu
To moja deklaracja poszła. Cudne te psie dziewczyny :)- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
zuanna replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='doris66']Czekam na nr konta do wpłaty.[/QUOTE] I ja też się przypominam :)- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
zuanna replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem, jeśli domkowi zależy, to poczeka. A poczekać powinien i na sterylizację Zojki i oddzielenie maleństwa. Obie moim zdaniem iść tam nie powinny - raz, że dziwnie brzmi to sprzedanie za symboliczną złotówkę, poza ty jak w tym wypadku wymóc na pani umowę adopcyjną małej z warunkiem sterylki; dwa - im dłużej zostanie z matką w niepewnych warunkach, tym gorzej przebiegnie jej socjalizacja i późniejsza adopcja. Ale jak napisał wyżej Wolf - decyduje Ifka i jej ostateczna decyzja się liczy.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
zuanna replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='buniaaga']ifka poproszę nr konta.[/QUOTE] I ja też :)- 593 replies
-
[quote name='elinaa'] Lunka ciężko pracowała : [IMG]http://i47.tinypic.com/34y5qif.jpg[/IMG][/QUOTE] To w Łomży az tak zimno, że śnieg spadł? :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
zuanna replied to ifka's topic in Już w nowym domu
To ja dorzucę stałej 20 zł.- 593 replies
-
[quote name='gryf80']nick-u nie zmieniłam od poczatku mam taki sam ;),tak jeśli nie widać problemu to nie majstrujemy na siłe.przynajmniej ja tak robię[/QUOTE] No ja też - zaczyna się problem, jedziemy wyciskać. Mina suczydła bezcenna po wyjściu od weta - nic w zadku nie uwiera... :evil_lol:
-
He he - moja koleżanka miała kiedyś trzy czarne koty. Ponieważ mama nie była kociolubna, koleżanka przy okazji wizyt wmawiała mamusi, że kotka owszem posiada - jednego :evil_lol:. Po paru miesiącach wydało się niestety, bo jak szanowna rodzicielka przyjechała z wizytą, to wylazły wszystkie trzy :diabloti:. Wątek jest super! Podczytuję sobie od początku, a opowieści o Yeti zawsze poprawiają mi humor :)
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
zuanna replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Ja też poproszę adres na pw -
Moja Tina żadnej traumy nie ma, a zatoki musi mieć czyszczona przynajmniej raz w miesiącu - rosną jej wielkości śliwek i mimo twardych stolców się nie oczyszczają same :niewiem: Jak nie wyciśniemy jest niespokojna,saneczkuje, gryzie zadek i ogólnie zachowuje się nerwowo.
-
Prawdopodobnie w niedzielę będe jechała w okolice Suwałk. Ceris - napisz pw jeśli sprawa z karmą jeszcze aktualna i ew. gdzie mieszkasz, to może uda się przywieźć.
-
[quote name='dreag']... Czy do mnie też przyjdzie?[/QUOTE] Wiesz, może to głupie co napiszę, ale w noc kiedy odeszła moja Dina, śniło mi się takie błądzące światełko. Nic więcej - tylko ten ognik. Po kilku tygodniach siostra pojechała po kolejną suczkę ONka. Sunia sama wybrała moja siostrę. I później się okazało, że urodziła się w noc, kiedy odchodziła moja kochana Dineczka. Zobaczysz - Nisia i do Ciebie przyjdzie :calus:
-
I co? Udało się ze schroniskiem? Bo chętnie skorzystam z doświadczeń :)
-
A ja cały czas uważam, że to tak samo jak z kroplami - kwestia osobnicza. U mnie foresto się sprawdza na psie, który gnije w wodzie przy każdej okazji i łazi po olszynach (w terenie mocno zakleszczonym) - nosi 2,5 miesiąca. Rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która ma berneńkę - okolica również kleszczowa i woda, i foresto się sprawdza.