[quote name='gawronka']... Z resztą i tak przez dwa tyg. sunia nie może iść do adopcji
...[/QUOTE]
Chyba w ciągu trzech lat właściciel może się upomnieć, tak? Bo ja wiecznie mam z tym problem - nigdy nie pamiętam :shake:
[quote name='Felka z Bagien']A to ich jest więcej?O rany,to tragedia![/QUOTE]
Tak - są cztery, ale na szczęście tylko ten jeden chory:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/207963-Temat-suni-z-jednostki-wraca-Zn%C3%B3w-ci%C4%85%C5%BCa-i-zn%C3%B3w-szczeniaki?p=20297577#post20297577[/url]
Nie boje się, że się udusi, bo doskonale znam tą obrożę ;) Fajnie, że znowu się przydała :)
Obawy raczej wynikały z tego, że aby rozwinąć flexi, pies musi pociągnąć trochę, a na półzacisku jak pociągnie, to jednak się zaciska.
Cudny pies :smile: Nie wiem tylko, czy dobrze, że przy obroży półzaciskowej ma smycz flexi (ślicznej obroży zresztą ;) ). Jak chcecie to mogę Wam na spacery pożyczyć taśmę 10 m, żeby kolega nie uciekł.
[quote name='dreag'].....[SIZE=1]Ja nie mogę sie poczęstować banerkiem :mad:(a są śliczne), bo wyskakuje mi przy wstawianiu jakiegokolwiek (nie tylko o Ojej), że za duzo znaków. Mam coś nie tak w ustawieniach i mimo napisania do dogo, nikt mi nie pomogł:(. Może ktoś wie, jak to zmienić. U mnie wchodzi tylko taki mały tekst jak mam teraz...[/SIZE][/QUOTE]
Też miałam kiedyś podobnie - w sygnaturze często zostają "śmieci" z poprzednich podpisów. Kilka razy czyściłam sygnaturę do czysta i dopiero za któymś razem pomogło.
[quote name='dreag']... zamówię dla Konia Foresto, u moich odpukać się sprawdziła.[/QUOTE]
U mojego kudłacza też sie sprawdziła. A masz gdzieś dobrą cenę na nie?