Jump to content
Dogomania

zuanna

Members
  • Posts

    919
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zuanna

  1. A ja miałam dzisiaj okazję wygłaskać Nerusia :loveu: Wygląda znacznie lepiej niż miesiąc temu, ale nadal chudziutki. Niby wielkopies, a ja zwyczajnie bałam się, że głaszcząc zrobię mu krzywdę :sad:
  2. Zanim założyłam foresto, zakrapiałam certifect - Tina była lekko osowiała (ale zwykle po kroplach jest), ale były to pierwsze krople, na które nie dostała uczulenia. Niestety cenowo by nas to wykończyło przy jej gabarytach, więc próbujemy obrożę.
  3. Nic nie wyszło ze spaceru :shake: Mojej Tinie taka różnica temperatur nie służy - jest padnięta. Wychodzimy tylko na krótkie siku, a dopiero około 22 na porządny spacer.
  4. Nie odebrałam :ekmm: A ona u Ciebie czy U Mai?
  5. Daj znać kiedy będziecie na Wesołej - podrzucę obiecaną obróżkę.
  6. Kasia - a gdzie masz tą leśną? Może tam byśmy dojechali po południu właśnie?
  7. Słuchajcie - nie wiem jak Wasze futra, ale moja Tina w takich temperaturach to w południe nie wytrzyma :shake: Dzisiaj już o 8 rano nie miała ochoty na łażenie po łące. Nie wiem, czy to dobry pomysł spotykać się w południe.
  8. Nie dziwię się, że domek niepokoi :shake: Jak można nie zauważyć tak wielkiego guza? Nikt tego psa nie dotykał, nie głaskał, nie sprawdzał czy kleszczy nie złapał?
  9. [quote name='asika5']....u mnie to sie nazywa globus z okularami:evil_lol: ale chodzi o to samo[/QUOTE] no na to nie wpadłam :crazyeye: :evil_lol:
  10. Kaszanka - jaki piszesz tekst, to potem zaznaczasz słowo/słowa, które mają być podlinkowane i wciskasz ikonę kuli ziemskiej z łańcuszkiem. W okienku wklejasz link i już.
  11. Raczej ciężko będzie Was nie zauważyć ;) Dla porównania gabarytów - Tina na ostatnich wakacjach z pół roku starszą berneńką [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6301/p6262511.jpg[/IMG]
  12. Ja wiem, że jestem w gorącej wodzie kąpana, ale szlag mnie trafia, ze nic nie mogę :shake: Nie mam warunków na drugiego psa - próbowaliśmy za namową TZ z kotem-znajdą, ale po 3-ch dniach musiał wrócić do dziewczyny, która go znalazła :(. Moja jedynaczka nie trawi konkurencji - skutek taki, że teraz zapamiętale gania koty na spacerach, żebyśmy przypadkiem jakiegoś futrzaka znowu do domu nie przywlekli.
  13. [quote name='kierownik schroniska']Jestem ciekawa ile będą trwały moje monologi? Dzisiaj Sara miała operację tłuszczaka wszystko ok[/QUOTE] Bo z mądrym człowiekiem dobrze pogadać ;) Ja sobie podczytuję, ale nie piszę. A wczoraj to mi się zupełnie niecenzuralne słowa cisnęły, więc tym bardziej pisać nie mogłam. Ja to bym tą synową tak z karteczką z imieniem i do płotu :angryy:
  14. Wołałabym już na łące - Tina łatwiej nawiązuje kontakty w obcych miejscach jak jest bez smyczy.
  15. Na chwilę obecną może być też niedziela - nie planujemy wyjazdu na majowy weekend :smile:
  16. Qrcze - nie rozumiem po co to nadzieję robić :shake: Ale może z mazowieckiego coś się ruszy.
  17. [quote name='Alojzyna'].....to wystarczy, że powiem tylko kuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrr i lecą w podskokach :evil_lol:[/QUOTE] Ciekawe skąd to znają, bo moja też tak ma - udaje całkowitą głuchotę, ale jak usłyszy magiczne słówko na "k", to też biegnie w podskokach :diabloti:
  18. Na chwilę obecną mi pasuje, ale do soboty dużo czasu jeszcze
  19. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to łąki między dziesięcinami a bacieczkami. Na codzień chodzimy na łączkę osiedlową, ale tam, zwłaszcza w weekendy, jest sporo osób.
  20. My możemy dojechać w dowolne miejsce. W parku zwierzynieckim, to nie wiem czy uda nam się spuścić zwierzaki :shake: Ludzie raczej się boją brykających dużych psów.
  21. Bo nasza rodzina jakaś niekleszowa - cała - i ludzka i psia ;)
  22. To jak wielkopsy to my chętnie :)
  23. Ja to nawet dokładnie nie wiem jak kleszcz wygląda - dlatego jak tylko coś zaczyna po Tinie łazić, ja zaczynam panikować
×
×
  • Create New...