-
Posts
919 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zuanna
-
Zanim założyłam foresto, zakrapiałam certifect - Tina była lekko osowiała (ale zwykle po kroplach jest), ale były to pierwsze krople, na które nie dostała uczulenia. Niestety cenowo by nas to wykończyło przy jej gabarytach, więc próbujemy obrożę.
-
Nic nie wyszło ze spaceru :shake: Mojej Tinie taka różnica temperatur nie służy - jest padnięta. Wychodzimy tylko na krótkie siku, a dopiero około 22 na porządny spacer.
-
Kasia - a gdzie masz tą leśną? Może tam byśmy dojechali po południu właśnie?
-
Słuchajcie - nie wiem jak Wasze futra, ale moja Tina w takich temperaturach to w południe nie wytrzyma :shake: Dzisiaj już o 8 rano nie miała ochoty na łażenie po łące. Nie wiem, czy to dobry pomysł spotykać się w południe.
-
Miki już ma swoją wyczekaną wymarzoną rodzinę:)
zuanna replied to asika5's topic in Już w nowym domu
[quote name='asika5']....u mnie to sie nazywa globus z okularami:evil_lol: ale chodzi o to samo[/QUOTE] no na to nie wpadłam :crazyeye: :evil_lol: -
Miki już ma swoją wyczekaną wymarzoną rodzinę:)
zuanna replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Kaszanka - jaki piszesz tekst, to potem zaznaczasz słowo/słowa, które mają być podlinkowane i wciskasz ikonę kuli ziemskiej z łańcuszkiem. W okienku wklejasz link i już. -
Raczej ciężko będzie Was nie zauważyć ;) Dla porównania gabarytów - Tina na ostatnich wakacjach z pół roku starszą berneńką [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6301/p6262511.jpg[/IMG]
-
Ja wiem, że jestem w gorącej wodzie kąpana, ale szlag mnie trafia, ze nic nie mogę :shake: Nie mam warunków na drugiego psa - próbowaliśmy za namową TZ z kotem-znajdą, ale po 3-ch dniach musiał wrócić do dziewczyny, która go znalazła :(. Moja jedynaczka nie trawi konkurencji - skutek taki, że teraz zapamiętale gania koty na spacerach, żebyśmy przypadkiem jakiegoś futrzaka znowu do domu nie przywlekli.
-
Schronisko w Hajnówce błaga o pomoc dla swoich podopiecznych
zuanna replied to bbgm's topic in Już w nowym domu
[quote name='kierownik schroniska']Jestem ciekawa ile będą trwały moje monologi? Dzisiaj Sara miała operację tłuszczaka wszystko ok[/QUOTE] Bo z mądrym człowiekiem dobrze pogadać ;) Ja sobie podczytuję, ale nie piszę. A wczoraj to mi się zupełnie niecenzuralne słowa cisnęły, więc tym bardziej pisać nie mogłam. Ja to bym tą synową tak z karteczką z imieniem i do płotu :angryy: -
Wołałabym już na łące - Tina łatwiej nawiązuje kontakty w obcych miejscach jak jest bez smyczy.
-
Na chwilę obecną może być też niedziela - nie planujemy wyjazdu na majowy weekend :smile:
-
Na chwilę obecną mi pasuje, ale do soboty dużo czasu jeszcze
-
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to łąki między dziesięcinami a bacieczkami. Na codzień chodzimy na łączkę osiedlową, ale tam, zwłaszcza w weekendy, jest sporo osób.
-
My możemy dojechać w dowolne miejsce. W parku zwierzynieckim, to nie wiem czy uda nam się spuścić zwierzaki :shake: Ludzie raczej się boją brykających dużych psów.
-
To jak wielkopsy to my chętnie :)