Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. [quote name='stonka1125']w tej chwili modlitwy do wszystkich świętych mile widziane!!![/QUOTE] się robi:modla::angel:
  2. tylko gdzie ja teraz będę na kawę chadzać:hmmmm:
  3. :happy1: tak trzymać, oby wszystkie psiaki tak szybko szły do nowych domów:laugh2_2:
  4. no to nowego dogomaniaka mamy:cool3:, witamy panie Adamie:loveu:
  5. [quote name='Helga&Ares']Najnowsze wieści - Ringo troszkę zdominował Agę. Nie pozwala jej podchodzić do miski, wiecznie ją "piłuje". Nie oznacza to jednak, że zmienił się w stosunku do ludzi, nic bardziej mylnego, człowieka zalizałby na śmierć. Agunia nieco nam się otwarła, nie jest już taka smutna jak wcześniej, uszy nosi wysoko i dumnie postawione:) Sugeruję osobne domki i dla każdego psiaka osobiste rączki do kochania :)[/QUOTE] a widzicie jaka zmiana, a były obawy, że to papużki nierozłączki są:evil_lol:, normalne warunki odkryły ich prawdziwe oblicza ;), a teraz jeszcze oby dobre domki...
  6. [quote name='Madallena']... Niestety, jego dni sa policzone :(:([/QUOTE] Jak to policzone?
  7. jak minęła noc, dziewczyny i co tam nowego u Misiowej rodzinki?
  8. nam się tu poezje tworzą:lol:
  9. :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool: :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: :cunao::cunao::cunao::cunao: to cieszymy się strasznieeeee!!!!! coby nie zapeszać trzymam kciuki za wizyte poadopcyjną :thumbs: ta, dogo wczoraj szalało, a właściwie było strasznie leniwe:mad:
  10. ja myślę, ze to "jezioro łabędzie":mdrmed::evil_lol:
  11. ależ "to" skręcone ;), jej pewnie i zdjęcia trudno zrobić , bo ciągle w biegu:evil_lol:, ale to dobrze widać odzyskała radość życia:loveu:
  12. przyleciałam powiedzieć "dzień dobry" wszystkim Ladowym cioteczkom
  13. czekamy więc dalej na wieści o Masterze...
  14. :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  15. :fadein: on już załapał kto tu jest od michy
  16. :kciuki::kciuki::kciuki: musi być dobrze!! a ci twardzi:turn-l: zawodnicy, to czesto potem stają sie ulubionymi pankami takich Misiów:evil_lol: i ja mam nadzieję, ze zmiany pójdą w tym kierunku:cool3:
  17. wszystkie Heńki to cierpliwe chłopaki są...
  18. trza jej okularki sprawić:evil_lol:, to dopiero ewenement na skalę powiatu będzie:lol:
  19. czekamy niecierpliwie na wieści...:sg168:
  20. bardzo sie cieszę ,że u Lady takie postępy teraz tylko fajny domek by się przydał... heh...
  21. Marlena jej u ciebie po prostu za dobrze:lol:
  22. [quote name='plastelina']Psy z Hrubieszowa zabierane są do Nowodworu, dziewczyny były wczoraj, ale wśród zdjęć nowych psów nie ma Mastera. [/QUOTE] pół biedy gdyby go odłowili, gorzej gdy będzie kluczył nie wiadomo którędy...
×
×
  • Create New...