[quote name='Tola']Agada - wyczysc skrzynkę:cool3:[/QUOTE]
Ja ze swoimi PW nic nie moge od ponad dwu tygodni zrobić, nic nie działa, nawet do moda nie napiszę, bo nie mogę, napisałam na wątku zbiorowym administracji forum o tym problemie, takich jak ja jest wielu, ale tego chyba nikt nie czyta, ręce opadają....