Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Miło popatrzeć na taka galerię, dodaje to otuchy w trudnych chwilach...., jakos tak lepiej mi się zrobiło, jednak na świecie jest trochę dobra i takich też ludzi...
  2. Jakoś ciężko ostatnio, nawet maluchy siedzą i nikt się nie zgłasza...
  3. Filonkowi więcej zdrówka, a nowych domów nigdy za wiele...jak nie Filonek to jakiś inny biedak...
  4. A tu ciekawa dyskusja sie toczy, ja też do szpitalika poproszę, mój TZ wypisze skierowanie;)
  5. [quote name='Murka']Nutka już po sterylizacji, wszystko ok :) Tylko kołnierz się jej trochę niepodoba ;)[/QUOTE] Z pewnością mało gustowny jest...:evil_lol:
  6. Juka grzeczna dziewczynka:loveu:, czekamy na powrót do formy;)
  7. Uwielbiam takie zakończenia, a Jagusi samych dobrych dni!
  8. [quote name='Tola']Agada - wyczysc skrzynkę:cool3:[/QUOTE] Ja ze swoimi PW nic nie moge od ponad dwu tygodni zrobić, nic nie działa, nawet do moda nie napiszę, bo nie mogę, napisałam na wątku zbiorowym administracji forum o tym problemie, takich jak ja jest wielu, ale tego chyba nikt nie czyta, ręce opadają....
  9. [QUOTE eloise] kawa morderca- tak trzeba ją ogłaszać Tak koniecznie i dołączać tę fotkę:evil_lol:
  10. O! z tym to się zgodzę:evil_lol:
  11. Murko, nieźle zatuczyłaś tę Nuteczkę:evil_lol:
  12. [quote name='zadra']NO własnie nikt.Wczoraj podskakiwała na spacerku jak szczeniak.Bawiła ze mną w łapanego.Raz ja ją goniłam,raz ona mnie.Jest wdzięczna,oddana,powolna we wszystkim co się znią robi.Nienawidzi jedynie małych psów.[/QUOTE] Darzy pogardą maluczkich:evil_lol:, słyszałam, że piękny, długi włos jej odrasta:p, muszę się koniecznie do Was wybrać w odwiedziny:razz:
  13. Muminku, pewnie na słoneczku cwaniaczek?
  14. [quote name='Marlena:)']Sunie trafiły do cudownych ludzi! Nie mam wątpliwości, że będą szczęśliwe, a co najważniejsze - pozostały razem ;)[/QUOTE] Cieszę się bardzo, super robota Marleno!
  15. [quote name='Marlena:)']Czy wiadomo może, co z tą sunią? Może miałabym dla niej DT/DS... [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6880/p1050499j.jpg[/IMG][/QUOTE] Może Tola pojawi się na wątku to coś powie o tej suni, bo na tym zdjęciu to wygląda jakby była jeszcze na kwarantannie...:-(
  16. [quote name='Poker'] [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/3158/juka021.jpg[/IMG] nawet Juka stanęła słupka Szkoda ,że cioteczki z Zamościa nie odwiedzają nas[/QUOTE] Ona bardzo pojętna:evil_lol:, szybko załapała jak prosić o naleśnika:lol:
  17. Jesteśmy, jesteśmy, zaglądamy, czytujemy, nie zawsze piszemy....:oops:
  18. Tak, straszna tragedia...
  19. Muminisio się zwyczajnie zasiedział..., jak to w dobrym towarzystwie;)
  20. [quote name='Marlena:)']A ja podrzucę ;)[/QUOTE] Kobieto nie dźwigaj tyle;)!! (zasłyszane gdzieś na wątku):evil_lol:
  21. Trzymam kciuki za szybki i dobry domek dla Juki:p, a Poker zaraz damy nowego śliczniaka, coby nie było tak łatwo i prosto:evil_lol:
  22. Czyli spokojny psiak byłby oki, chyba, że to ten z kompleksem wieku średniego:diabloti:
×
×
  • Create New...