[quote name='Poker']oczywiście ,że ubranko ją stresuje, ale niestety w domu musi mieć założone , bo za bardzo interesuje się brzuszkiem.Na spacer zdejmuję .
Juka to w ogóle dama, w parku chodzi tylko po ścieżkach, gdzie ona tam będzie po jakiejś trawie czy błocie chodzić.Wchodzi na moment tylko na sioo lub koo i znowu po ścieżce z dumnie poniesionym ogonkiem kroczy.
Ogon ma taki , jakiego jeszcze nie widzieliśmy, gruby, a sierści tyle ,że coś niesamowitego.[/QUOTE]
Nie dziw się, to niskopodwziówka i pewnie zna swoje możliwości :evil_lol:, wie, ze mogłaby się zawiesić:cool3: