Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Zdjęcia suuperr :laugh2_2:, nawet Kawunia jako najbardziej zestresowana wygląda zupełnie swobodnie, a Fiszka :eviltong:, totalny luz (mam nadzieję, ze nie przekręciłam imienia, bo one z Finką to mi się merdają :stupid:)
  2. Ach, te nooogi :p, figura modelki, co tu dużo gadać wszystko jak na talerzu :eviltong:, a zdjęć stojących nie ma?
  3. A ja sobie sama kawę zrobiłam :p. Ciotki pewnie zajęte jakimś pilniejszym przypadkiem, bo u Gapiszona jak sadzę :cool3: psiejsko-czarodziejsko ;)?
  4. Miło, że same dobre wieści u Barnbay :p, tak wiele ludzi do wspierających :Rose:, a on w błogiej nieświadomości korzysta z luksusów :evil_lol:
  5. [quote name='zadra']Tak robimy i mamy dużo wiary w szczęście Lady.:lol::lol::lol:[/QUOTE] No baaa... :lol::lol:
  6. Piękna z nich para, dobrze, ze maja siebie nawzajem :evil_lol:, Freyka bardzo delikatna w kontaktach z małym kolegą :cool3:?
  7. A zapomniałam, jest dla Beki :evil_lol: kolejna, piękna ONka na kwarantannie, świeżutka, moze ta byłaby bardziej w typie? Żywa i dobrze wyglądająca, na razie...:roll:
  8. Raczej jej chyba nie przetrzymują gdzieś :roll:, rozmowa moja z pracownikiem była taktyczna :cool3:, to sie raczej nie połapał, ze ja specjalnie po tego konkretnego psa ;), więc nie miał potrzeby kłamać :razz:. No szkoda, wielka...:shake:, a było tak blisko :placz:
  9. 0 Koksiu! Dawno cię nie odwiedzałam :roll:
  10. Kochani niestety ja odpadam dzisiaj :shake:, moż epod koniec tygodnia... dziś nici z akcji :-(
  11. Marleno, zdjęciami mnie rozwalasz :p, a komentarze :evil_lol::evil_lol:, bomba, relacje :mdleje: , wymiękam ;), :happy1:
  12. [quote name='Madallena']Murka, wrzuc zdjecia Abi bo jest tylko jedno. :)[/QUOTE] Ależ skąd :razz:: [B] [IMG]http://www.dogomania.../images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT] obiecane zdjątka Abbi [URL="http://img708.imageshack.us/i/pies001.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8914/pies001.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img413.imageshack.us/i/pies002.jpg/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8675/pies002.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img245.imageshack.us/i/pies003.jpg/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2905/pies003.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img101.imageshack.us/i/pies004.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3765/pies004.th.jpg[/IMG][/URL] :lol::lol::lol: [/INDENT]
  13. Ale wcale nie jest zahukana, ani zawstydzona, Pani na włościach, aż strach pomyśleć jak się zadomowi :eviltong::evil_lol:
  14. [quote name='sacred PIRANHA']oki jakby co zaczekaj na mnie chwilunie bo mogę sie spoznic nieco jak zawsze:-)[/QUOTE] Spox, ja też ze spóźnialskich :evil_lol:, ale coby nie przeholować, bo ja jeszcze sprawy urzędowe muszę pozałatwiać :cool3:
  15. [quote name='sacred PIRANHA']może w poniedziałek nie będzie jej się chciało zrywać z samego rana przed południem hihii ja będe po 14.30, w poniedzialki jest wydawanie psów do 16tej[/QUOTE] To wstępnie jesteśmy umówione, koło cmentarza na 14.30?
  16. [quote name='sacred PIRANHA']rozmawiałam z agadą, Tolą i Murką (swoją drogą ktoś mnie w końcu owali za te godziny telefonowania hihihi co ja poradze że ja sowa :-) ) sytuacja wygląda tak, że Murka pogada z Tztem- myśli że dadzą rade jutro, jak nie zadzwoni do mnie jeszcze dzisiaj tzn ze mogą hihih ...czyli jak dzis nie zadzwoni już to ja jutro dryłuje do schronu:-)[/QUOTE] Właśnie skończyłam papierzyska... o której, Ty jutro do tego schronu się wybierasz? Może by tak razem, ale ja dopiero ok. 14?
  17. Tolu to wstaw i tutaj, chętnie zobaczymy :cool3::p
  18. [quote name='Tola']Jutro zadzwonię do Pani od szczeniaka; wiem, ze brała pod uwage podwóz malutkiej, moze ona bedzie jechac...[/QUOTE] Ok. jak wypali transport z Panią, to się Kasię odłoży na inny raz...
  19. [quote name='Tola']Chyba jednak nie; Pani i bez szczeniorka była zapsiona:cool3:[/QUOTE] No to się dopsiła na "ament" :diabloti:
  20. [quote name='Niebieska713']Czy u Was Cioteczki tez jest taka uciazliwa reklama od dzis,ktora zakrywa wszystkie posty na poczatku?[/QUOTE] A i owszem :angryy::evil_lol:
  21. [quote name='Tola']Czyli potrzebny ktos do zabrania suni we wtorek ze schronu, tak? Zadzwonię jutro do siostry Tz, moze podjedzie ze mną[/QUOTE] Tolu to jeszcze nie na 100% muszę spytać Kasię, czy jej propozycja aktualna, ale resztę można pomału ustalać, lepiej odwołać niż coś na szybko...
  22. Cóż, Pani, by się jeszcze mogła przydać :cool3:, ale na miłość nie ma rady :evil_lol:
  23. [quote name='sacred PIRANHA']jakby co ja mogę podjechac i wziąć na siebie ja zakazu nie mam hihi a jakby się okazało że mam to mojego TZta zatrudnie :-)[/QUOTE] Może się i przydasz, bo Kasia pracuje do 16-tej, a wydawanie psów w godzinach pracy właśnie, to przydałby sie ktos na przetrzymanie :cool3:, albo chociaż wybranie Toli :eviltong:
  24. Jestem i ja. Transport może uda sie na wtorek, jescze nie wiem dokładnie, czy będzie aktualny. Kasia, która miała zawieść Abbi do Murki oferowała przewóz małej na wtorek właśnie, gdyby piątek nie wypalił, zapytam, czy zechce pomóc innej suni?
  25. Jak patrzę na te pierwsze zdjęcia, to trudno uwierzyć, iż to ta sama psina?!
×
×
  • Create New...