agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Zdjęcia suuperr :laugh2_2:, nawet Kawunia jako najbardziej zestresowana wygląda zupełnie swobodnie, a Fiszka :eviltong:, totalny luz (mam nadzieję, ze nie przekręciłam imienia, bo one z Finką to mi się merdają :stupid:)
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ach, te nooogi :p, figura modelki, co tu dużo gadać wszystko jak na talerzu :eviltong:, a zdjęć stojących nie ma? -
A ja sobie sama kawę zrobiłam :p. Ciotki pewnie zajęte jakimś pilniejszym przypadkiem, bo u Gapiszona jak sadzę :cool3: psiejsko-czarodziejsko ;)?
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
agada replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miło, że same dobre wieści u Barnbay :p, tak wiele ludzi do wspierających :Rose:, a on w błogiej nieświadomości korzysta z luksusów :evil_lol: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Tak robimy i mamy dużo wiary w szczęście Lady.:lol::lol::lol:[/QUOTE] No baaa... :lol::lol: -
TOLA - sznaucereczka mini - chyba adoptowana...
agada replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A zapomniałam, jest dla Beki :evil_lol: kolejna, piękna ONka na kwarantannie, świeżutka, moze ta byłaby bardziej w typie? Żywa i dobrze wyglądająca, na razie...:roll: -
TOLA - sznaucereczka mini - chyba adoptowana...
agada replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Raczej jej chyba nie przetrzymują gdzieś :roll:, rozmowa moja z pracownikiem była taktyczna :cool3:, to sie raczej nie połapał, ze ja specjalnie po tego konkretnego psa ;), więc nie miał potrzeby kłamać :razz:. No szkoda, wielka...:shake:, a było tak blisko :placz: -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
0 Koksiu! Dawno cię nie odwiedzałam :roll: -
TOLA - sznaucereczka mini - chyba adoptowana...
agada replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Kochani niestety ja odpadam dzisiaj :shake:, moż epod koniec tygodnia... dziś nici z akcji :-( -
[quote name='Madallena']Murka, wrzuc zdjecia Abi bo jest tylko jedno. :)[/QUOTE] Ależ skąd :razz:: [B] [IMG]http://www.dogomania.../images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT] obiecane zdjątka Abbi [URL="http://img708.imageshack.us/i/pies001.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8914/pies001.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img413.imageshack.us/i/pies002.jpg/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8675/pies002.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img245.imageshack.us/i/pies003.jpg/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2905/pies003.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img101.imageshack.us/i/pies004.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3765/pies004.th.jpg[/IMG][/URL] :lol::lol::lol: [/INDENT]
-
Szelma/Szuja ZAADOPTOWAŁA SOBIE CZŁOWIEKA! Juz w DS :)
agada replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Ale wcale nie jest zahukana, ani zawstydzona, Pani na włościach, aż strach pomyśleć jak się zadomowi :eviltong::evil_lol: -
TOLA - sznaucereczka mini - chyba adoptowana...
agada replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']oki jakby co zaczekaj na mnie chwilunie bo mogę sie spoznic nieco jak zawsze:-)[/QUOTE] Spox, ja też ze spóźnialskich :evil_lol:, ale coby nie przeholować, bo ja jeszcze sprawy urzędowe muszę pozałatwiać :cool3: -
TOLA - sznaucereczka mini - chyba adoptowana...
agada replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']może w poniedziałek nie będzie jej się chciało zrywać z samego rana przed południem hihii ja będe po 14.30, w poniedzialki jest wydawanie psów do 16tej[/QUOTE] To wstępnie jesteśmy umówione, koło cmentarza na 14.30? -
TOLA - sznaucereczka mini - chyba adoptowana...
agada replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']rozmawiałam z agadą, Tolą i Murką (swoją drogą ktoś mnie w końcu owali za te godziny telefonowania hihihi co ja poradze że ja sowa :-) ) sytuacja wygląda tak, że Murka pogada z Tztem- myśli że dadzą rade jutro, jak nie zadzwoni do mnie jeszcze dzisiaj tzn ze mogą hihih ...czyli jak dzis nie zadzwoni już to ja jutro dryłuje do schronu:-)[/QUOTE] Właśnie skończyłam papierzyska... o której, Ty jutro do tego schronu się wybierasz? Może by tak razem, ale ja dopiero ok. 14? -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
agada replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Tolu to wstaw i tutaj, chętnie zobaczymy :cool3::p -
TOLA - sznaucereczka mini - chyba adoptowana...
agada replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Jutro zadzwonię do Pani od szczeniaka; wiem, ze brała pod uwage podwóz malutkiej, moze ona bedzie jechac...[/QUOTE] Ok. jak wypali transport z Panią, to się Kasię odłoży na inny raz... -
[quote name='Tola']Chyba jednak nie; Pani i bez szczeniorka była zapsiona:cool3:[/QUOTE] No to się dopsiła na "ament" :diabloti:
-
[quote name='Niebieska713']Czy u Was Cioteczki tez jest taka uciazliwa reklama od dzis,ktora zakrywa wszystkie posty na poczatku?[/QUOTE] A i owszem :angryy::evil_lol:
-
TOLA - sznaucereczka mini - chyba adoptowana...
agada replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Czyli potrzebny ktos do zabrania suni we wtorek ze schronu, tak? Zadzwonię jutro do siostry Tz, moze podjedzie ze mną[/QUOTE] Tolu to jeszcze nie na 100% muszę spytać Kasię, czy jej propozycja aktualna, ale resztę można pomału ustalać, lepiej odwołać niż coś na szybko... -
Cóż, Pani, by się jeszcze mogła przydać :cool3:, ale na miłość nie ma rady :evil_lol:
-
TOLA - sznaucereczka mini - chyba adoptowana...
agada replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']jakby co ja mogę podjechac i wziąć na siebie ja zakazu nie mam hihi a jakby się okazało że mam to mojego TZta zatrudnie :-)[/QUOTE] Może się i przydasz, bo Kasia pracuje do 16-tej, a wydawanie psów w godzinach pracy właśnie, to przydałby sie ktos na przetrzymanie :cool3:, albo chociaż wybranie Toli :eviltong: -
TOLA - sznaucereczka mini - chyba adoptowana...
agada replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Transport może uda sie na wtorek, jescze nie wiem dokładnie, czy będzie aktualny. Kasia, która miała zawieść Abbi do Murki oferowała przewóz małej na wtorek właśnie, gdyby piątek nie wypalił, zapytam, czy zechce pomóc innej suni? -
Jak patrzę na te pierwsze zdjęcia, to trudno uwierzyć, iż to ta sama psina?!