agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] [U]Czyż to nie śliczny piesek ?:p[/U][/QUOTE] Pewnie, ze śliczny :p i ogrodowe klimaty uwielbia, lęku wysokości niema :cool3:, sama go wsadziłaś na ten murek :evil_lol:?
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Lady dzisiaj zaskoczyła mnie swoim apetytem.Zjadła miskę ryzu z kurczakiem,miskę wolowiny w galarecie i dojadła suchą karmą.Na spacerach prowokuje mnie do biegania.Ja dostaje zadyszki,a ona w świetnej formie.To powarkiwanie na małe psy jest wynikiem zazdrości.Kiedy jest sama przed domem wogóle nie reaguje na inne psiaki,jak pojawiam się na horyzońcie zaczyna warczeć i szczekać.[/QUOTE] Sama mi mówiłaś, że moja sunia nas pilnuje, bo bezdomniaki tak mają, Ty tez masz swojego stróża, ona odpłaca Ci się za Twoje wielkie serce :p, oby szybko ktoś ją docenił i dał tyle miłości co Ty :cool3:. A dobra kondycja, to świetnie, że ją odzyskuje :loveu: -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filonku, a gdzież ty spadłeś biedaku :mad:, co tam u ciebie, jak leki, czy teraz już bez sensacji? -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Wlaśnie dzwonil pan z woj opolskiego - duze gospodarstwo rolne, spore ter do biegania... Jak powiedzialam o sterylizacji - zapadla cisza i potem pan podziękowal:roll:[/QUOTE] Coż ci ludzie tak by rozmnażali :mad::mad:, ciemnogród powszechny, nikt nie myśli realnie, ze szczeniaki to tylko problem jest, przecież wcale nie tak łatwo o domy, wiadomo, ze nie wszystkie się sprzedadzą, ale kto się tym przejmuje, dla paru złotych :-(. hehh... szkoda gadać, ja to bym była wdzięczna za wysterylizowaną sukę, już gotową....:cool3: -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Ja deklaruje 10 zł. mies, ale płacone pod koniec czerwca, za 2 mies. z góry, zawsze płacę po dwa, bo jak mi się zapomni to mam gotowe... -
W górę wieczoraskiem!!
-
[quote name='zadra']A ja wierzę,że będzie lepiej.Oczywiście w tempie ewolucyjnym.[/QUOTE] Oby..., czasami to ciężka sprawa...
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, czy były jeszcze jakieś telefony w sprawie Lady? -
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale słodziaki :loveu: -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
agada replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Zapiszę na razie... -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czyli masz teraz swój cień :cool3:, tylko taki dwa razy szerszy :evil_lol: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Oki, dam znać :) Jeden obserwator to może ta osoba, która do mnie napisała... ...z pytaniem w jakim schronisku jest pies i w jakieś miejscowości... pachnie mi to jakimś pseudo...[/QUOTE] O pseudo jesteśmy spokojni :evil_lol: -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mureczko zrób suni siakieś fane zdjęcia i moze poogłaszamy trochę :cool3: -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaskadaffik']Agusia dotarłam i tu, dwa dni netu nie miałąm, teraz na wątkach nadrabiam. Lusia siedziała z Foksikiem jakiś czas, on zachorował, ale Lusia dwa dni jeszcze sie trzymała, Asia potem usłyszała jak kaszle. Od razu dostała Keflex, na drugi dzień jej przeszło wszystko :p:p:p więc nie było tu żadnej paniki u Lusi :) Mocna baba-gospocha prawdziwa wiejska, ona mi się tak kojarzy.:evil_lol: Rządzi i się szarogęsi :eviltong: a jak jej się coś nie zwidzi to nawet gryzie chadra :mad: no w sumie też bym chyba gryzła, jakby mi temperaturę mierzyli, nic miłego :oops: Ale temperatury nie ma :)[/QUOTE] Nie no, ale podsumowałaś Luśkę :diabloti::roflt:, a co ma se nie poużywać jak pozwalają :evil_lol: -
[quote name='Tola']To prezent - pan nie wie nawet, jaka to rasa:roll:[/QUOTE] Właśnie takie prezenty to mnie :angryy:, tu by było niecenzuralnie :diabloti:, jak można komuś żywe stworzenie dawać w prezencie, jak chciał być taki hojny to powinien mu krowę kupić :razz:, codziennie świeżutkie mleko ;)
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Lady ma 158 wyświetleń i 1 obserwatora.[/QUOTE] Trochę wejść to nasze pewnie też w tym :razz:, Lara może jednak wyróżnić, daj znać na PW co i za ile :cool3: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']A wyróżnić? :) i za ile? ;)[/QUOTE] Hmmm...., na tym to ja się nie znam, nigdy nie robiłam allegro :oops: -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
IVV :loveu::loveu::loveu: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Śliczne allegro, oby przyniosło Lady szczęście tym razem... Ile kaski mam wysłać i dane poproszę? -
Podskakuj chłopak w oczekiwaniu na nowy domek!
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ladunia pokazuj się...