agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Śliczny dzidziuś, taaa..... to była już pora na dziewczynkę :cool3:, gratulacje :lol: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
To będzie zresztą cała wyprawa........ Z opisów zadry wynika, że ona jest cudna w stosunku do dzieci, jeśli Państwo okażą cierpliwosć, to myślę, ze wybrali psa(ę) :evil_lol: ideał -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam nic przeciwko oddaniu zwierzaka w inne , ale zaznaczam dobre ręce, różnie sie w życiu układa, a z kundelkami wiadomo czasem ma być mały, a wychodzi gigancik :evil_lol:. Ale!!! Im więcej domów sprawdzonych tym lepiej, do dzieła.:razz: jak jest takie zapotrzebowanie na białe psiaki, to może by gdzieś Muminka podesłał?:cool3: -
Luzak z niego, co ma się starać i tak mu dobrze!!!
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jaka słodzizna, a gdzieś ją wygrzebała :-o, białe raczej tam rzuca sie w oczy :cool3: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Czyli do domu z dziećmi idealna. -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']na gwalt czy nie na gwalt dziewczyny nawet po oplotkach w okolicy szukajcie,jest szansa na lepsze zycie!!!!!!![/QUOTE] No niestety nie bardzo podrzucisz pierwszego lepszego, bo jak się okaże nie spełniać kryteriów to zwrot, jak z Kawą i co wtedy? Ale tak myślę, może Finka by się nadawała, ona raczej łagodna? -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Aha, odnośnie surowicy - ona właśnie PODNOSI odporność :) To są gotowe przeciwciała. Działa 2-3 tygodnie, potem można szczepić (wcześniej nie ma sensu szczepić, bo surowica zabije szczepionkę). Suczka jest super fajna, nie przewiduję z nią żadnych problemów. Troszkę na smyczy się zapiera czasem, ale nie jest to wielki problem. Dzwoniła kolejna fajna pani, z Warszawy tym razem, ma mi podesłać maila na SMSa, szuka małej-średniej suczki, zależy jej, aby była spokojna i już nauczona podstawowych rzeczy, tzn. czystości, zostawania samej w domu itp. - bo to dla jej rodziców. Ja z hoteliku mogę jedynie Aprilkę lub Kawę zaproponować, ale one obie są lękliwe, więc nie wiem czy "przejdą".[/QUOTE] A Meliska się nie nadawa :cool3: Tyz pikna jest ;) -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystko co chcesz, możesz zrobić, byleby tylko znalazł swego ludzia!!!:modla::painting: -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Oj, będzie problem ;)[/QUOTE] No tak..., skąd tu na gwałt tyle suk wytrzasnąć? :cool3::eviltong::evil_lol: -
[quote name='Szarotka']A Muminek sprecha po Niemiecku ???[/QUOTE] Sie nauczy :cool3:, inteligentny jest, "jawol" :evil_lol:
-
Niech się wreszcie coś ruszy[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/lmaa.gif[/IMG]
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
OOO! to jeszcze i jaja będą na dokładkę :evil_lol:, IVV co Ty taka skłonna do rozmnażania? :cool3:, wiesz, ze my tu wszystkie przeciwne :eviltong::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='funia']Sory ,napisz co kupic .....Wiem gdzieś pisane było co trzeba ale nie dam rady szukac .....[/QUOTE] Środki do dezynfekcji, proszki, płyny wszelkiej maści, wszystko co słuzy do mycia i sprzątania.... takie babskie zakupy :evil_lol:
-
Czasami sami ledwo uciekli, tak niby mówią....:roll: Chciałabym wierzyć ludziom, ale czasami to w oczy łżą jak psy, ...nie to porównanie to odpada :evil_lol:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój z pierwszych ogłoszeń to pewnie trochę nieaktualny, bo nie ma tam mowy o problemach zdrowotnych, o ile wogule je od razu wymieniać? Różnie bywa, czasami zły stan zdrowia psa jest zachętą dla dobrych ludzi..... -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie ma to jak się dama z bidy zrobi :mad::eviltong: