Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Super, ja postaram się załatwić wsio do jutra...
  2. wychodzę z założenia, ze ziarnko do ziarnka...:razz:, gdybym nie miała nadziei to bym tu nie dziubała na klawiaturce :cool3::diabloti:
  3. No właśnie przeczytałam i lecę po więcej szczegółów, a Tolci się zapomniało napisać :evil_lol: we właściwym miejscu :cool3:, czekam na info....
  4. [quote name='Tola']Beka odebrala juz onkę, bardzo dziekuję:loveu: :multi::multi::multi: Dzisiaj zadra wiezie do Kielc do nowego domu Cloe:loveu: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7601/cloe3.jpg[/IMG] :multi::multi::multi: A ja jutro wybieram sie do nowego domu Fiszki, wreszcie znalazla amatora swojej urody:cool3: Panstwo dzisiaj robili spore zakupy dla suni:cool3: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9270/fiszka1.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak wspaniale, czekamy na jakies foto i pismo relacje :cool3::lol:
  5. A ja zapraszam wszystkie ciotki a poranna, może nieco spóźnioną, ale przepyszną :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2:
  6. Tylko milionerzy, aż takich wysublimowanych zainteresowań nie mają :shake::diabloti:
  7. Oj cioteczki :loveu:, Wy nakręcone moje :eviltong:, co te psiaki by robiły bez Was :lol::lol:. Zadra i Tola :buzi::Rose::Rose: :loveu::loveu::loveu:, ale co tam taka akcja dla profesjonalistek :evil_lol: :wink::wink:
  8. Ok. znalazłam kontakt w sprawie adopcji do Agnieszki, ale allegro by się też przydało, ale ja nie umiem :oops:, która cioteczka zrobi please :modla::modla::modla:
  9. Ale ciotka galerię strzeliłas, teraz to już do ogłoszeń będzie co wybierać, wykupiłam pakiet 25, nie wiem tylko, czy robić im razem, czy osobno? No i maila do mnie, czy do Ciebie Owieczko?
  10. wiem, wiem to przygnębiające....
  11. Teraz to już będziemy tylko tak sucho hopać ten wątek :shake:, nie wiadomo co pisać :razz:
  12. Ile pięknych ogłoszeń :crazyeye:, dziękujemy :Rose:
  13. Lusia na wieczorny spacerek:painting:
  14. [quote name='Tola']Wczoraj Koks wybrał się do kurnika na jajka; porobił małe otworki, wypił zawartosc i spokojnie wyszedł pozostawiając całe skorupki:crazyeye: Malgosia mówi, ze takiego spryciarza jeszcze nie widziala...[/QUOTE] A to jajcarz :mad::evil_lol:
  15. [quote name='funia']Bedę koledować bo jeszcze sporo brakuje .....Moze uda mi sie coś wyprosić[/QUOTE] Kochana ja wysłałam w sumie ponad 60 PW, marniutko, moze Ty masz lepsze względy...
  16. Na razie zapisuję, poczytam i powiem coś z sensem...
  17. [quote name='2411magdalenka'] Kocurek spał cała noc między moją głową a męża, rano obudził się mrucząc :) i załatwił się do kuwetki, chociaż pierwszy raz zobaczył ją wczoraj. Rozkoszny. Freycia na powitanie znów go obwąchała... po czym sprawdzała jak się mieści do pyska ;)[/QUOTE] Załatwiliście sobie "pas cnoty" :evil_lol:. Tak tak koty są mega inteligentne, ja swoim tymczasom, jak mam na sterylki to pokazuję kuwetę, wsadzam do środka, gmernę łapką i zawsze wiedzą o co kaman :crazyeye::lol: Czekamy na zdjęcia Freyki :cool3:
  18. [quote name='__Lara']hihihihihih :D no, po paróweczce cielęcej :D :D :D[/QUOTE] Żeby oni zobaczyli, jak ona żyła kiedys to by :mdleje::shocked!:, że tak można wogule, i że przetrwała....:-(, ale teraz :loveu:to już nic, nigdy.... Myślę, ze możemy być spokojni :p
  19. Bolki precz z łapami :zly7:
  20. To jest właśnie i dzieci cudowne, ze potrafią sobie tak wszystko prosto wytłumaczyć :loveu:, właśnie śmiejemy się z córką z Twojej córci, nie złośliwie rzecz jasna :cool3::evil_lol:
  21. My też tak myślimy... Moze Pani zaproponujmy jakąś Benię? :diabloti:
  22. Dzięki :loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...