agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Super, ja postaram się załatwić wsio do jutra... -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
wychodzę z założenia, ze ziarnko do ziarnka...:razz:, gdybym nie miała nadziei to bym tu nie dziubała na klawiaturce :cool3::diabloti: -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
agada replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
No właśnie przeczytałam i lecę po więcej szczegółów, a Tolci się zapomniało napisać :evil_lol: we właściwym miejscu :cool3:, czekam na info.... -
[quote name='Tola']Beka odebrala juz onkę, bardzo dziekuję:loveu: :multi::multi::multi: Dzisiaj zadra wiezie do Kielc do nowego domu Cloe:loveu: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7601/cloe3.jpg[/IMG] :multi::multi::multi: A ja jutro wybieram sie do nowego domu Fiszki, wreszcie znalazla amatora swojej urody:cool3: Panstwo dzisiaj robili spore zakupy dla suni:cool3: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9270/fiszka1.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak wspaniale, czekamy na jakies foto i pismo relacje :cool3::lol:
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To moze się uda... -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tylko milionerzy, aż takich wysublimowanych zainteresowań nie mają :shake::diabloti: -
Oj cioteczki :loveu:, Wy nakręcone moje :eviltong:, co te psiaki by robiły bez Was :lol::lol:. Zadra i Tola :buzi::Rose::Rose: :loveu::loveu::loveu:, ale co tam taka akcja dla profesjonalistek :evil_lol: :wink::wink:
-
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Ok. znalazłam kontakt w sprawie adopcji do Agnieszki, ale allegro by się też przydało, ale ja nie umiem :oops:, która cioteczka zrobi please :modla::modla::modla: -
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Ale ciotka galerię strzeliłas, teraz to już do ogłoszeń będzie co wybierać, wykupiłam pakiet 25, nie wiem tylko, czy robić im razem, czy osobno? No i maila do mnie, czy do Ciebie Owieczko? -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
wiem, wiem to przygnębiające.... -
Teraz to już będziemy tylko tak sucho hopać ten wątek :shake:, nie wiadomo co pisać :razz:
-
Hop do góry!!!
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ile pięknych ogłoszeń :crazyeye:, dziękujemy :Rose: -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Lusia na wieczorny spacerek:painting: -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Wczoraj Koks wybrał się do kurnika na jajka; porobił małe otworki, wypił zawartosc i spokojnie wyszedł pozostawiając całe skorupki:crazyeye: Malgosia mówi, ze takiego spryciarza jeszcze nie widziala...[/QUOTE] A to jajcarz :mad::evil_lol: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Bedę koledować bo jeszcze sporo brakuje .....Moze uda mi sie coś wyprosić[/QUOTE] Kochana ja wysłałam w sumie ponad 60 PW, marniutko, moze Ty masz lepsze względy... -
Na razie zapisuję, poczytam i powiem coś z sensem...
-
[quote name='2411magdalenka'] Kocurek spał cała noc między moją głową a męża, rano obudził się mrucząc :) i załatwił się do kuwetki, chociaż pierwszy raz zobaczył ją wczoraj. Rozkoszny. Freycia na powitanie znów go obwąchała... po czym sprawdzała jak się mieści do pyska ;)[/QUOTE] Załatwiliście sobie "pas cnoty" :evil_lol:. Tak tak koty są mega inteligentne, ja swoim tymczasom, jak mam na sterylki to pokazuję kuwetę, wsadzam do środka, gmernę łapką i zawsze wiedzą o co kaman :crazyeye::lol: Czekamy na zdjęcia Freyki :cool3:
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']hihihihihih :D no, po paróweczce cielęcej :D :D :D[/QUOTE] Żeby oni zobaczyli, jak ona żyła kiedys to by :mdleje::shocked!:, że tak można wogule, i że przetrwała....:-(, ale teraz :loveu:to już nic, nigdy.... Myślę, ze możemy być spokojni :p -
Bolki precz z łapami :zly7:
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
agada replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki :loveu::loveu::loveu::loveu: