Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. Tosia została przed chwilka zaszczepiona na wirusówki i odrobaczona oraz została jej załorzona ksiazeczka.Wszystko razem kosztowało nas 40zł.Młoda jak zobaczyła weta z igła to sie najezyła i nie chciała dac zrobic sobie zastrzyku :( ale jak juz było po to latała i sie cieszyła do wszystkich:)
  2. [quote name='jostel5']Tamtej pani odpowiedziałam i podałam Twój nr telefonu.Chciała Mailo obejrzeć...[/QUOTE] Chciała ,ale chyba jej siły zabrakło:angryy:bo nawet sie ze mna nie skontaktowała. ech!!!dziwni sa Ci ludzie...ja.np.spotkałam sie z osobani,ze mowili iz oni na molim miejscu by juz dawno małego uspili no nie ma oka itp Pewnie gdyby stali na moim miejscu i mieli raczna suke z guzem na listwie mlecznej/przepuklina? tez by ja uspili bo po co leczyc.Normalnie nieraz tak mi sie nóz w kieszeni otwiera,ze kiedys do rekoczynu dojdzie z mojej strony:evil_lol:
  3. To i my sie pojawiamy,Śledzik jest naprawde piekny,gdzie jest mordeczko Twój domek i kochajacy opiekun? co Ci kots kiedys takiego zrobił,ze teraz jestes taki niefny :(Oj bidaku,zebys mogł mowic tak jak my to było by wszystko jasne ...
  4. [quote name='jostel5']No,pewnie,że ma sens! A telefon do sms-a to 503918476. Nie jestem tylko pewna,czy warto tam dzwonić...Sms w sprawie adopcji psa to jakieś takie niepoważne mi się wydaje,jakoś mi to nie rokuje ...[/QUOTE] Dziwne to wszystko ,a kiedy dzisiaj ten ktos pisał?A co z ta osoba co na @ wczesniej pisała odezwała sie?
  5. Budrysek juz nas odwiedziła,wymiziała wszystkie futrzaste :)Zostawiła dla rozrabiaków zabawki,którymi sie własnie Tosia z Molcia bawia tz wyrywaja sobie z paszczy :)Fafika vel.Tosia tez odwiedziłysmy złapalysmy panstwa w ostatniej chwili jak wychodzili z nim na spacer:)
  6. Podaj mi telefon to zadzwinie.Nieraz ludzie nie maja pieniedzy na kacie by zadzwonic.Do mnie wczoraj wieczorem i dzisiaj rano dzwoniły 2 osoby o Małego na zapytanie skad sie dowiedzieli powiedzieli,ze własnie z ulotki.Moze to jednak ma sens by dotrzec do starszych ludzi jak myslicie?
  7. Nie wiem tymbardziej,ale nie mam nic przeciwko mnie moze nawet pół dogomani odwiedzic :)A zwierzaki sie tylko uciesza,ze ktos inny pomizia :)
  8. Nie a ma byc dzisiaj:cool3: ?Nawet nie dzwoniła wiec nie wiem moze jeszcze dojedzie,albo jutro.
  9. [quote name='Awit']Pozdrawiam Tosieńki weekendowo.....[/QUOTE] Fajnie,ze sie pojawiłąs.Myslałam,ze juz jestesmy zapomniane tak jak na watku mojego 2 tymczasa gdzie czasem musze sama z soba rozmawiac by ktos cos napisał.A chyba nie o to chodzi by pisac swój post pod postem. Toske rozrabiare zaszczepie na wirusówki po niedzieli i załoze jej ksiazeczke.
  10. Nic nie słychac uruchomiłam znajomosci w Niemczech i przesłałam zdjecia i informacje. Jak sie czuje w miare oprucz tego ,ze ktos bardzo nieuczciwy dokłada mi pracy powiadomił ekostraz ze ciagle sa u nas inne psy w roznych stanach(wyglad) nie znajac tego,ze prowadze tymczas i wiekszosc psów co tu przebywa badz przebywało to schroniskowce którym szukamy domów.Wiec zjawili sie nagle inspektorzy.Posprawdzali wszystko,min.ksiazeczki ,ze psy faktycznie ze schroniska bo to praktycznie moj jedyny dowód+ umowa tymczasowania.Porobili zdjecia zwierzaków i zapasu jedzenia w szafkach oraz w wiatach na dworze,powiedziel ,ze wszytsko okej i za jakis czas na stronie [url]www.ekostraz.pl[/url] ma sie pojawic artykuł o nas.Na koniec sami zapytali o tymczasowanie z interwecji.Mysle,ze moim sasiada sie ostatnio nudzi maja za duzo czasu wolnego i szukaja dziury w całym.Ale tak to jest jak ,,ktos sam nie zerzre to 2 nieda ,bo po co?,, Poza tym wszystko gra my sobie powoli stawiamy nowy boks,ogrodzenie i płot.Zwierzaki czasami pomagaja czasmi dokazuja.Od czwartku mam jeszcze 3 psy wyrzutki okolo 4 tygodniowe,obecnie trzymam je u p.Doroty tam gdzie od nowego miesiaca bede wynajmowac pokój i mozliwe,ze tez poddasze.Bałam sie takie maluchy zostawic u siebie przy takim zwierzycu ze wzgledu na nosówke.Do małych tam zagladam 3 razy dziennie po godzinie narazie bo one wiekszosc spia,a pod moja nieobecnosc bawi je P.Dorota,jej maz i syn sa zadowolenie ,ze bede u nich wynajmowac nawet ze wzgledów ze zajmuje sie tak zwierzakami opuscili mi opłate i pozwolili wziasc małego psiaka.
  11. Budrysku Ty nas dzis odwiedzisz czy jutro i mniej wiecej o ktorej.Bo my dzis od 16 i jutro od rana bedziemy zwozic stemple Karemu na boks :)
  12. Tosiu mniewa sie dobrze polubił juz nowy domek i opiekunów :) Wczoraj sie z nim widziałam merdał ogonkiem jak szalony :)chodził z wielka gracja i uwazał gdzie stawia łapki :)Napisze do nich dzis na maila i postaram sie o zdjecia.Ja niestety narazie funkcjonuje tylko aparatem z telefony i to jeszcze bez kabla bo gadziny zjadły wiec moge wysyłac mms-em.Wogóle Tosiu dostał nowe imie i teraz zwie sie Fafik i na komede ,,masz,, reaguje jak wniebowziety. Tosia wkoncu przestała skakac po meblach i wzieła przykład z Mailika,ze trzeba bawic sie zabawkami a nie wszystkim co w zeby wpadnie.
  13. To niedobrze,noz sie normalnie w kieszni otwiera na tych zwyrodnialców.Maluszku zdrowiej napewno jakis domek czeka juz gdzies na Ciebie..
  14. Co słychac u Cynka?
  15. Nikt cie nie zabije,a jak bedzie próbował to mam kurs RM wiec udziele Ci pierwszej pomocy albo usta usta hehe Ja puki co mam pełne rece roboty 2 psy na dt 2 koty na dt swój zwierzyniec,babcie w szpitalu,bratowa w szpitalu i jeszcze moj stan zdrowia ciagle monitorowany w szpitalu.Ale jeszcze jakos daje rady juz sie czuje w sumie dobrze,ale jak sie przemecze zabardzo to pozniej spac nie moge :(
  16. Rozdałam w niedziele 200 ulotek Tosków na rynku( bo ulotki były drukowane jak jeszcze był)ale pozniej dopisałąm ze tosiek juz znalazł dom. Pokrywałam to z własnej kieszeni.I teraz pada pytanie czy chcecie kolejne 200+20 ulotek/plakatów rozdanych we Wrocławiu pod hala ludowa(sławetna fontanna z wyswietlaczem obrazów) jesli tak to koszt 20zł koszty dojazdu do ksera i do wrocławia pozniej wzieła bym na siebie.a jest to kolejne okolo 20 zł.Wiec czekam na propozycje i ew.napisanie tekstu dla samej Tosi.
  17. wiec czekam az sie wypowie reszta ,która zadko wypowiada sie na watku. Za dt pobiore dopiero jutro bo do tej pory nie były mi potrzebne pieniazki :)
  18. [quote name='Dogo07']Nie wiem czy ogłoszenia Mailo z bazarku już się ukazały ale chyba jeszcze czekamy bo się na bazarku zrobił korek :razz:.[/QUOTE] Mniejmy nadzieje,ze do tego czasu obwodnice wybuduja :) Ja juz nie mam pomysłu gdzie go jeszcze na własna reke ogłosic zastanawiam sie nad pojechaniem pod hale ludowa( sławetna fontanna)i tam nie porozdawac ulotek,ale iz to by była 2 czesc bo ostatnio rozdałam 200 + rozwiesiłam 20 plakatów to teraz juz bym raczej wzieła z pieniazków Maila na ulotki to wyjdzie 20gr x 200ulotek=20zł koszty dojazdu do ksera i pozniej pod fonntane wzieła bym juz na siebie ale to od Was zalerzy czy chcecie?czy tylko bedziecie liczyc ze ktos z ogłoszen internetowych zadzwoni
  19. Ja tez widziałam śliczne.Mam 2 kotki 2 miesieczne do adopcji nie słyszałyscie by ktos chciał?Przyjechały na dt takie dzikusy piwnicowe :) Mailo,Tosia i Mola jak siedza u mnie w pokoju na łózku to potrafia na siedzaco na nie godzinami patrzec jak sie bawia i po klatce wspinaja :) A jak sie przestaja bawic to ktores daje głos i znów sie kice bawia i wspinaja :)W ogóle jakies te dziskusy moje wszytskie bezstresowe sa :oops: chyba im zawiele pozwalam.Tosiu juz sie zadoptował w nowym domku i sypia tez na kanapie pmimo ze ma legowisko :oops:ale to ja go tak nauczyłam:oops:
  20. [quote name='jostel5']Paju,odbierz telefon ode mnie...Dzwonię....:)[/QUOTE] Dzieki,ze zadzwoniłas na 2 pierwszy sie gdzies zapodział w akcji :) Dane na temat Małego wysłałam :)
  21. Mam nadzieje,ze przez to iz jest inaczej nie jest to problem?Ktos mnie ostatnio pytał o miejsce w DT czy to ktos z was jesli tak to zapraszam na pm
  22. Bo Mewciu to taki cwaniaczek nie ukrywajmy :)A jak tam jego ogłoszenia sa juz robione? Jak nie to moze podmienic jeszcze któres zdjecie na któres z tych 3 ?Mam nadzieje,ze ktos tez z ulotki zadzwoni i zapyta o cwaniaka :)Ulotek nie dawalismy byle komu dawalismy osoba w srednim i starszym wieku.Bo nie widziałam sesu małolata które 2 metry dalej wyzuca je do kosza.
  23. Jak ktos chce cos wiedziec to niech pyta chetnie odpowiem.Co do pieniazków bore z góry za cały miesiac nie wazne czy przyjezdza 1 czy 20. Tak jak było z Toskami od 10.09 do 10.10 i to jest u mnie miesiac nie zalerznie od dnia.Mogł by sie ktos czepic jak by bardzo chciał ze Tosiek wyszedł wczesniej o kilka dni.Wyszedł,ale dostał za to kilka paczek smaksów i odwiedzam go tak czesto jak pozwala mi na to czas.Dzis była u mnie jego nowa włascicielka mówiła ,ze jest taki przekochany iz nie odda go nigdy w swiecie.Przypuszczam,ze czyta ten watek bo im go pokazałam,ale czy sie zaloguja to niemam pojecia. Moze ktos z Wrocławia dzwonic i mowic,ze z ulotki bo w niedziele parenascie egzeplarzy rozdałam.
  24. Mailo rozdaje ulotki :) [URL=http://img821.imageshack.us/i/img2985v.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/6421/img2985v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/img2989z.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1403/img2989z.jpg[/IMG][/URL] a w tym zdjęciu jestem wprost zakochana :) [URL=http://img163.imageshack.us/i/img3024x.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1029/img3024x.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...