-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Tamtej pani odpowiedziałam i podałam Twój nr telefonu.Chciała Mailo obejrzeć...[/QUOTE] Chciała ,ale chyba jej siły zabrakło:angryy:bo nawet sie ze mna nie skontaktowała. ech!!!dziwni sa Ci ludzie...ja.np.spotkałam sie z osobani,ze mowili iz oni na molim miejscu by juz dawno małego uspili no nie ma oka itp Pewnie gdyby stali na moim miejscu i mieli raczna suke z guzem na listwie mlecznej/przepuklina? tez by ja uspili bo po co leczyc.Normalnie nieraz tak mi sie nóz w kieszeni otwiera,ze kiedys do rekoczynu dojdzie z mojej strony:evil_lol: -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Paja replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
To i my sie pojawiamy,Śledzik jest naprawde piekny,gdzie jest mordeczko Twój domek i kochajacy opiekun? co Ci kots kiedys takiego zrobił,ze teraz jestes taki niefny :(Oj bidaku,zebys mogł mowic tak jak my to było by wszystko jasne ... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']No,pewnie,że ma sens! A telefon do sms-a to 503918476. Nie jestem tylko pewna,czy warto tam dzwonić...Sms w sprawie adopcji psa to jakieś takie niepoważne mi się wydaje,jakoś mi to nie rokuje ...[/QUOTE] Dziwne to wszystko ,a kiedy dzisiaj ten ktos pisał?A co z ta osoba co na @ wczesniej pisała odezwała sie? -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Podaj mi telefon to zadzwinie.Nieraz ludzie nie maja pieniedzy na kacie by zadzwonic.Do mnie wczoraj wieczorem i dzisiaj rano dzwoniły 2 osoby o Małego na zapytanie skad sie dowiedzieli powiedzieli,ze własnie z ulotki.Moze to jednak ma sens by dotrzec do starszych ludzi jak myslicie? -
[quote name='Awit']Pozdrawiam Tosieńki weekendowo.....[/QUOTE] Fajnie,ze sie pojawiłąs.Myslałam,ze juz jestesmy zapomniane tak jak na watku mojego 2 tymczasa gdzie czasem musze sama z soba rozmawiac by ktos cos napisał.A chyba nie o to chodzi by pisac swój post pod postem. Toske rozrabiare zaszczepie na wirusówki po niedzieli i załoze jej ksiazeczke.
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Nic nie słychac uruchomiłam znajomosci w Niemczech i przesłałam zdjecia i informacje. Jak sie czuje w miare oprucz tego ,ze ktos bardzo nieuczciwy dokłada mi pracy powiadomił ekostraz ze ciagle sa u nas inne psy w roznych stanach(wyglad) nie znajac tego,ze prowadze tymczas i wiekszosc psów co tu przebywa badz przebywało to schroniskowce którym szukamy domów.Wiec zjawili sie nagle inspektorzy.Posprawdzali wszystko,min.ksiazeczki ,ze psy faktycznie ze schroniska bo to praktycznie moj jedyny dowód+ umowa tymczasowania.Porobili zdjecia zwierzaków i zapasu jedzenia w szafkach oraz w wiatach na dworze,powiedziel ,ze wszytsko okej i za jakis czas na stronie [url]www.ekostraz.pl[/url] ma sie pojawic artykuł o nas.Na koniec sami zapytali o tymczasowanie z interwecji.Mysle,ze moim sasiada sie ostatnio nudzi maja za duzo czasu wolnego i szukaja dziury w całym.Ale tak to jest jak ,,ktos sam nie zerzre to 2 nieda ,bo po co?,, Poza tym wszystko gra my sobie powoli stawiamy nowy boks,ogrodzenie i płot.Zwierzaki czasami pomagaja czasmi dokazuja.Od czwartku mam jeszcze 3 psy wyrzutki okolo 4 tygodniowe,obecnie trzymam je u p.Doroty tam gdzie od nowego miesiaca bede wynajmowac pokój i mozliwe,ze tez poddasze.Bałam sie takie maluchy zostawic u siebie przy takim zwierzycu ze wzgledu na nosówke.Do małych tam zagladam 3 razy dziennie po godzinie narazie bo one wiekszosc spia,a pod moja nieobecnosc bawi je P.Dorota,jej maz i syn sa zadowolenie ,ze bede u nich wynajmowac nawet ze wzgledów ze zajmuje sie tak zwierzakami opuscili mi opłate i pozwolili wziasc małego psiaka. -
Tosiu mniewa sie dobrze polubił juz nowy domek i opiekunów :) Wczoraj sie z nim widziałam merdał ogonkiem jak szalony :)chodził z wielka gracja i uwazał gdzie stawia łapki :)Napisze do nich dzis na maila i postaram sie o zdjecia.Ja niestety narazie funkcjonuje tylko aparatem z telefony i to jeszcze bez kabla bo gadziny zjadły wiec moge wysyłac mms-em.Wogóle Tosiu dostał nowe imie i teraz zwie sie Fafik i na komede ,,masz,, reaguje jak wniebowziety. Tosia wkoncu przestała skakac po meblach i wzieła przykład z Mailika,ze trzeba bawic sie zabawkami a nie wszystkim co w zeby wpadnie.
-
Co słychac u Cynka?
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Nikt cie nie zabije,a jak bedzie próbował to mam kurs RM wiec udziele Ci pierwszej pomocy albo usta usta hehe Ja puki co mam pełne rece roboty 2 psy na dt 2 koty na dt swój zwierzyniec,babcie w szpitalu,bratowa w szpitalu i jeszcze moj stan zdrowia ciagle monitorowany w szpitalu.Ale jeszcze jakos daje rady juz sie czuje w sumie dobrze,ale jak sie przemecze zabardzo to pozniej spac nie moge :( -
Rozdałam w niedziele 200 ulotek Tosków na rynku( bo ulotki były drukowane jak jeszcze był)ale pozniej dopisałąm ze tosiek juz znalazł dom. Pokrywałam to z własnej kieszeni.I teraz pada pytanie czy chcecie kolejne 200+20 ulotek/plakatów rozdanych we Wrocławiu pod hala ludowa(sławetna fontanna z wyswietlaczem obrazów) jesli tak to koszt 20zł koszty dojazdu do ksera i do wrocławia pozniej wzieła bym na siebie.a jest to kolejne okolo 20 zł.Wiec czekam na propozycje i ew.napisanie tekstu dla samej Tosi.
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
wiec czekam az sie wypowie reszta ,która zadko wypowiada sie na watku. Za dt pobiore dopiero jutro bo do tej pory nie były mi potrzebne pieniazki :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Nie wiem czy ogłoszenia Mailo z bazarku już się ukazały ale chyba jeszcze czekamy bo się na bazarku zrobił korek :razz:.[/QUOTE] Mniejmy nadzieje,ze do tego czasu obwodnice wybuduja :) Ja juz nie mam pomysłu gdzie go jeszcze na własna reke ogłosic zastanawiam sie nad pojechaniem pod hale ludowa( sławetna fontanna)i tam nie porozdawac ulotek,ale iz to by była 2 czesc bo ostatnio rozdałam 200 + rozwiesiłam 20 plakatów to teraz juz bym raczej wzieła z pieniazków Maila na ulotki to wyjdzie 20gr x 200ulotek=20zł koszty dojazdu do ksera i pozniej pod fonntane wzieła bym juz na siebie ale to od Was zalerzy czy chcecie?czy tylko bedziecie liczyc ze ktos z ogłoszen internetowych zadzwoni -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ja tez widziałam śliczne.Mam 2 kotki 2 miesieczne do adopcji nie słyszałyscie by ktos chciał?Przyjechały na dt takie dzikusy piwnicowe :) Mailo,Tosia i Mola jak siedza u mnie w pokoju na łózku to potrafia na siedzaco na nie godzinami patrzec jak sie bawia i po klatce wspinaja :) A jak sie przestaja bawic to ktores daje głos i znów sie kice bawia i wspinaja :)W ogóle jakies te dziskusy moje wszytskie bezstresowe sa :oops: chyba im zawiele pozwalam.Tosiu juz sie zadoptował w nowym domku i sypia tez na kanapie pmimo ze ma legowisko :oops:ale to ja go tak nauczyłam:oops: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Paju,odbierz telefon ode mnie...Dzwonię....:)[/QUOTE] Dzieki,ze zadzwoniłas na 2 pierwszy sie gdzies zapodział w akcji :) Dane na temat Małego wysłałam :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Bo Mewciu to taki cwaniaczek nie ukrywajmy :)A jak tam jego ogłoszenia sa juz robione? Jak nie to moze podmienic jeszcze któres zdjecie na któres z tych 3 ?Mam nadzieje,ze ktos tez z ulotki zadzwoni i zapyta o cwaniaka :)Ulotek nie dawalismy byle komu dawalismy osoba w srednim i starszym wieku.Bo nie widziałam sesu małolata które 2 metry dalej wyzuca je do kosza. -
Jak ktos chce cos wiedziec to niech pyta chetnie odpowiem.Co do pieniazków bore z góry za cały miesiac nie wazne czy przyjezdza 1 czy 20. Tak jak było z Toskami od 10.09 do 10.10 i to jest u mnie miesiac nie zalerznie od dnia.Mogł by sie ktos czepic jak by bardzo chciał ze Tosiek wyszedł wczesniej o kilka dni.Wyszedł,ale dostał za to kilka paczek smaksów i odwiedzam go tak czesto jak pozwala mi na to czas.Dzis była u mnie jego nowa włascicielka mówiła ,ze jest taki przekochany iz nie odda go nigdy w swiecie.Przypuszczam,ze czyta ten watek bo im go pokazałam,ale czy sie zaloguja to niemam pojecia. Moze ktos z Wrocławia dzwonic i mowic,ze z ulotki bo w niedziele parenascie egzeplarzy rozdałam.
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mailo rozdaje ulotki :) [URL=http://img821.imageshack.us/i/img2985v.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/6421/img2985v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/img2989z.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1403/img2989z.jpg[/IMG][/URL] a w tym zdjęciu jestem wprost zakochana :) [URL=http://img163.imageshack.us/i/img3024x.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1029/img3024x.jpg[/IMG][/URL]