Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. [quote name='Klaudus__'][I]A Oni rozpatrują opcję zabrania Tosi??[/I][/QUOTE] Ciezko mi powiedziec czy rozpatruja ,ale namawiam ich prawie codziennie :)
  2. Hihi ciekawe?A jak mały znajdzie domek to moge liczyc,ze na jego miejsce przyjedzie jakis dzikus kocham takie :)
  3. No jak to nie wiesz,ze co niektórym trzeba wyscielac i pisac posty jacy to oni sa och! Ach!i robia wszytsko najlepiej :) Ja do takich nie nalerze wiec wole sie nie wypowiadac za czesto tam gdzie mnie nie prosza.... Poprostu robie swoje,to co mam do zrobienia i sie nie wychylam przed szereg :)
  4. [quote name='jostel5']Witaj,Paja,w naszym schronie! :) Zaglądaj do nas często !W spr. ogłoszeń-będziemy się do Ciebie zwracać na pewno! :)[/QUOTE] do waszego schronu zagladam codziennie odkad Mailo jest u mnie.Mam was w subskrybowanych i czytam ale sie nie wypowiadam bo mam za mało czerwonych dywanów w domu(a nawet wcale nie mam dywanów) :)
  5. Ja moge troszke po ogłaszac,mam nadziej ze chociaz wy stad mnie nie wywalicie:placz: Chyba moj los juz taki,ze mnie przeganiaja z kąta w kąt. Jak mam kogos ogłosic wrzucice tutaj :[url]http://www.dogomania.pl/threads/195273-Pomoge-w-ogłaszaniu-zwierzaków[/url]!!!
  6. allegro takie na szybko;[url]http://allegro.pl/tosia-wspanialszego-przyjaciela-nie-znajdziesz-i1292907048.html[/url]
  7. hop,hop czy tutaj wszyscy spia ? allegro małego..[url]http://allegro.pl/mailo-psiak-w-typie-west-blaga-o-kochajacy-dom-i1292906635.html[/url]
  8. tak mam szczeniaki od tego goscia co chciał pierw je utopic puzniej uspic sam nie mogł sie zdecydowac co on chce.zabrałam je 15 nie maja tutaj watku acz kolwiek zdjecia gdzies tam ich posiadam i moge jutro wkleic,jak bede na 2 kompie.
  9. [quote name='diuna_wro']spisanie umowy na wizycie poadopcyjnej?[/QUOTE] psa wydawałam w piatek na krótkiej umowie bo Pan nie wiedział czy sobie poradzi ze szczeniakiem.Wczoraj z nim rozmawiałam i zostaje u niego wiec trzeba przepisac tylko umowe. To 2 pies którego wydaje na takiej umowie i nie widze w tym nic dziwnego,dobrze ze chociaz chcieli zobaczyc czy sobie poradza zamiast odrazu odoptowac i za za jakis czas zwrocic. Korenia dzieki juz do niej pisze.
  10. Tosiu ma sie dobrze widuje go na spacerkach :)za kazdym razem cieszy sie jak małe dziecko na moj widok :)Nauczył sie otwierac kłudke od bramy jak tylko przymkna a nie zatrzasna.Umie wracac na komede do nogi i juz tak nie ciagnie na smyczy jak szalony.Cały czas namawiam ich na Tosienke jeszcze moze ulegna i napoczatek dam im ja na weekend by zobaczyli.Z tym,ze młoda broi strasznie jak sie spotyka z Toskiem i oni własnie tego sie obawiaja ,ze im chałupe do góry nogami wywróci podczas ich nieobecnosci w domu.
  11. Cioteczki kochane potrzebuje wizyte po adopcyjna ze spisaniem umowy.Psiak znajduje sie na Zielińskiego czy któras ma bliziutko i mogła by podskoczyc? czy musze sama ruszyc zadek spoza wrocławia i podjechac? p.s zapraszam:[url]http://www.dogomania.pl/threads/195273-Pomoge-w-og%C5%82aszaniu-zwierzak%C3%B3w!!!?p=15617918#post15617918[/url]
  12. hmm i chyba jakos nie urywaja sie za małym telefony :( nadałam go dzisiaj na gazete swidnicka ogłoszenie ma sie ukazac 28.10 i 04.11
  13. Nadałam Tosi ogłoszenie na Gazete Swidnicka ma sie ukazac 28.10 i 04.11 liczymy bardzo na domek dla tej pieknisi :)
  14. Wczoraj wystawiałam małemu gumatree na Warszawe :)U nas wpozadku rozrabiaki spia na łózku kiciusie buszuja w kenelu :)a ja siedze i wcinam własnie sniadani-obiado-kolacje i zastanawiam sie nad spaniem ale jeszcze wystawiam kolejne ogłoszenia:)Mewek zaraz kłapnoł dzisiaj do Dina bo nie chiał mu odstapic miski a Disiu sierota przygniut go łapka i zaczoł lizac :)popsuł małemu całego fryza,ale jak mały sie pozniej cieszył i dawał mu łapke :) musze koniecznie go kiedys nagrac i wysłac do smiechu warte...:)
  15. Tosia to taki mały psuj dzisiaj ufoludkowi wypruła flaki :)Obecnie sie wietrzy z Mola i Mailikiem na dworze po 9 przyjda do domu na Tv a ja bede gonic do detysy ,pozniej drukarnia i hala wiec beda troszke w domu z mamcia,a jak wroci tatko to pojda z nim na spacerek :)Mam nadzieje,ze nic nie zbroja tym razem jak mnie nie bedzie pół dnia?ale to sie dopiero okaze jak wroce co zastane w pokoju:)
  16. Musi sie udac ilez przecie bedzie siedział u mnie,nie to ze go niechce ale fajnie by było by znalazł swoje miejsce dozywotnio juz u jednego własciciela i czuł sie królem w domu :)Moja młodziez obecnie oglada kicie w kenelu jak sie bawia :) siedza na łózku i wyglada to niczym jak w kinie :)
  17. Tosia zmieniła miejsce spania z łózka do kenala w którym nocuja małe kiciaki.Pcha sie tam za kazdym razem jak go tylko otworze i idzie sie tulic do nich:angryy: zaczynam byc zazdrosna..:evil_lol: Bo moje koty na dworze goni. Tak poza tym to Tosiunia uwielbia spacerki i pełna miche papu.Lubi tez ogladac z parapetu co sie dzieje za oknem kiedy moje psiaki szczekaja.Młoda ma tak donosny głos ,ze jak nieraz szczeknie to zastanawiam sie czy z nia napewno wszystko wporzadku:lol:Lubi rowniez ogladac TV wiec jak musze gdzies wyjsc to zostawiam jej właczone i wteczas nie drapie za mna w drzwi :)
  18. [quote name='sleepingbyday']eidzę, dzięki :-O. na razie potrzebuje informacji,żeby wiedziec, czy pasuje, choc obawiam się,ze jak to taki podgrysk jedt, to cholera wie? jak z dziecmi?[/QUOTE] z dziecmi chodzi mi o to ze on nie lubi tarmoszenia ,łapania z nienacka jak to lubia dzieci a juz niedaj boze by podniusł na niego reke...Poza tym do ludzi obojetny tz jak cos od nich chce to idzie do nich jak nie to spi na legowisku i ma wszystko gdzies.Lubi ogladac telewizor :)
  19. [quote name='sleepingbyday']dziewczyny, mam dom wkędzierzynie koźlu dla małego, białego kudłaczka, spokojnego, bo dla babci i ogarnietego z dziecmi, bo tam jest 3,5 letni dzieciak. kastrowany. jaki charakter ma mailo? ogarnia czystośc? jak z dziecmi? czy należy do zywszych, czy do spokojniejszych psiaków? dom sprawdzony.[/QUOTE] W domu nie robi jak chce wyjsc kreci sie pod drzwiami a niraz lapka pokazuje na drzwi.zdarza mu sie nachlewic przy jedzonku. Do domu z dziecmi małymi zdecydowanie sie nie nadaje.stosunek do innych psów i kotów obojetny.Spokojny wiekszosc dnia przsypia czasem sie troszke pobawi albo przyjdzie do miziania.
  20. Pobudka wstac Mailuniu,Tosiunia i Molunia witaja was po spacerku.Rano było odrobaczanie a teraz jest bieganie na spacerki by nie miec prezetu pod drzwiami....:)
  21. Musi sie udac bidak juz tyle sie nacierpiał :(Trzymam kciukasy Wiktorku,cały czas sledze Twoje losy :)
  22. co tak cicho u Śledzika? jakies wiesci sa?
  23. [quote name='jostel5']Boszszsze,żeby tylko nie gryzł po rękach! WYTŁUMACZ mu to jakoś!:)[/QUOTE] On tylko dziabie mame:evil_lol:i jak prowadzi go sie bezposrednio za obroze nie nawidzi tego. A dzis miał dobry dzien dawał brac mi sie na rece,wieczorem po kolacji mu cos odpaliło i chciał mnie dziabnac ale nie zdazył bo byłam szybsza i sama wsadziłam mu reke do gardła:diabloti:On tam nie ma czym grysc to jest strasznie on ma tak starte zeby,ze prawie ich niema :(
  24. super wiesci dla małego kudłatego musze z nim zamienic pare zdan by sie zachowywał przyzwoicie bo domki czekaja w kolejce :)
  25. [quote name='Klaudus__'][I]Aga mówiła,że psiaki w Tobie zakochane... :mad:[/I][/QUOTE] hehe masz mi to za złe?poprostu staram sie ze wszystkich sił by dac im to co najlepsze...
×
×
  • Create New...