-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
[quote name='ulvhedinn']Oj, jest. Dodam jeszcze, że u mnie strasznie przydałyby się wszelkie rzeczy kocie- karma, dla kotów w każdym wieku, żwirek itp.... Natomiast nie zapominajcie, że w schronie przyda sie każda ilość zwykłych gazet (nie kolorowych), np wyborczej- dla kotów.[/QUOTE] Jesli macie w poblizu sklepy spozywcze zaprzyjaznione gdzie np sa gazety to powiedzcie by Wam zostawiali podkładki spod gazet które sa nieurzyteczne i wyrzucane do smieci.z rególy jest to pół starej zwykłej gazety na sam spód prasy która przyjezdza w peczku.U mnie bedzie do odebrania za jakis miesiac bo nie bede zawozic 5 gazet.
-
wiem ,ze dziwne i zabardzo nie wiem co chca osiagnac swoim zachowaniem.Znalazłam im dt w zamian za karme i bede czekac na tego kogos telefon kiedy i gdzie dokładnie mam je odebrac,karme juz opłace byle czegos z nimi nie zrobił..czy jak beda juz w dt pomozecie ogłaszac?
-
Mi płaci Klaudia,a wpłaty jeszcze nie ma.Moze dojdzie jutro ,ale watpie bo nawet nie zapytała ile. Budrysku moze Ty dała bys rade podskoczyc do schronu wyciagnac Tosi ksiazeczke i wziasc dla mnie umowe adopcyjna? Tosia była dzisiaj ze mna i z Mailem na rynku rozdawałam ulotki zobaczymy jaki bedzie odzew...
-
Nie mam adresu własnie ani numeru(zastrzezony) mam jedynie zdjecia szczeniaków które dostałam na gg.Pan jest chyba wolnym strzelcem bo dzis znów do mnie dzwonił i powiedział,ze 15 spotka sie ze mna w miescie jego kolega a nie on bo on nie moze.Mieszka ponoc w jelczu to odemnie blisko wiec nie rozumiem czemu ew nie chciał by sie tam ze mna spotkac tylko we wrocławiu? Dziewczyny doradzcie cos nie chce by szczeniaki zgineły przez moje zlekcewazenie sprawy o ile sa..:(co ja mam robic 15 to juz tuz tuz..
-
Ze wzgledu ,ze Tosiek poszedł do adopcji,a nikt mnie nie zapytał ile teraz napisze sama ze 250zł.Toski przyjechały do mnie 10 i prosiła bym starac trzymac sie tej daty jesli chodzi o przelew iz wprowadza mi sie zamieszanie w kaledarzu. 2 sprawa Budrysek do mnie dzisiaj nie przyjechała... Klaudus prosiłam juz 3 razy i w dalszym ciagu nie mam zaswiadczenia ,ze Tosia była szczepiona ani nie mam umowy adopcyjnej dla Tosia.Mowiłam,ze jak nie masz czasu mi wysłac poczta wyslij na maila,równiez znikomy odzew na gg nie podoba mi sie to zabardzo.
-
Dziewczyny na ,,gwałt,, potrzebuje tymczasu dla 3 szczeniorów.Ktos wydzwaniał wczesniej do mnie z zastrzezonego i powiedział,ze mam je zabrac bo popłyna do szczecina.Dzisiaj dostałam wiadomosc gg typu: Witam Witam z kim mam przyjemnosc zabieraj franco kur.. te szczeniory odemnie nie moge zabrac,mam przepełniony dom juz zwierzetami ...moge im poszukac domków ale musza zostac u pana dopuki nie znajdzie sie nowy dom. moglem je wyslac do szczecina jak byli niewidmi prosze mnie tutaj nie straszyc było pilnowac swojej suki jak miała cieczke,a nie teraz sie wyzywac na biednych niczemu nie winnych szczeniakach. czemu pan nie wysterylizował suki? a po co mi w domu kaleki pies? nie kaleki piesa tylko własnie by zapobiedz temu co sie stało teraz co wymaga pan odemnie ,ze stane na głowie i na panskie widzimisie bede juz leciec zabierac psiaki bo nie mam co robic? ...jak dzwoniłem jakis czas temu to mówiłas ,ze znajdziesz im domy tak mówiłam,ze sie postaram ,ale to nie takie proste iz wiele psów czeka w kolejce na dom czego sie pan spodziewa ze wrozka jestem i w jedzen dzien odbiore psy i znajde im domy?To jest raczej niemozliwe,moze troche wyrozumiałosci moze zasponsoruje pan im chociaz karme dopuki nie znajda domów? a mnie to nie obchodzi ,albo zabierasz je odemnie do 15 albo leca do szczecina lub wystawie je 15 pod smietnik w jelczu. zrobie co w mojej mocy Dowidzenia Dowidzenia
-
[quote name='xmartix'][B]szukam pilnie dt dla 8 m-cznego beagla żeby uratować go przed schronem!!! taki piesek znajdzie dom bardzo szybko, ale trzeba mu miejsca! [/B][/QUOTE] Daj mi na poczte zdjecia i tekst ogłosze u siebie bo na drzwiach wejsciowych mamy tablice info.o zwierzakach.
-
Wstawiam jedno zdjecie Toska vel Fafik. Na zdjeciu jest Państwa syn wraz z młodym :) [URL=http://img580.imageshack.us/i/mikoaj.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/674/mikoaj.jpg[/IMG][/URL] Mam jeszcze pytanko jak oduczyc psa wracania do starego domku? P.Mariusz wyszedł z Tosiem na podwórko a ten myk przez płot i wrocił do nas na obiad...dobrze,ze mieszkamy niedaleko siebie i odrazu mamcia wychwyciła go u nas przed sklepem cieszył sie, merdał ogonkiem,wszedł na chwilke na podwórko i zaraz przyszedl p.Mariusz ze smycza po niego..Czyli wychodzi na to,ze jest skoczny :( oni go nie chca oddac,ale nie chciała bym by takie cos sie powtarzało bo to w pewnym sesie niebezpieczne.
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ale nie ma co narzekac i tak zrobił duze postepy odkad przyjechał i to mnie bardzo cieszy.Wieczorem spał koło tatki i kota :) kot z poczatku nasz syczał,ale jak zobaczył iz mały ma go gdzies dał sobie spokój i poszedł spac. -
Dzis zagladamy bardzo pózno iz miałam ciezki dzien.Tosław pszedł do nowego domku po 18 mówiłam ,ze wrazie problemów czy cos maja odrazu do mnie dzwonic to podejde.Narazie ciesza telefon nie dzwoni i mam nadziejze ,ze juz nie zadzwoni a Tosiu ładnie spi na nowym legowisku :)Tosława zas siedzi na klatce z dzikimi małymi kotkami i obserwuje jak na siebie sycza..od czasu do czasu pisnie na nie a pozniej cieszy sie i zaglada z 2 boku co rabia,robi takie podchody a kuku jestem tu a za chwilke z 2 strony :)
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
czy ciagle to niewiem ,ale jak chcesz wziasc go na kolana to najczesciej...albo złapac jak lata jak szlalej z reszta bandy po podwórku i rozrabia...ostatnio sie usmiałam bo stanał pod koniem i szczekał na niego a jak kon spuscił głow do niego to uciekał gdzie pieprz rosnie taki z niego odwazny gosc :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mailusia lubie,ale nie lubie jego humorków typu kłapanie zebami :)Dzis po kapieli tak sie czochrał w poscieli ,ze ja zrzucił i był cały heppy :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Pokazuje go wszedzie gdzie sie da i komu sie da!! w sobote z niunkiem i Tosia skocze na rynek porozdaje troszke ulotki a moze nóz sie ktos odezwie?Trzeba próbowac nie kazdy ma dostep do internetu. -
[quote name='tripti']Paja a od Ciebie na zdjęcie elegancika możemy jeszcze liczyć? a co do Tosi.... można ją może wysterylizować z pomocą dogo? to i tak rozsądnie myśląca kobieta, może ją jeszcze spotkasz?[/QUOTE] Odemnie dzisiaj nie za bardzo chyba,ze ktos poda mi numer telefonu sciagnie zdjecia jak wysle mms-em i wstawi.Iz moj kable do telefonu uległ degradacji 2 dni temu :( Pania moze spotkam nie wiem u nas w sklepie ludzi czesto widuje raz a pozniej juz nie,albo po bardzo długim czasie.Ale chyba tak w kazdym sklepie jest...ktos leci gdzies przejazdem to jak cos mu sie przypomni to gdzies do sklepu wpadnie..
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jest tu kto??? :/ Tak jestem ja ,Mailuniu dzisiaj sie kapał mój skarbek najdrozszy.Najlepiej zachowywał sie w kapaniu od wszystkich kapanych.Siedział grzecznie i na komede podawał łapki do szorowania:)Teraz musze go jeszcze tylko wyczesac i mozemy isc w sobote pokazac sie we Wrocławiu :)Jest taki kochany ,ze chciało by sie go schrupac,a w dalszym ciagu nie ma domku :( -
Przeszłam dzisiaj nie mała przeprawe z Toskiem,boi sie wody jak diabła.Ale jakos powoli go wykąpałam(zagadujac, smaksami i chwalac iz przez sekunde nie próbował na mnie skakac),pozniej jak sie wysuszył wyczesałam i wyglada odlotowo niczym jak by sie na radke wybierał :) Nie wiem do konca o której oni go jutro odbiora,ale poprosze ich by przesłali mi pod wieczór zdjecia jak juz bedzie u nich. Jak przesla to koniecznie Wam wstawie pieszczocha :) Dzis pytała mnie starsza kobieta o Tosie,ale jak usłyszała iz jest nie wysterylizowana to podziekowała i poszła.Bo mówi ,ze ona juz nie chce kolejnego problemu ,gdyby nie upilnowała w razie cieczki.
-
[quote name='tripti']ja też!!!! a Klaudus rozmawiała z przyszłymi właścicielami Tośka? nie będzie dla nich w tym nic złego jak zamieszkają osobno? Jak Tosiek zniknął dziś na dwie godzinki to Tosia nie tęskniła? dobrą rękę Paja do adopcji masz :)[/QUOTE] Nie Klaudus nie kontaktowałą sie z nimi.Ale w 100% moge za nich podpisac sie reka i noga bo znam ich bardzo dobrze.Budrysek jak bedzie u mnie jakos na weekend to podejdzie ze mna do nich.Nie załwazyłam by teskniła odkad dostała cieczki zachowuje sie jak ciezko obrazony len,nawet do jedzenia nie chce jej sie wstac i jej musze pod nos zaniesc.A jak sa osobno to idzie i zaczepia moje inne psiaki i wskakuje im na głowe byle sie z nia bawiły-zjadaja wteczas misie :)
-
A czy któras cioteczka jak podam dane na pm powiadomiła by schronisko i wzieła od nich potrzebny dokumet? ja jestem z poza wrocka i specjalnie leciec na 2 koniec odemnie to mi troszke ciezko bo ja prowadze dt i pracuje wiec nie mam zabardzo wolnego tak zeby wyskoczyc.
-
Cioteczki powiedzcie mi czy jak chciała bym u nas na sklepie wystawic jakis koszyk i napisac ze to dary dla schroniska to potrzebuje na to specjalna zgode schroniska?czy w wystarczy ich tylko powiadomic? Bo pytało mnie ostatnio kilka osób na sklepie...Ale jedni zrozumieja akcje a drudzy beda szukac dziury w całym jak to w sasiedztwie bywa.I nie chciała bym awantury typu ,ze ktos zadzwoni na schronisko a oni powiedza ze nic o tym niewiedza i to nieprawda,a my nie chcemy wyjsc na oszustów.
-
Państwo sa zdecydowani na Toska wiec Klaudus przeslij jak najszybciej umowe adopcyjna i potwierdzenie szczepienia Tosi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] badz poczta zwykła.Państwo zabrali Toska dzisiaj na 2 godziny; 1 godzina to był spacer a 2 godzinke spedzili z nim w domu.Sa zadowoleni z niego i nawet nie przeszkadza im fakt ,ze skacze na drzwi i umie otwierac klamki :) Wzieli tez kilkanascie ulotek ,maja rozdac w pracy i w szkole Mikołaja:)Wzioł tez ulotki odemnie Pan z Kalisza powiedział,ze porozdaje bo sam ma 2 gończe i mowi ze bał by sie cos małego wziasc.Mowił,ze jego psy biegaja jak konie i teratuja wszytsko na swej drodze i ze ma hodowle gołebi pocztowych.
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mailo nie był ze mna bo nie miał kto nas zawiesc i jechałam autobusem.A nie chciałam go brac do autobusu po 2 nie mam takich małych kagańców w domu.A u nas scisłe zasady pies w kagańcu + ksiazeczka + bilet 7 zł za psa a za człowieka 4 zł :( normalnie tymi cenami zniechcecaja wiekszosc ludzi.Ale niestety do nas dojezdza tylko linia prywatna.Ale za tydzien bede z nim i Tosia bo Tosiek w czwartek wychodzi u mnie do adopcji :)