-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Biała Podlaska.Sznaucerek miniatura ze schronu.Ma domek stały!:)
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ja mam widoki bedzie to Jostel5 która miała nas przy okazji odwiedzic :)Wiec Jostelku nadarza sie własnie okazja bys mogła nas odwiedzic :)Nalegam...kawa juz stygnie :) -
Biała Podlaska.Sznaucerek miniatura ze schronu.Ma domek stały!:)
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
To i nasza banda rozrabiaków sie zjawia u ślicznego Kudiego :) -
A ja przyszłam z takim dziwnym zapytaniem,moze mnie nie wywalicie.Moi sasiedzi przywiezli prawdopodobnie od Was ze schronu(tak mowili) piekna psinke.A ze mam czujne oko to chciałam spytac czy w ostatnim okresie 2-3 tygodni wydawaliscie jakiegos psiaka pod wrocław do miejscowosc Gajków ? Pytam tak z ciekawosci bo psiakowi nie dzieje sie krzywda a ma super domek :)
-
[quote name='Awit']A gdzie jest tekst dla Tosi?[/QUOTE] ja swojego czasu napisałam taki: Szukamy domku na zawsze dla bezdomnej suczki. Wiek ponad rok . Waga około 10 kg. Książeczka zdrowia z kompletem szczepień. Suczka utrzymuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy. Uległa w stosunku do innych psów, szczeka sporadycznie, w domu nie niszczy, grzecznie zostaje sama. Obecnie przebywa w domu tymczasowym Zastrzegam sobie prawo wyboru nowego własciela iz zwierze nie jest rzecza.Przed wydaniem psa odbywa sie wizyta przed adopcyjna.
-
Witamy wszytskich cos jakas taka cisza u Tosiuni wiec Tosiunia sle wszystkim cioteczka miziaki i buziaki.Kruszyna była dzisiaj ze mna na spacerku polubiła sie bardzo ze Sticzem-spanielem.To pies włascicieli tam gdzie zaczełam od wczoraj wynajmowac pokój.Młoda uwielbia z nim charcowac po podwórku i wypijac mu cała wode z miski po 30 min spacerku. Czy ktoras cioteczka zrobi Tosi ogłoszenia?Przeciez ona całkiem zdrowa jest wiec mogła by isc do swojego domu :)
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
DOBRZE!!! Juz sie zamykam i nie wtracam oraz nie bede szukac psu na własna reke domu ide sie zajac swoimi rzeczami i tym co do mnie nalerzy czyli opieka nad psem i sprawozdaniami Jostel5 jak sie zbiore rano to do Ciebie zadzwonie,albo pusc sygnał jak wstaniesz. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Rozumiem sama poczytałam co i jak ,acz kolwiek drogie cioteczki chciałam powiedziec iz człowiek sie zmienia i to co siedziało jakis czas temu(3lata?) dłuzszy lub krótszy nie moze zutowac na całe zycie met czy innego urzytkownika.Nie stawie sie ani za jedna strona ani za 2 strona. Ja tez jeszcze przed DGM popełniłam sporo błedów jak kazdy z Was bo nie uwazam ze swieci tez jestescie.Ale bez wzgledu czy ten pies tam pojedzie czy nie chciałam prosic o przeprowadzenie wizyty.Czy taka wizyta jest mozliwa czy met została całkowicie wykreslona z listy otrzymania jakiego kolwiek psa? Po to ponoc podpisuje sie umowe adopcyjna na której sa paragrafy a za niedotrzymanie umowy grozi kara.Wiec mysle co mysle... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
A ja powiem krótko jesli Mailo straci ten dom przez to ze wyjazd jego bedzie sie rozciagał w nieskonczonosc i domek niedaj boze zrezygnuje z psiaka odejde z dogo.Nie po to wkładam serce i starania by psiaki znajdowały super domki za które moge reczyc własna głowa by ktos to psuł.Uwazam,ze tam nie jest potrzebna wizyta bo p.Agnieszka wie co to jest adopcja i jak powinna wygladac sama wydaje konie do adopcji i gdyby bała sie paragrafów na umowie to by nie chciała wziasc psa pod swój dach. Dowiedziałam sie jeszcze ze młody bedzie miał swoj własny fotoblog i bedzie mozna czerpac z niego informacje co dzieje sie z psem.Jestem jak najbardziej za by młody jak najszybciej jechał do kochajacego stałego domku... Mysle,ze to na tyle i mam nadzieje iz kazdy zrozume co chciałam przekazac i nie jest to pouczenie a moje własne zdanie!!! -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dobrze to moze ja sie postaram podjechac chodz dla mnie to jeszcze wiekszy kawłek bo ja mieszkam poza wrocławiem. -
[quote name='tripti']Paja poczyść skrzynkę, bo pełno. Czyli kiedy teraz będzie wiadomo czy jest jakieś miejsce?[/QUOTE] Juz mozesz pisac-oczyszczona.Wrazie jak by była jeszcze kiedys zapchana to mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Co prawda mogla bym reczyc,ale wizyte jak najbardziej mozna wykonac Dogo Ty masz nie daleko moze byc podskoczyła? -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dowiedział sie odemnie bo juz traciłam nadziej i do całej listy gg swojej (320 osób) wysłałam linka z ogłoszeniem ze mały szuka domu i nagle usłyszałam od kilku osób ,ze sa zdecydowane przeprowadziłam wywiad srodowiskowy i wybrałam najlepszy potecjalny domek.Psiak pojedzi do Wojesławic gm Kazimierza Wielkiego(miedzy Krakowem a Tarnowem)Z tego co zrozumiałam nowa włascielka jest włascicielka Fundacji Nasza-Szkapa(konska)Ma juz jednego psiaka z pseudohodowli. psiak przujechał do niej w takim stanie:[url]http://nasza-szkapa.idl.pl/gallery/albums/userpics/10001/IMG_4550.jpg[/url] a obecnie wyglada tak:[url]http://nasza-szkapa.idl.pl/gallery/albums/userpics/10001/DSCN0037.jpg[/url] Jesli o czyms zapomniałam pytajcie mnie ,albo Jostel5 Nowy własciciel jest w stanie za okolo tydzien sam przyjechac po Maila -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='zalerek'][B][COLOR=red]Przypominam nasze psiaki :)[/COLOR][/B] [video=youtube;h0bwQ-_u_AM]http://www.youtube.com/watch?v=h0bwQ-_u_AM[/video][/QUOTE] Moje serce po obejrzeniu tego filmiku masakrycznie płacze :placz: Psiaki co wy tam robicie? zmykac do swoich domków... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mamy potecjalny domek dla małego p.Agnieszka jest po rozmowie ze mna i Jolstel5 wiec mały na dniach pojedzie do nowego domu.Nowy dom zobowiazuje sie dalej pracowac z psem.Maja wglad na watek małego i oto ten mały kudłaty podbił ich serca :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
A u nas jak zywkle wszystko w pozadku z młodym nie ma za bardzo zadnych problemów.Wyleguje sie teraz jak kot kołami do góry obok mnie i czeka na miziaki po brzuszku.W niedziele najprawdopodobniej pojedzie ze mna do znajomych za Brzeg.Bawił sie dzisiaj z małymi kiciakami w pokoju skakał ,urlał sie szczekał pysio miał taki uchachany ,ze az patrzec sie chciało :) p.s mysle ze mozecie powoli zakładac wątek Bezikowi :)bo Tosia na dniach zapewne pojdzie do nowego domu :)no i od 1 mam tez wolne miejsce tam gdzie bede wynajmowac :) czyli psiak w dzien ze mna a w nocy z włascielami domu.Karina nowy boks juz do połowy stoi,co do Moli to po niedzieli pojade jej USG serca zrobic ,pozniej nie wiem jak moze uda mi sie jakos załatwic ta operacje tak by moc w ratach spłacac,a pozniej jej chyba behawioryste zafunduje jak sie nie zmieni bo zrobiła sie jakas agresywna do ludzi obcych.Chyba ma za dobrze bo cały dzien na kanapie spi i w nocy.a na spacerze i czasmi jak uda jej sie nawiac(chodzi po płocie jak kot)to sciagnac ludzia porty :(Dobrze,ze tymczasy chociaz nie dokazuja tak jak moje własne rozpuszczone gadziny:) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Czy moze dzwonił ktos do Ciebie w sprawie małego? cos to wszytsko tak opornie idzie moze trzeba tekst zmienic? -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kolejna porcja ogłoszen dla małego: Jostel5 mam sprawe ogłoszenia podaje na Ciebie jak ktos poprostu bedzie chciał zobaczyc psa zapros go do mnie i podaj adres jestem w domu od 7 do 17 ew podaj numer telefonu mojej m.. 1)[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-207626.html[/URL] 2)[URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] 3)[URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL] 4http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20101028232734,mailo_psiak_w_typie_westa_szuka_kochajacej_rodziny.html 5) [URL]http://www.eoferty.com.pl/209710[/URL] 6)[URL]http://www.mammisia.pl/?misio/dodano[/URL] 7)[URL]http://www.hodowcy.com.pl/10620[/URL] 8) [URL]http://www.e-zwierzak.pl/dodaj/[/URL] 9) [URL]http://www.neeon.pl/dodaj_ogloszenie.php[/URL] 10)[URL]http://petsy.pl[/URL] 13)[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4680425&cid=168[/URL] 14)[URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=92883[/URL] 15)[url]http://wroclaw.kokosy.pl/[/url] 16) 17) 18) 19) 20) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Paja -dotarla moja wplata 10 zl /obiecalam 20 wczesniej/ bo może na nieaktualne konto jednak poszedl przelew?[/QUOTE] jutro sprawdze czy cos doszło dzis.Chciałam teraz ale trwaja prace konserwacyjne na stronie. Tak poza tym ja juz nie zbieram robi to jostel5 (jak sie nie myle)Ja obecnie walczyłam z włamaniem na swoje konto jestem po rozprawie i bank ma mi zwrocic pieniadze z zadoscuczynieniem które przez ich niedopilnowanie zgineły mi z konta. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
hehe łakomczuchy to mało powiedziane,potrafia pod moja nieobecnosc chate do góry nogami przewrocic.Dzisiaj zaraza przyszła sie przytulic do mnie ja jak zawsz lezałam spokojnie a ten przyszedł i mnie udziabał w warge :(miał szczescie ,ze ja jestem ze stali to nawet krew mi nie poleciała.Ale moja wina tez,ze wiedzac jaki on jest dałam mu podejsc do twarzy.Czyli zdarzyło mu sie odkad u mnie jest 1 raz mnie dziabnac i mniejmy nadzieje ,ze ostatni.A juz taki fajny do miziania był wywalał sie do góry kołami i tracał łapka no dawaj rusz sie idziemy na miziaki.hehe,ale ja sie go nie boje i on o tym doskonale wie. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
No zaczoł sie powoli na niego odzwe dzwonia i pytaja a czy wezma to sie okaze.On by juz dawno miał dom gdyby nie to,ze sie nie nadaje do domu z małymi dziecmi :(spał dzisiaj ze mna w łozku tak niepozornie i powoli połozył mi głowe na ramieniu i zasnoł ,ale jak tylko sie ruszyłam odrazu sie zrywał i szedł w nocgi spac jak przysneła to znów przyszedł sie do głowy przytulac :) -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
O Bezik ma cos w sobie takiego,ze nie najlepiej mu z oczu patrzy na tym zdjeciu taki zgrybus i złosnik :) A Bursztynka wyglada na mocno przestraszona i słodka sierotke :) Czy obydwa psiaki maja watki? Chetnie bym poczytała:)I tak rozwazam miejsce dla Bezika ew obydwóch :) Tylko pierw Mailo musi isc do nowego domku,ale mysle iz to juz niedługo... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ja zycze mu Krzysiu tego z całego serca.Musze wykombinowac jakis telefon bo jak beda dzwonic do mnie to narazie chyba po rynnie bo psiaki wczoraj zjadły mi telefon i nie mam obecnie.wczoraj wyciagnełam jakiegos grata i myslałam ze on tylko rozładowany a on sie wcale nie włacza i mam tylko telefon mamy do dyspozycji :(