-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Z moimi suczkami nie najlepiej rano byłam na kroplówce i na 18 jade z nimi na druga kroplówke nie chca jejsc ani pic tylko spia. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Tak Elmira mozesz wrzucic...jak najbardziej moze jeszcze jakas ciotuchna lub wujaszek wypatrzy.. Miziaki dla Bezia :) -
Rozmawiałam dzis o Tosi jak odbierałam Hekse,a z Mola nie wiadomo co jeszcze bedzie bardzo zle zniosła sterylke i teraz jest w złym stanie.spi przykryta 2 kocami trzesie sie pomimo to,wymiotuje itp rano mam z nia bys spowrotem u weta. skoro miała 1 pazdziernika to obliczylismy ze zakonczyła 21 pazdziernika. i miesiac po moze miec robiona sterylke czyli po 21 listopada jutro bede wiedziec wiecej jak bede szła po faktury swoich dziewczyn to umówie sie juz na konkretny termin.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jostelku dam sobie rade to jest dokładnie takie samo zachowanie jak przyjechał Mailo,ze gryzł jak wogóle sie reke do karku wyciagało...a teraz młody ma wspaniały kochajacy domek...:lol: A tymczasem musze kimnac dziewczynki z 40 min o 22 odbieram Hekse z lecznicy a z Mola jest bardzo zle nie wiadomo co sie stało:placz:zawiozłam ja w dobrym dosyc stanie a teraz skomli,trzesie sie i wymiotuje...i tak co chwilke...Pierwszy raz cos takiego widze,zobaczymy w jakim stanie odbiore Hekse...:angryy: -
[CENTER]Sorrki cioteczki za offa,ale Bezio zaprasza : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195991-Biała-Podlaska.Beżowy-kudłacz-Bezik-czy-zostanie-w-schronie-na-zawsze"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1959...onie-na-zawsze[/COLOR][/URL] [/CENTER] [INDENT][CENTER]Bazarek Ogłoszeniowy na Bezia [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196092-Bazarek-Ogłoszeniowy-na-wyjscie-Bezika-ze-schronu-do-30-listopada-godz.23.00?p=15700260#post15700260"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1960...0#post15700260[/COLOR][/URL][/B] [COLOR=black][U]Bazarek Ciuszkowy na Bezia[/U][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196471-Modne-kobiece-ubrania-Zapraszamy!na-Bezia-białego-kudłatego-misia..do-30-XI-Godz-22"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1964...-30-XI-Godz-22[/COLOR][/URL][/CENTER] [/INDENT]
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[CENTER]Bezio psiak z Białej,zaprasza : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195991-Biała-Podlaska.Beżowy-kudłacz-Bezik-czy-zostanie-w-schronie-na-zawsze"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1959...onie-na-zawsze[/COLOR][/URL][/CENTER] [INDENT]Bazarek Ogłoszeniowy na Bezia [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196092-Bazarek-Ogłoszeniowy-na-wyjscie-Bezika-ze-schronu-do-30-listopada-godz.23.00?p=15700260#post15700260"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1960...0#post15700260[/COLOR][/URL][/B] [CENTER][COLOR=black][U]Bazarek Ciuszkowy na Bezia[/U][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196471-Modne-kobiece-ubrania-Zapraszamy!na-Bezia-białego-kudłatego-misia..do-30-XI-Godz-22"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1964...-30-XI-Godz-22[/COLOR][/URL][/CENTER] [/INDENT] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jestem na chwilke zaraz jade zawiesc 2 sunie.Czy ktos mi moze powiedziec od kiedy to nie mozna byc przy sterylce własnego psa?Jestem bardzo zszokowana tym,ze musiałam psa zostawic na 4 godziny i kazano mi opuscic gabinet.Przeciez jak ona sie obudzi w obcym miejscu bezemnie to ich zagryzie:angryy:Dziwne jakies zasady pamietam wczesniejsze swoje psy/sunie i pytano mnie czy chce zostac czy wyjsc... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Kochane cioteczki musicie wybaczyc mi ,ze bede niedostepna,bede dopiero wieczorem mam dzisiaj 2 sterylki (Moli i Heksy)Moli opłacam całkowicie 330zł a Heksy udało mi sie wziasc na termin w spłacie 380zł a kaj/Karino z kastracja bedzie musiał jeszcze poczekac bo na juz nie wysupłam jeszcze 700zł. Na koniec juz całuski dla Bezia i dobrze go tam Jostelku wyspaceruj i wymiziaj od cioci Paji :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo gotowy:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196471-Modne-kobiece-ubrania-Zapraszamy!na-Bezia-białego-kudłatego-misia..do-30-XI-Godz-22?p=15735808#post15735808[/URL] Nie wiem co sie stało ,ale zdjecia sie po obkrecały..chyba nikt mi za to nie:mad::oops: -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Nelko kochana robic co w mojej mocy,ja jestem tylko 1 i nie moge sie rozdwoic.(4 psy,2 podrzudki ,,szczeniaki,, wczoraj w nocy,2 koty i kon.Chodz bardzo chciała bym wszystko na juz niestety czasowo trudno.Obecnie mam kilka ogłoszen do zrobienia z bazarku Bezia który ruszył dosyc mocno.Zachwilke sie troszke ogarne i postaram sie do północy wystawic 2 bazarek.Ale ktos bedzie musiał pomoc rozreklamowac. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Co słychac u Bezia? -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ja jak najbardziej czekam na Bezia moze przyjechac 24 iz 20 przyjezdza na 3 dni pies na dt i mam tez nadzieje ze szczeniaki do tego czasu znajda domy.Jesli nie to bedzie nas poprostu wiecej w domu :)Osób starczy na kazdego pupilka ...by był wypieszczony i wycackany... Jak pisałam Jostel ja za 1 miesiac prosiła bym ew jak by miał do mnie przyjechac o rozliczenie w kocach,przescieradłach,smyczach,obrozach(moze byc urzywane) jakis 1 duzy gar by sie przydał i nic wiecej dopiero w nastepnym miesiacu było by normalne rozliczenie w pieniadzach. -
Kto mi pomoze odnales w postach kiedy Tosia dostała cieczke bo nie moge znalesc a to było mniej wiecej jak Tosiek szedł do nowej chałupy... Tosi sterylka cos kolo 300zł z wetem rozmawiałam na oko o niej.a musze znac konkretny termin kiedy dostała i kiedy zaknczyła. Swoje sunie mam umówione a poniedziałek :) i wteczas mam dac odpowiedz co do Tosi by moc ustalic termin...
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Dobrze, jestem na zaproszenie, na razie moge dac 10zl miesicznie, nie dam juz rady wiecej niestety:(.[/QUOTE] Dziekujemy Serdecznie :) -
[quote name='Klaudus__'][I]Paja, ja też ogłosiłam Tosię ostatnio.[/I][/QUOTE] Były do Ciebie jakies telefony w jej sprawie ja ciagle jej jakies ogłoszenia wystawiam i cisza a ona taka spragniona swojego człowieka.Nie moge jej na chwile zostawic samej w domu nawet z rodzicami bo odrazu wyje za mna w niebogłosy. Co do sterylki to sie dowiem dzisiaj kiedy bo zaraz ide moje sunie umówic na konkretny termin.Nie wiem do konca ile bedzie kosztowac ale sie dowiem .Moja Molka 25kg 330zł a druga sunia 45kg 370zł wiec mysle ze gdzies kolo 300zł bedzie kosztowac.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Miziaki dla Bezia:) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No wreszcie przyszłas myslałam,ze zapomniałas o Beziu a ja sie tu martwie :) Zerkne zaraz jeszcze na gumatree tam nieraz proponuja transport... -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Juz widzę: To kołami do góry na trawniku to całkiem jak bym go z Toska i Mola widziała na łózku takie rozbawiony i ciagajacy z nimi zabawki :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
linki nie działaja -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ja jestem ostrozna z nierobienia sie nic samo nie zrobi tz ,ze pracuje...Rolnikiem juz nie bede odechciało mi sie,drwalem tez nie moze wystapie w tańcu z gwiazdami?:evil_lol: fotki zaraz Ci wysle jak sie do maila dokopie:evil_lol:..poszło edit: A do Tosi nikt do Ciebie nie dzwonił? -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Niech ktos mi da @ to przesle zdjecia i wstawi.Ja jestem nie do zycia podstawiłam reke pod sikierke jak ociosywałam steple z seków do karina boksu i sie obsunoł bo nie był przykrecony i spadł na ziemie a ja madra:roll: chlast w to mniejsce i sie nadgarskowi oberwało...:roll:załorzyli mi szyne na pogotowiu:placz:i wyszło szydło z worka taki ze mnie drwal:evil_lol: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
O witaj Ewa super wiesci nam tu piszesz tak trzymac..A jak koty reaguja na małego widok? Zaraz sprawdze poczte jak sa to koniecznie wstawiam :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nelka']Dziękuje za zaproszenie, mogę podarować fanty na bazarek dla Bezika:-) Jak tylko ktoś będzie podejmowała się robienia bazarku to proszę o info[/QUOTE] To ja sie mogę podjac zrobienia :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']moim zdaniem jedyna szansa dla Bezia to DT gdzie zostanie poddany resocjalizacji, istnieje zbyt wielkie ryzyko, że pies obecnie jak zostanie od reki adoptowany to może wróćić ponownie do schroniska. On musi sie nauczyć żyć w domu z ludzmi i dlatego DT powinno być domowe albo hotelik prowadzony przez profesjonalistów;-) Wiem wiśta wio łatwo powiedzieć:-( mogę na chwile obecną dać cos jednorazowo tylko ;-([/QUOTE] Dziekujemy... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Narazie jest tak: yunona 30zł/msc ja 10 zł/msc + bazarki+ogłszenia pozniej...