-
Posts
5136 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Toska1
-
Babusia Rumpa :) 17 lat ... piękny wiek jak dla psa :) a że różne dolegliwości męczą ... no cóż , taka kolej rzeczy . wygłaskaj ją delikatnie i mruknij do ucha ,że są tacy, co na wątek Wienia i jej zaglądają i zdrówka jej życzą :) Czesio miał solidną nauczkę po swojej wędrówce ,więc nie dziwota, że teraz domu pilnuje :) a Gonzo-Tofik ? zwichrowany ? a co to za określenie ? indywidualista, oryginał ,pies z fantazją -to są odpowiednie określenia :) głaski dla wszystkich psiaków ,może jakąś fotkę by Ci się udało zamieścić ? miło byłoby zobaczyć duet Rumpa-Tofik :) Czas leci nieubłaganie, mojej Tosieńki (z awataru) już nie ma z nami 5 lat, potem przygarnęłam maleńką babulinkę Rodzysię -była u mnie tylko 1,5 roku :( Tofcio, mały sznaucerkowaty kundelas ma już ponad 11 lat (znajda,więc dokładnie nie wiadomo),robi się powoli starszym panem ,choć nadal kondycję ma niezłą -tylko słyszy niestety coraz gorzej...do towarzystwa prawie od 3 lat ma też znajdę Pyśkę -też terierowatą blondynkę :) i tak nam mija wspólne życie psio -człowiecze... trwam na Dogo nieustannie, mimo wszystkich zmian i problemów , zaglądam z sentymentem na stare wątki ,które wyjątkowo utkwiły mi w pamięci ! pozdrawiam raz jeszcze :) i czekam z nadzieją na zdjęcia ! na pewno ktoś ze starej wiary zaraz się tu zjawi ...
-
Ufff, jak dobrze, że chłopak ma się nieźle :) kwota do zapłaty niemała ,ale jakoś damy radę:) z mojego bazarku powinno być ok 150 zł dla Lolka
-
co u Lolka ? jak się czuje ?
-
Ja też ,ale jednak dominuje radość ,że stan Lolka się poprawił :) a na leki uzbieramy jakoś , może bazarek następny zrobię , jak mi Dogo pozwoli ... Loluś trzymaj się i nie daj się !!!
-
Najważniejsze ,że Lolek teraz lepiej się czuje , no i wrócił na swoje miejsce :) trzymam kciuki, żeby ten stan trwał jak najdłużej !
-
o matko :( no to wieści dobre nie są... trudne decyzje przed Tobą Romko ,ale myślę , że dokąd Loluś nie cierpi a leki go wspomogą , to niech się jeszcze chłopak cieszy życiem ! wygłaskaj go ode mnie ,jak go będziesz z lecznicy odbierała !
-
i co tam z Lolusiem ? wiadomo już coś ?
-
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
Toska1 replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Nie narzekaj , trafił Ci się facecik jedyny w swoim rodzaju :) i bądź dumna, szczęśliwa i wdzięczna losowi , że to właśnie Ty stanęłaś na jego życiowej drodze ! głaski dla obu psiaków :) -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
Toska1 replied to togaa's topic in Psy do adopcji
I ja zaglądam do Duszka z wielką przyjemnością :) pięknie chłopak się prezentuje , towarzystwo ma wyśmienite , byle zdrówko dopisywało , to nic więcej nie trzeba :) głaski dla całego zwierzyńca :) -
Biedny Loluś , coś mu dolega ! dobrze, że już jest pod opieką fachowców i diagnostyka się robi :) głaski dla niego ! Nowy bazarek troszkę kasy uzbiera, to prawie będzie,żeby do rachunku za weta dołożyć . jeszcze raz zapraszam : http://www.dogomania...z21/?p=16187046
-
Loluś ,Twój bazarek całkiem nieźle idzie ,coś z tego będzie :) zapraszam gości ,może ktoś sobie coś wypatrzy i Lolka wspomoże !
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Czyli zaczynacie sezon letni :) ale Wam dobrze :),że macie taką odskocznię od krakowskiej rzeczywistości ! głaski dla zwierzaków :) i nie zaganiaj ich Aga do najcięższych prac , miej litość ;) -
zapraszam na kolejny bazarek dla Lolusia :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146659-w-80-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dooko%C5%82a-lolka-dla-lolusia-do-3-maja-godz21/?p=16187046 zaglądajcie i kupujcie ! i pomagajcie cioteńki w podnoszeniu !
-
Dziś się kończy bazarek dla Lolusia -poproszę o nr konta do wpłaty :)
-
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
Toska1 replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Piękna Zuluńka :) śliczny siwy pysio :) zdrówka i jeszcze raz zdrówka ! -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
lecimy podnosić bazarek !!! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Gratulacje :) życzę Wam jeszcze przynajmniej drugie tyle w dobrym zdrowiu :) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Nosz ta pańcia to serca nie ma ... żeby małego,biednego,żółtego pieska ciągać po gabinetach oprawców ? to chyba podchodzi pod znęcanie , to trzeba gdzieś zgłosić ! i ratować Norka póki czas !!! :) :) :) -
Miło Was będzie gościć na bazarku :) jakiś grosik dla Lolka może uzbieramy :)
-
Ponieważ wreszcie odzyskałam możliwość "działania" na Dogo , udało mi się przygotować nowy bazarek dla Lolka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146531-ciuch-but-okular-i-inne-dla-lolka-do-19-kwietnia-2015-godz21/?p=16171560 zapraszam serdecznie na zakupy i do pomocy w reklamowaniu i podnoszeniu :)