-
Posts
5136 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Toska1
-
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Toska1 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='BUDRYSEK']On ma takie wahania wiec nie chce sie jeszcze za bardzo cieszyc:([/QUOTE] a łapki jak się goją ? wiadomo coś więcej ? jak on sobie radzi ? porusza się ? -
[quote name='Evas']Od kilku dni zgrzytam zębami na idiotyczną reklamę tego banku. Pani z głupim uśmiechem wpuszcza do jednego pokoju kota i doga de bordeauxde. Słychać wrzaski, po czym ta pani z równie głupim uśmiechem wynosi kota ze zdemolowanego pokoju (schronił się na lampie). Chodzi o to, że trzeba remontować, wziąć kredyt. Znając inteligencję sporej części społeczeństwa, mogą to powtórzyć, jako świetną zabawę.[/QUOTE] To nie dog de bordeaux .To Tosa -inu :lol:
-
Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(
Toska1 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
piękny :loveu: -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Toska1 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='terra']Zaglądam do Bursztynka, jak się biedaczek dzisiaj czuje?[/QUOTE] i ja czekam na wieści ! -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Toska1 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Maria1957']Tak się cieszę, że u Bursztynka idzie ku lepszemu....tak niewiele mogę ale kropelkę złotówek przeleję...proszę dane do przelewu....[/QUOTE] wysłane :) dziękujemy :) dziewczyny , pozwoliłam sobie posłać do Marii1957 dane do wpłaty do lecznicy-mam nadzieję , że nie macie nic przeciwko temu :) a jak dziś dzielny kochany Bursztynek ? -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Toska1 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='terra']Mam nadzieję, że u Bursztynka wszystko dobrze a nawet lepiej.[/QUOTE] Tez na to liczę :lol: a Budrysek pewnie zabiegana , więc spokojnie czekamy na nowe wiadomości :lol: -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Toska1 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='terra']Jak dzisiaj czuje się Bursztynek?[/QUOTE] dołączam się do pytania :lol: i przypominam , że trwa bazarek dla Bursztynka -serdecznie zapraszam !! [url]http://www.dogomania.pl/threads/223899-Gar%C5%9B%C4%87-drobiazg%C3%B3w-za-gar%C5%9B%C4%87-drobniak%C3%B3w-dla-kota-Bursztynka-do-6-marca-2012-godz.21[/url] -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Toska1 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Budrysku , to dobra wiadomość :lol: i oby takich było coraz więcej :lol: kciuki zaciśnięte :lol: -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Toska1 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Dzień dobry Bursztynku :lol: jak dziś samopoczucie ? -
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Toska1 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Kiciuch młody , pod dobrą opieką -wierzę , że się szybko pozbiera ! bez łapki też można trafić do fajnego domku ! -
3 miesięczny z ropnym zapaleniem skóry maluch W NOWYM WSPANIAŁYM DOMKU
Toska1 replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: najgorsze rzeczy na trawniczkach są właśnie najlepsze do niuchania :evil_lol: -
oooo :evil_lol:, widzę , że się znalazły obrończynie małego, biednego , prześladowanego , pokrzywdzonego i oczywiście zagłodzonego i niedopieszczanego pieska Tofika :evil_lol: a czy Wy wiecie , że to pierwszy łobuziak i awanturnik osiedlowy jest ? :evil_lol: a w domu aniołeczek :eviltong: taki psi dr Jekyll i mr Hyde :-o ale ok , postaram się następnym razem wstawić fotki tej uciśnionej psiny :evil_lol:
-
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Toska1 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Wcale mnie to nie dziwi :shake:, bo po takiej narkozie, operacji to trzeba czasu , żeby kociuch doszedł do siebie ! myślę,ze z każdym dniem będzie lepiej :lol: i za to nieustająco trzymam kciuki ! -
3 miesięczny z ropnym zapaleniem skóry maluch W NOWYM WSPANIAŁYM DOMKU
Toska1 replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Powoli , powoli...spacerowanie , to bardzo trudna sztuka jest :evil_lol: zwłaszcza dla takiego Franiola :loveu:, co to nosa z domu do tej pory nie wyściubiał :evil_lol: nabierzecie wprawy , to będziecie śmigać aż za bardzo :evil_lol: głaski dla dzielnego Osiołka :loveu:i oczywiście dla cierpliwej Amigi !!! -
[quote name='Chiquita&DeeDee'] A Tofcik to nie ma przerąbane z Księżniczką?:D[/QUOTE] Ależ skąd ! to spokojna damulka jest :lol:, ożywa szaleńczo właściwie tylko przy przygotowywaniu posiłku - wtedy w nią wstępuje mały diabełek, który skacze jak na sprężynce , prycha i szczeka , jęczy i kwęka dotąd, aż porcja pojawi się przed nosem :evil_lol: A Tofiś w tym czasie siedzi w bezpiecznej odległości i patrzy z politowaniem :evil_lol:
-
Bursztynek w domku :) W lecznicy mega dług :(
Toska1 replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
mam nadzieję , że pierwsza nocka po operacji minęła spokojnie i idzie ku lepszemu ! trzymaj się Bursztynku :loveu: -
Rozpieszczana to jest straszliwie :evil_lol: ale jest tak kochanym i słodkim psiakiem :loveu:, że nie może być inaczej :lol: jedynym mankamentem jest jej dosyć częste siooranie w domu , ale cóż -jakąś wadę to i nawet księżniczka musi przecież mieć :evil_lol: no i nie myślcie sobie,że Tofcikowi czegoś brakuje -jest traktowany tak samo jak Rodzyn !!!
-
dobry wieczór :lol: witamy się :lol: i jakby ktoś nie wiedział, jak jadają księżniczki to udowadniamy : tylko z talerzyków :evil_lol: i elegancko pokrojone kanapeczki :evil_lol: z szyneczką , a jakże ! i trzeba dokładnie pogryźć , to ważne dla zdrowia i dobrego trawienia :lol: czasem się nosek usmaruje , ale cóż tam...ważne , że smakowało :lol: a Tofik się tylko przygląda z zazdrością , bo swoją porcję łyknął w sekundzie :evil_lol: