Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. [quote name='BUDRYSEK']On ma takie wahania wiec nie chce sie jeszcze za bardzo cieszyc:([/QUOTE] a łapki jak się goją ? wiadomo coś więcej ? jak on sobie radzi ? porusza się ?
  2. [quote name='Evas']Od kilku dni zgrzytam zębami na idiotyczną reklamę tego banku. Pani z głupim uśmiechem wpuszcza do jednego pokoju kota i doga de bordeauxde. Słychać wrzaski, po czym ta pani z równie głupim uśmiechem wynosi kota ze zdemolowanego pokoju (schronił się na lampie). Chodzi o to, że trzeba remontować, wziąć kredyt. Znając inteligencję sporej części społeczeństwa, mogą to powtórzyć, jako świetną zabawę.[/QUOTE] To nie dog de bordeaux .To Tosa -inu :lol:
  3. [quote name='terra']Zaglądam do Bursztynka, jak się biedaczek dzisiaj czuje?[/QUOTE] i ja czekam na wieści !
  4. [quote name='Maria1957']Tak się cieszę, że u Bursztynka idzie ku lepszemu....tak niewiele mogę ale kropelkę złotówek przeleję...proszę dane do przelewu....[/QUOTE] wysłane :) dziękujemy :) dziewczyny , pozwoliłam sobie posłać do Marii1957 dane do wpłaty do lecznicy-mam nadzieję , że nie macie nic przeciwko temu :) a jak dziś dzielny kochany Bursztynek ?
  5. [quote name='terra']Mam nadzieję, że u Bursztynka wszystko dobrze a nawet lepiej.[/QUOTE] Tez na to liczę :lol: a Budrysek pewnie zabiegana , więc spokojnie czekamy na nowe wiadomości :lol:
  6. Piękne fotki :lol: - można oglądać bez końca , bo Agatka na nich cudna , słodka i rozbrajająca :loveu: zdrówka życzymy i głaski dla dziewuszki :loveu:
  7. [quote name='terra']Jak dzisiaj czuje się Bursztynek?[/QUOTE] dołączam się do pytania :lol: i przypominam , że trwa bazarek dla Bursztynka -serdecznie zapraszam !! [url]http://www.dogomania.pl/threads/223899-Gar%C5%9B%C4%87-drobiazg%C3%B3w-za-gar%C5%9B%C4%87-drobniak%C3%B3w-dla-kota-Bursztynka-do-6-marca-2012-godz.21[/url]
  8. Budrysku , to dobra wiadomość :lol: i oby takich było coraz więcej :lol: kciuki zaciśnięte :lol:
  9. Dzień dobry Bursztynku :lol: jak dziś samopoczucie ?
  10. Kiciuch młody , pod dobrą opieką -wierzę , że się szybko pozbiera ! bez łapki też można trafić do fajnego domku !
  11. :evil_lol: najgorsze rzeczy na trawniczkach są właśnie najlepsze do niuchania :evil_lol:
  12. Jeszcze nam się o Rodzysi nie śniło , a on taki łotrzyk był :evil_lol: wcześniej , przez 6 lat miał za towarzyszkę piękną i wielką Tosię -sunię tosa-inu . Wtedy chyba mu się zdawało , że on też waży pod 60 kilo :lol: tak wyglądały zabawy :lol: nasza piękna Tosieńka i tu jeszcze zabawa
  13. oooo :evil_lol:, widzę , że się znalazły obrończynie małego, biednego , prześladowanego , pokrzywdzonego i oczywiście zagłodzonego i niedopieszczanego pieska Tofika :evil_lol: a czy Wy wiecie , że to pierwszy łobuziak i awanturnik osiedlowy jest ? :evil_lol: a w domu aniołeczek :eviltong: taki psi dr Jekyll i mr Hyde :-o ale ok , postaram się następnym razem wstawić fotki tej uciśnionej psiny :evil_lol:
  14. Wcale mnie to nie dziwi :shake:, bo po takiej narkozie, operacji to trzeba czasu , żeby kociuch doszedł do siebie ! myślę,ze z każdym dniem będzie lepiej :lol: i za to nieustająco trzymam kciuki !
  15. Powoli , powoli...spacerowanie , to bardzo trudna sztuka jest :evil_lol: zwłaszcza dla takiego Franiola :loveu:, co to nosa z domu do tej pory nie wyściubiał :evil_lol: nabierzecie wprawy , to będziecie śmigać aż za bardzo :evil_lol: głaski dla dzielnego Osiołka :loveu:i oczywiście dla cierpliwej Amigi !!!
  16. [quote name='Chiquita&DeeDee'] A Tofcik to nie ma przerąbane z Księżniczką?:D[/QUOTE] Ależ skąd ! to spokojna damulka jest :lol:, ożywa szaleńczo właściwie tylko przy przygotowywaniu posiłku - wtedy w nią wstępuje mały diabełek, który skacze jak na sprężynce , prycha i szczeka , jęczy i kwęka dotąd, aż porcja pojawi się przed nosem :evil_lol: A Tofiś w tym czasie siedzi w bezpiecznej odległości i patrzy z politowaniem :evil_lol:
  17. mam nadzieję , że pierwsza nocka po operacji minęła spokojnie i idzie ku lepszemu ! trzymaj się Bursztynku :loveu:
  18. Rozpieszczana to jest straszliwie :evil_lol: ale jest tak kochanym i słodkim psiakiem :loveu:, że nie może być inaczej :lol: jedynym mankamentem jest jej dosyć częste siooranie w domu , ale cóż -jakąś wadę to i nawet księżniczka musi przecież mieć :evil_lol: no i nie myślcie sobie,że Tofcikowi czegoś brakuje -jest traktowany tak samo jak Rodzyn !!!
  19. W imieniu Rodzysi dziękuję za komplementy :oops: staramy się , żeby maliźnie niczego nie brakowało :lol:
  20. dobry wieczór :lol: witamy się :lol: i jakby ktoś nie wiedział, jak jadają księżniczki to udowadniamy : tylko z talerzyków :evil_lol: i elegancko pokrojone kanapeczki :evil_lol: z szyneczką , a jakże ! i trzeba dokładnie pogryźć , to ważne dla zdrowia i dobrego trawienia :lol: czasem się nosek usmaruje , ale cóż tam...ważne , że smakowało :lol: a Tofik się tylko przygląda z zazdrością , bo swoją porcję łyknął w sekundzie :evil_lol:
  21. [quote name='Mysia_']niestety nic :-([/QUOTE] urok ktoś rzucił czy co ? :mad:
  22. Dzielna i śliczna dziewczynka z Agatki :loveu: i trafiła do takiej wspaniałej opiekunki :lol: pozdrawiam :lol:
×
×
  • Create New...