Same wspaniałe wiadomości z Bajkowego domku :)
Trzymam kciuki,żeby malutka wygrała konkurs kundelkowych piękności, bo cudna i urokliwa z niej panna :loveu:
a wagi trzeba pilnować, bo przytyć łatwo a zgubić gorzej :roll:
mój znajomy wet często powtarzał-zdrowy pies to chudy pies :evil_lol:
pozdrowienia dla domku i głasków mnóstwo dla Laleczki-Bajeczki !!!