Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. i co z Poldusiem ? gdzie jest ?
  2. i ja odwiedzam i głaski przesyłam :)
  3. Wszystko,co złe już za nim ! Teraz powolutku trzeba go przekonać,że człowiek jednak jest dobry :lol: Pod troskliwą opieką będzie z niego jeszcze fajny piesek :lol: Trzymam kciuki za Fenka :loveu:
  4. do uśpienie ? :crazyeye: matko jedyna, taki ładny młodzian ,dlaczego ? jestem przekonana,że się bez problemu dogadają :lol:
  5. a to szczęściara :loveu: co to za psiaczek ?
  6. Oj , no to faktycznie nieciekawie -trzymam kciuki za powodzenie operacji !
  7. niesamowity jest Maksio na tej fotce :loveu: [IMG]http://images35.fotosik.pl/1692/786f58a0614f3b4bmed.jpg[/IMG]
  8. Same wspaniałe wiadomości z Bajkowego domku :) Trzymam kciuki,żeby malutka wygrała konkurs kundelkowych piękności, bo cudna i urokliwa z niej panna :loveu: a wagi trzeba pilnować, bo przytyć łatwo a zgubić gorzej :roll: mój znajomy wet często powtarzał-zdrowy pies to chudy pies :evil_lol: pozdrowienia dla domku i głasków mnóstwo dla Laleczki-Bajeczki !!!
  9. nieaktualne
  10. Znowu w górę , Liderka czas lansować :)
  11. Jeszcze jeden bazarek dla Budryskowych podopiecznych , tym razem z zabaweczkami i drobiazgami dla małych dziewczynek :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234918-Zabawkowe-drobiazgi-dla-dziewczynek-na-podopiecznych-Budryska-do-17-11-12[/URL] zapraszam i proszę o pomoc w podnoszeniu !
  12. Trzeba mu dać trochę czasu, żeby się organizm zregenerował . wierzę , że będzie dobrze !
  13. Daj też to ogłoszenie na forum molosy -tam jest dział Tosa inu , może tam prędzej ktoś się zainteresuje !
  14. podnosimy ! pilne !!!
  15. Będzie dobrze ! W ciepłym domku, z dobrym jedzonkiem i fachową opieką wróci do formy na pewno :) Za parę tygodni go nie poznamy, taki będzie z niego piękny psiak :) trzymam kciuki, żeby tak było :)
  16. Trafił w dobre ręce, szczęściarz z niego ! oby się biedaczka udało wyprowadzić na prostą ! był już wet z wizytą ?
  17. może tu wykupisz ogłoszenia dla psiaka ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234424-Szybki-bazarek-90-og%C5%82osze%C5%84-Doch%C3%B3d-przeznaczony-na-koty-%29[/url]
  18. Fajne towarzystwo na tych fotkach :) a czy masz Zofijo jakieś nowe wieści od Gumeczki ?
  19. Na fotce to panowie wcale na wrogów nie wyglądają :lol: a dzidzi przecudne , do zacałowania :loveu:
  20. [quote name='paula_t']Odwiedzam Liderka:)[/QUOTE] ja również :) i w górę !
  21. [quote name='wilczy zew']Jak tam ranka Zgredzika?[/QUOTE] jak tam CAŁY Zgredzik ? ;)
  22. Zapraszam na lekturowy bazarek na długi Budryska :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233963-Lektury-z-opracowaniem-i-nne-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ug%C3%B3w-podopiecznych-Budryska-do-7-11-2012[/url] pomoc w podnoszeniu mile widziana :)
×
×
  • Create New...