Uff ...
no to wieści całkiem niezłe :)
oby się udało i łapina nie była całkiem sztywna !
czyli kciuki trzymamy nadal :lol:
głaski dla dzielnego Murzynka -Rico :loveu:
[quote name='jotpeg']Norek usłyszał słowa "Idziemy!", no to wyszedł :sweetCyb:[/QUOTE]
musisz po prostu wyrażać się bardziej precyzyjnie :evil_lol:
idziemy DO gabinetu - z akcentem na DO :evil_lol:
Same kocie piękności :loveu:
a Norek cwaniaczek liczył chyba na Twoją nieuwagę :evil_lol:
on chciał się ulotnić po angielsku :eviltong: ,a moja nieżyjąca już Tosieńka na odmianę wchodziła do gabinetu z każdym pacjentem, nie zważając na kolejkę :evil_lol:
DankoO, widzę ,że masz niewiele postów na koncie,stąd może Twoja niewiedza -ten wątek powstał nie w celu handlowania lekami (po kosztach czy też z zyskiem),ale by pomagać psom w potrzebie !
Leki na tym wątku odstępujemy BEZPŁATNIE !!!
a zwroty typu" coś ci nie pasuje"są zupełnie nie na miejscu -odrobina kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)
Super, że już ze zdrówkiem dobrze :multi:,ale pewnieś słaba jeszcze, bo grypska paskudne lubią osłabić na długo :angryy:
a o przychodni wiem, nawet zdarzyło mi się skorzystać ,ale niestety wtedy musiałam swoje w kolejce odczekać :cool3:
pięknie tam u Was, pięknie :)
kolorowo i wiosennie :)
zazdroszczę zmęczenia pracami ogrodowymi-lepsze to niż nieustanny szok miejski :cool3:, jak u mnie pod balkonem :evil_lol:
no i zdecydowanie zdrowsze !
Chyba szaleje gdzieś nasz ulubieniec ze swoją rodzinką , skoro weekend zakończony a ich ani śladu :evil_lol:
też czekam na fotki !
i sorki , ale proszę cioteczki -zajrzyjcie do tego staruszeczka !
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252795-Fenomen-skrajnie-wyniszczony-kaleki-staruszek-ju%C5%BC-u-mnie-potrzebna-pomoc-i-rady[/url]
Aga, wielki , wielki szacunek dla Ciebie za wielkie serce !
a za Fenusia trzymam kciuki , oby mu się udało jakoś z tego stanu wyjść na prostą !
podaj proszę nr konta-choć grosik dla dziadunia wyskrobię ...
przelew zrobiony :)
proszę o potwierdzenie tu :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252377-KONIEC-Po-ciuchy-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-zapraszamy-go%C5%9Bci-2-Dla-Murzynka-do-22-kwietnia-godz-21/page8[/url]