jesteśmy po pierwszej wizycie Aleksa u weterynarza. Dostał własną kartotekę ;) . W samochodzie pies idealny , leży w pasach spokojnie nie szczeka nie chcę wędrować .Na podróż pies idealny to samo u doktora , ani mru mru wszystko da sobie zrobić , nawet nie pisnął na szczepieniu :-o ale zakładania puszorka się boi :roll:.