Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. jesteśmy po pierwszej wizycie Aleksa u weterynarza. Dostał własną kartotekę ;) . W samochodzie pies idealny , leży w pasach spokojnie nie szczeka nie chcę wędrować .Na podróż pies idealny to samo u doktora , ani mru mru wszystko da sobie zrobić , nawet nie pisnął na szczepieniu :-o ale zakładania puszorka się boi :roll:.
  2. wczoraj było ładnie ale zimno a dziś dzień jak marzenie .Mogą się wybiegać na podwórku wygrzać kości (Pikuś) , poszczekać na wszystko Maks i Alex, spotkać sąsiada Felicjana
  3. Zmęczony Pikuś [IMG]http://images42.fotosik.pl/836/a0d92f0829305c69gen.jpg[/IMG]
  4. Pozdrawiamy dziś tylko dwie fotki ;)[IMG]http://images41.fotosik.pl/2011/2324a39609c3e80bgen.jpg[/IMG]
  5. dziś dzień w słoneczku
  6. Alex jest uroczy diabeł;)
  7. mi cycków nie poskąpiono niestety musi się chłopak zasad nauczyć, Pikusia dopieszczamy teraz trzy diabły z panem mecz w telewizji oglądają
  8. Alex pokazuje rogi tępi Pika. Zaatakował Maksa z powodu miski. Został odesłany na swoje posłanko. Pikuś znowu nie domaga . Maksiu bardzo lubi Alexa. Śpi u mnie w sypialni dziś był miłosierny bo dał mi spać całe 3 h zanim zaczął kombinować. Nauczył się spać w łóżku .Nie ma możliwości żeby w nim nie spał .Za poduszkę robią mu moje cycki i to obojętne w jakiej pozycji leżę :evil_lol:. Kocha atakować inne psy na spacerach .Podejrzewam, że był psem blokowym od razu załatwia potrzeby nie tak jak moje dwa. Kocha wszelkie wyrzucone śmieci :shake: pełen nadzór.
  9. mój kumpel Maks [IMG]http://images41.fotosik.pl/2010/c27b0429f59b17c1gen.jpg[/IMG]
  10. Pikuś szkielecik pozdrawia ciocie [IMG]http://images33.fotosik.pl/631/39d02030e3c8d123gen.jpg[/IMG]
  11. wspomnienia z mojej kąpieli [IMG]http://images43.fotosik.pl/1802/e218aac999fc49c8gen.jpg[/IMG][IMG]http://images33.fotosik.pl/631/188944e15871161egen.jpg[/IMG]
  12. uwielbiam pluszaki [IMG]http://images34.fotosik.pl/626/f03df8453989f852gen.jpg[/IMG]
  13. Kocham pracę w ogródku [IMG]http://images39.fotosik.pl/2007/714660be16c88354gen.jpg[/IMG]
  14. Alex [IMG]http://images40.fotosik.pl/2014/d2fcbf0b5c57d210gen.jpg[/IMG]
  15. Maksio kocham być na dworze [IMG]http://images45.fotosik.pl/1788/eaa096befdb41da4gen.jpg[/IMG]
  16. Pikuś nasza chora kruszynka [IMG]http://images46.fotosik.pl/2023/4ca3390ad7836ac6gen.jpg[/IMG]
  17. moje aniołkami nie są , musi się nauczyć, tylko Pikuś taki smutasek
  18. Maksiu to przy nim kruszynka a Pik wygląda jak z obozu Byliśmy na spacerze , ciągnie na smyczy i prowokuje inne psy .Jest co robić żeby go opanować .
  19. jesteśmy po kąpieli śliczne futerko prawdziwa z niego przylepa a głos jak ogromna bestia nic po głosie z jamnika ważenie było 11kg
  20. spacer bez problemu , Maksiu ma nową zabawkę:loveu: fobia kanapowa w trakcie leczenia .leży na mojej poduszce. Pikuś ma dziś zły dzień łapka mocno boli i nie ma humoru. Będzie problem z jedzeniem Alex dużą miskę ryżu z sercem i marchewką wciągnął w kilka sekund, i warczał bo chciał zabrać innym . Mama zabrała go z kuchni . Niestety miski schowane tylko pory karmienia, dostęp do wody stały
  21. Pik śpi na tapczanie Maks leży na fotelu a Alex porwał pluszaka i się bawi na podłodze
  22. Pablo vel Alex pozdrawia z nowego domku [IMG]http://images47.fotosik.pl/1787/03ba9bca5b809c1bgen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...