Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. jest taki długi jak Pikuś Maksiu to miniaturka przy nim. Niestety Pik jak szkielet przy nim.
  2. o 4 byliśmy siku .Maksio tylko za nim chodzi i zaczęli się bawić .Spał u mnie w sypialni .już szczeknął głos ma jak bernardyn. Do łóżka wskoczył na chwilę wolał kocyk .Musimy go wykąpać dzisiaj. Pikuś warkoli ale ten respektuje i się nie narzuca. Skacze na ławę i szafki kuchenne .Z podwórka wraca bez problemu. Przytulaśny, nie broni osoby obok , której siedzi .W nocy co się obrócił na bok to byłam na baczność/
  3. Teraz myślimy nad imieniem ma być Alex resztę zweryfikuje życie . Maksio jest nim zainteresowany , Pik go ignoruje.Wolał Patrycje od nas .Bardzo spokojny. Piesek nie zna fotela leży na kocyku na podłodze, leżonka też nie zna .Kosze na śmieci go interesowały .Zjadł dwie miski suchych bobli. Teraz idziemy nyny
  4. [IMG]http://images47.fotosik.pl/1787/03ba9bca5b809c1bgen.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/1786/5e0b8a56acb26d13gen.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://images34.fotosik.pl/625/5f85819b39fbdd66gen.jpg[/IMG][IMG]http://images50.fotosik.pl/1919/56b7ce75a603dd26gen.jpg[/IMG]
  6. on nie jest mały prawdziwy standard
  7. już jest pies piękny foty w nocy pati c przywiozła Pik obojętny Maksiu dominuje.Piesek nie zna fotela kanapy łóżka ......
  8. jeszcze 40:crazyeye: km
  9. pies dotrze dziś około 19:mdleje:
  10. na razie zapytałam o transport u jubu i patic czekam na odpowiedź Pati851 może jechać ale z kimś nie chcę dwóm osobą dnia zabierać
  11. rozmawiam z pati może jutro będzie miała inne auto na ten moment nic nie wiem
  12. gorzej jak się nie uda :-( teraz wszystkie czarne scenariusze widzę
  13. na razie wiem tyle że Patrycja stara się pożyczyć samochód a wiedzieć będę czy się uda dopiero jutro o 7 rano. Ja to zawsze mam pecha . Dobrze ,że Patrycji nic się nie stało tylko auto
  14. Pati ma auto rozbite:-( teraz robi wszystko aby załatwić inne
  15. [IMG]http://images35.fotosik.pl/1873/55af08555d9ad9d5gen.jpg[/IMG]
  16. i z dziś czekamy na nowego kolegę [IMG]http://images46.fotosik.pl/2020/27a25a929f6893d1gen.jpg[/IMG]
  17. wspomnień czar stare z 2011[IMG]http://images35.fotosik.pl/1873/96c474bfa97164d1gen.jpg[/IMG][IMG]http://images44.fotosik.pl/660/4ac073d5297e38bcgen.jpg[/IMG]
  18. normalnie dziś nie będę spać z nerwów żeby wszystko się udało
  19. muszę wymienić baterie i będzie dużo fotek :loveu:
  20. buźiaki ślemy jamole szczęśliwe na spacerku:loveu:
  21. dziś dzień bez bólu głowy od rana za to z przytulnymi jamnikami
  22. to tak jak u mnie ja na szczęście torsje mam rzadko ale okropny światłowstręt i zapachy nawet zapach z kuchni piętro niżej drażni
  23. testowałam ale jak na wiele innych przestały działać. U mnie migrena to wina pogody i mojego ciśnienia.W taką pogodę skacze jak kangur od omdlenia po krwawy nos. Muszę przetrwać aż moje ciało zaakceptuje wiosnę ,żyję jak nietoperz zasłonięta żaluzja , wyłączony telewizor butelka wody nie gazowanej
  24. próbowałam teraz jadę na Antidolu choć marzę o Tramalu niestety po tym potrafię przespać 24h więc odpada .Powiem tak nie ma środka przeciwbólowego , którego nie próbowałam.....
×
×
  • Create New...