Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. u mnie to od serducha wczoraj mi tak ciśnienie skakało,że wieczorem krew z nosa leciała .Dopóki się nie unormuje pogoda będę cierpieć
  2. Maksio znowu zatarł oczko i mruży kropelki , rano był osowiały jutro wizyta u weta pogoda mu na serduszko nie służy , Pikuś nadal kropelki do uszu , oczka też bo silny wiatr . Ja zdycham na migrenę .Mama pierze leżonko dla Pabla a tata zastanawia się w którym łóżku będzie spać.Normalność chyba wygląda inaczej..............
  3. tak dobrze ogrodzone Maks to mistrz ucieczek dużo trawki
  4. trzymaj się rytko, Atos jak mój Maks , teraz straszny czas dla sercowców ja od piątku sobie rady nie daje
  5. musi być , przyzwyczają się teraz wiosna energie w gonitwach na podwórku stracą. Byle tylko z transportem wszystko wypaliło
  6. Rytko to też wina pogody to najgorszy rodzaj dla sercowców , Maks też trochę gorzej .
  7. smutne nie będą go molestować gonić oby nie było agresji .Jest młody i wykastrowany ,Maksio ustąpi to Piki mnie martwi
  8. jest śliczny obawiam się , że to moim jamolą zabraknie energii dostaną żywą zabawkę
  9. paznokcie zjem , ścieżka w dywanie wydeptana :evil_lol:
  10. ja niestety nie mam jak pojechać dlatego mam nerwowe dni
  11. w czwartek będzie transport na trasie Piaseczno -Wlkp kto potrzebuje?
  12. jest gorzej jak bym czekałam na poród albo coś w tym stylu;)
  13. [quote name='JamniczaRodzina.']Mikuniu to drogą powietrzną dostarczymy.:diabloti:[/QUOTE] jeszcze trochę i zacznę latać z nerwów;)
  14. to tak jak u mnie poszłam spać 0 3.05 wstałam o 7.15
  15. pełna trema pojedzie pati851 w czwartek do tego czasu zjem paznokcie. Jak pomyśle ile rzeczy się może nie udać .A jak drogę zamkną auto się popsuje itp.
  16. jak nie zlikwidują dróg , nie będzie katastrofy pogodowej i innych rzeczy to w czwartek będzie już w domku
  17. spać nie mogę wszyty nie możemy się doczekać
  18. Gwarek boski z patykiem jak mój Maksio fan drewienek
  19. dwie tragedie i kilka dobrych wiadomości
  20. cała rodzina przejęta już plany weterynarz umówiony miseczkę i szelki muszę kupić .Pełne zaangażowanie wszyscy przeżywamy
  21. więc tak pati przywiezie Pabla wstępny termin to czwartek .Do tego czasu umrę z nerwów
  22. Pati pojedzie teraz wszystko muszę poumawiać
  23. jest widok na transport
  24. ja samochodowa ale jeździć nie wolno a kierowcy mi po wyjeżdżali do pracy , teraz czekam na odpowiedzi w sprawie płatnego transportu. Miłych snów życzymy.
  25. trzymajcie kciuki żeby transport się udało załatwić
×
×
  • Create New...