oj ostatnio ciężko trochę nie domagam i do tego pogoda nie poprawia nastroju i doszło trochę problemów innej natury .Czekam na słoneczko to nastrój się poprawi.
Co do Maksia jest okropny łakomczuch i będzie trzeba zmniejszyć porcje nie może wskoczyć na fotel .On jest z tych mniejszych jamników a 0,5 kg widać, nie chcę męczyć jego stawów .