Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. proszę trzymajcie kciuki Pikuś w stanie krytycznym , nerki się poddają , wątroba wróciła plus serce .Miał 2litry wody w brzuszku. Dostał kroplówki jest w domu teraz z nami .Jest bardzo źle:-(
  2. wet po południu to co zawsze punkcja nowe leki :shake: teraz leży biedak smutny apetyt wraca powoli
  3. wymioty , brak apetytu wodobrzusze:-(
  4. Pikuś bardzo chory:-(
  5. super uwielbiam konwalie:loveu:
  6. Witam Mario wyjazd się udał? Co u wnusia ?
  7. jamnik to jest to :diabloti:
  8. jamnik to jamnik bez nich się nie da , jakby ktoś widział jak pochłania obiad to powie ,że pies nie jadł kilka dni ;) .Aleks jest łakomczuch a Pik niejadek :evil_lol: , Maksiu kocha ciastko z kremikiem i jogurt . Cóż brak dzieci za to są jamniki
  9. jest straszny żarłok obojętnie co byle dużo , lubi jabłko serek danio, jogurt kiełbaskę gotowane obiadki ,sucha karma trafia z mniejszym entuzjazmem
  10. Aleks wczoraj wszedł na narożnik w kuchni i dopadł miskę ciastek na stole:evil_lol:
  11. fajny Atosik ma gorsze dni jak mój Piki
  12. Aleks jest wspaniały uparty jak jamnik trochę dominujący ale to duża przylepa
  13. i Aleks raz kolejny [IMG]http://images46.fotosik.pl/2030/86dbf5bf471081d3gen.jpg[/IMG]
  14. Pikuś kocha Maksia ( uprzejmie proszę nie wyciągać pochopnych wniosków:cool3:)[IMG]http://images46.fotosik.pl/2030/32487e22e8e0891cgen.jpg[/IMG]
  15. Co tak długo ????[IMG]http://images33.fotosik.pl/638/501df2f00dcb27bbgen.jpg[/IMG]
  16. Maksio czeka na kiełbaskę [IMG]http://images41.fotosik.pl/2018/fe9173c2f4af3d43gen.jpg[/IMG]
  17. Aleks po spacerze [IMG]http://images42.fotosik.pl/843/cb50db67c1f0d0f5gen.jpg[/IMG]
  18. i relacja z dziś sezon grillowy otwarty Aleks obserwuje grill [IMG]http://images48.fotosik.pl/671/559eeed4b3dbec51gen.jpg[/IMG]
  19. każdy z nas czasem musi odpocząć Bianko dokonałaś tylu psich cudów
  20. dziękuję Bianko mizianki dla całego stada. Szkoda tylko że nie mogę więcej pomóc:shake:
  21. Maksio przytył 8kg a on z tych małych jest Pik ma niedowagę ale to już jego choroby, Aleks tryska zdrowiem i energią
  22. prze...... Marcel ja też mam nowego współlokatora nie wiem czy go lubię nie zorientowany Pikuś
  23. mój Pikuś to killer 7 kg wściekłości i wrzasków , Maks zależy od nastroju
  24. Wspomnienia z wczoraj dziś pada [IMG]http://images40.fotosik.pl/2018/936f3fc8d141e230gen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...