Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. oj Lodek szkoli rodzinę :evil_lol:
  2. Tosiek terytorialna bestia dzielić się nie chce
  3. [quote name='giselle4']ciotki kochane kto moze ma sweterk taki 40 mam same małe a jemu potrzeba albo kubrak bo jemu ciągle zimno wycinam rękawy ze swetrow ale juz zabrakło tych duzych rękawow kto da w prezencie lub za drobna opłatą .....?[/QUOTE] Nie mam na zbycie tylko mały sweterek ale mam tymczasowy patent opracowany w trakcie choroby pika , wejdź do lumpeksu i kup bluzę lub spodnie dresowe ale taką która ma ściągacz na nadgarstku utnij rękaw nakłuj otwory na nóżki można je obszyć i wytnij pod brzuszkiem tyle ile potrzebuje taka prowizorka .Ja zrobiłam ze starego szlafroka welurowego .Musisz tylko zmierzyć obwód klatki.
  4. cudowna Jasieńka te mądre oczka:loveu:
  5. Dziękuję Bernadeto piękne :-(
  6. słodziak :loveu:
  7. moje też cierpią na nudę z powodu deszczu proponuję dać mu pluszaka na odpracowanie frustracji
  8. zapytam czy ta słodycz zgłoszona na jamnicze strony [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-w-potrzebie-z-ca%C5%82ej-Polski-%21%21%21%21%21%21[/url] [url]http://jamniki.eadopcje.org/[/url] [url]http://www.jamnikiniczyje.pl/index.php[/url]
  9. [B][I][FONT=century gothic][SIZE=5] Pikusiu to już rok......................... [/SIZE][/FONT][/I][/B][IMG]http://www.vcmentarz.pl/style/img/by.jpg[/IMG][IMG]http://www.gifyagusi.pl/wp-content/uploads/2013/08/zaloba_3.jpg[/IMG] [B][I][FONT=century gothic][SIZE=5] [/SIZE][/FONT][/I][/B]
  10. super mała torpeda :loveu:
  11. przytulaki dla maleństwa , lepiej od razu bardziej radykalnie póki organizm jest w formie , za kilka lat guzy mogły się pojawić ponownie . Jak Goliacik ?
  12. mój Maksio waży 6,3 kg
  13. mądry jamnik każdy jest inny i każdy miał inną smutną historie. Pajuszek szybko się uczy.:loveu:
  14. całusy dla stada kocham takie dobre wiadomości , a czystość on był długo w schronie więc się oduczył .Dobrze , że chce być noszony mój Pikuś przez pierwszy rok bał się być na rękach
  15. też tak myślę on i tak jest bardzo osłabiony lekami i oprócz wizyt u weta nigdzie nie podróżuje no może spacer na trawę 30 m od domu
  16. hej kobiety mam takie pytanie nasz Maksik 17 , ma mieć szczepienie w tym tygodniu i tak się zastanawiam czy obciążać go kolejnym lekarstwem .Od kiedy jest u mnie prawie 10 lat zawsze był szczepiony na wszystko i teraz się zastanawiam czy męczyć go szczepionką ?
  17. przytulamy Marcelka mój Maksik też obejdzie się smakiem
  18. nienawidzę ludzi jak można ? :angryy:
  19. u ciebie widać z dnia na dzień Pajo coraz lepiej :loveu:
  20. [IMG]http://dompodlasemdwa.blox.pl/resource/wielkanoc93kopia.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://dompodlasemdwa.blox.pl/resource/wielkanoc93kopia.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://dompodlasemdwa.blox.pl/resource/wielkanoc93kopia.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...