Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ważny ten apetyt na życie oswoi się z wami i nowym miejscem przede wszystkim ma swojego człowieka swój fotel i podwórko a tego nie da nawet najlepsze schronisko . Całusy dla całego domku .
  2. przytulam ta kruchość najgorsza ja cieszę się każdym dobrym dniem , trzymam kciuki za zabieg
  3. wspaniale mały ma wreszcie swój kawałek domku aż mi się oczy pocą
  4. dziękujemy wszystkim :loveu:
  5. gratulację będzie miał raj na ziemi
  6. bohater dnia śpi w łóżku razem z Maksiem byli dziś nieszczęśliwi bo zimno na dworze a u nas cały tydzień padało i nie było kocykowania a to oznacza dwa nieszczęśliwe jamniki
  7. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5647/torturodzinowyc.jpg[/IMG][FONT=arial black][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B] DZIŚ PIERWSZY ROK ALEKSA Z NAMI !!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. może bakteryjne zapalenie pecherza
  9. biedny Tony :shake:
  10. przytulam mocno Rulon chłopie trzymaj się
  11. przytulam biedna maleńka jeżeli tak szybko rośnie lepiej nie czekać
  12. jamnik i koty to problematyczna rzecz moja koleżanka ma dwa koty i jamnika , pies wykastrowany z kotami w domu dogaduję się świetnie , na podwórku wcale goni je bez litości . Kastracja daje efekty ale rezultat dopiero po kilku tygodniach , pilnuj diety pieska kastrowane jamniki mają tendencję do tycia . Może warto zrobić kilka zdjęć pieska i napisać do jamniczych fundacji może ktoś go szuka [url]http://jamniki.eadopcje.org/[/url] [url]http://www.jamnikiniczyje.pl/index.php[/url] dodam link na dogo do jamniczego wątku tam spotykają się zajamniczone ciotki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-w-potrzebie-z-ca%C5%82ej-Polski-%21%21%21%21%21%21[/url]
  13. przytulam mocno , mój Pikuś też miał problemy z wodą w brzuszku dopiero zmiana jednego z leków na lotensin zniwelowała problem
  14. Celinko dużo zdrowia życzymy !! Cudowne zdjęcia Lineczka w kołnierzu rozkoszna a Amadeusz jest przepięknym jamolkiem bardzo podoba mi się jego umarszczenie .Prawdziwa jamnicza przytulanka.:loveu:
  15. Maksiu się tak nauczył kilka lat temu , nawet w domu z Pikusiem uwielbiali na kocyku na podłodze w słoneczku leżeć
  16. i trochę ruchu [IMG]http://images63.fotosik.pl/819/c5e5ff5a2d3a2d64gen.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/819/b14e4d521f1eb80egen.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images61.fotosik.pl/819/393b03bf76f0deccgen.jpg[/IMG][IMG]http://images63.fotosik.pl/819/42ddb296d1351320gen.jpg[/IMG][IMG]http://images65.fotosik.pl/821/614ac79585e5415agen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...