Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. i jamniki [IMG]http://images63.fotosik.pl/1011/da73910cb8ae1d2egen.jpg[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/1012/319d5f6e736cbdbagen.jpg[/IMG][IMG]http://images62.fotosik.pl/1014/7aaef5e30644a2cdgen.jpg[/IMG]
  2. trochę letniego ogrodu [IMG]http://images61.fotosik.pl/1011/21c7f1277b49fec4gen.jpg[/IMG][IMG]http://images65.fotosik.pl/1013/6d1cea366fbf5d29gen.jpg[/IMG][IMG]http://images65.fotosik.pl/1013/06c22dc01516fa1fgen.jpg[/IMG][IMG]http://images63.fotosik.pl/1011/cb451e8f27090a8cgen.jpg[/IMG]
  3. uparciuch dziś wyjątkowo uparty wieczorem wrzucę foty
  4. ale mają kanapę i swojego człowieka a to najważniejsze
  5. ta starość jest okropna ile muszą się nacierpieć dobrze,że Marcel ma w sobie ochotę do życia i oczywiście Bonda jako towarzysza
  6. gorąco ale jamniki kochają pogodę bo mogą siedzieć na dworze :p
  7. Maksiowy weterynarz jest w innym mieście to tylko 10 km ale bez auta się nie da. U nas to tylko trzech weterynarzy i zajmują się badaniem mięsa u rolników, oprócz ewentualnego szczepienia psa i kupna tabletki na odrobaczenie są do niczego .Ich kompletny brak wiedzy przeraża .
  8. śliczna Jasieńka faktycznie słoneczko i zielona trawka pomogły .Apetyt powrócił.
  9. tak sama robię nauczyła mnie pielęgniarka dziś Maksiu dostał tabletki do gardełka i nawet nie walczył tupta tak bez żadnego celu i zainteresowania, oczka ma takie puste:shake:
  10. są w zastrzyku tylko Maksiu nienawidzi zastrzyków ale zjadł trochę kolacji
  11. masło wymiotuję od razu , pasztet wiejski swojski nie , sklepowy wcale, rybka wędzona ciepła prosto ze stawu tylko jedna tabletka , serek nie parówka nie, miał wepchnięte tabletki do gardła tylko te na serce i płuca a reszta leży na talerzyku
  12. uparciuch jakich mało zjadł małą miseczkę kurczaka z ryżem leków nawet nie próbuję podać
  13. ja chyba pojadę z maksem jutro on bez leków nie może funkcjonować
  14. Maksik znalazł nowy sposób na tabletki walczy przy podaniu ucieka , a jak uda się cudem wcisnąć to pije wodę i zmusza się do wymiotów od dziś rana waruję nic jeśc nie chcę a tabletek wcale ja już nie mam siły na niego:shake:
  15. to dobre wieści mały będzie mieć własny domek
  16. słodki mały -duży pies , i kolejny , któremu trzeba do znaleźć :shake:
  17. nie mu się po prostu chciało zwiedzać czasami tak ma szczególnie latem
  18. z dołu do góry z góry na dół i na dwór i chodził i kwiatki wąchał i zwiedzał działkę nocą , potem mama zamknęła mu drzwi sypialni to stanął tam gdzie nie ma dywany i dreptał na złość a ja spędziłam wczoraj 10 na słońcu plus filtr i się zaczęło drapanie .Normalnie wzięła bym lek na alergie po którym bym spała a tak spędziłam noc wędrując i się drapiąc i słuchając śpiewu ptaków oglądając nietoperze
  19. mieliśmy potworną noc Maksiu tuptał do 4 rano horror spałam tylko 2 godziny
  20. Aluś to taki duży jamol 13,5 kg a apetyt jakby rok nic nie jadł , ale staram się pilnować co zjada .Aleks do tego ma bardzo stoicki charakter , jedyny minus jaki ma to często nie słucha jak się go woła i jest bardzo głośny wystarczy cos stuknie mignie i już szczeka a głos ma jak bernardyn a po za tym to miś przytulanka
  21. i jestem w biegu ......... [IMG]http://images65.fotosik.pl/998/36bc06c9064a99e9gen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...