Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. siostrzeniec nie zna się na jamnikach , a jamnik to nie jest zwykły pies :cool3:
  2. a mój Maks jest lepiej jak jest ciepło , myślę Anico ,że to jest otępienie Pikuś potrafił wpatrywać się pół dnia w ścianę
  3. zawsze się zastanawiam skąd w ludziach takie pokłady nienawiści wobec zwierząt
  4. z Marcela się Romeo zrobił
  5. Maksiu nie lubi ubranek ale przywykł , od rok oprócz upałów i jak w domu jest ciepło to tylko nie nakładam mu kubraczka
  6. Marcel na stare lata labradorki wyrywa:evil_lol:
  7. u nas się trochę zachmurzyło i chłodny wiatr , ale jamniki oczywiście na dworze Maksiu w nowym kubraczku , który był moim ulubionym szalem jeszcze kilka dnie temu
  8. słodziak, trochę wystraszony trzymam kciuki za ogłoszenia
  9. pozdrawiamy Gusiaczku i życzymy udanego dnia :lol:
  10. wszytko poniszczyło w ogrodzie róży na pewno nie będzie .Mamy mi żal bo ogródek to jej oczko w głowie i hobby
  11. to jest najgorsze myśleć co gdyby ale już nie cierpi mam nadzieję że jest w szczęśliwym miejscu
  12. Pajuszku kochany masz jak w raju .Staruszki to najlepsze psy tylko żeby mniej chorowały
  13. śliczny Ares:loveu:, jamniki to wyjątkowe psy i każdy jest inny .Też mam wyrzuty sumienia ,że nie zrobiłam więcej dla Pikusia może lepszy wet czy leki .Błędem było skupienie się na jego chorym sercu a to wątroba go zabiła. Ogródek zdewastowany piwonie połamane róże obite przez deszcz , powojnik połamany , goździki leżą płasko na ziemi:shake:
  14. trochę nas w nocy podlało był deszcz , grad i więcej deszczu mam dwa bardzo nieszczęśliwe jamniki
  15. martwię się co będzie po opadach u nas aż ciemno na dworze i okropny wiatr , piwonie będą połamane
  16. ale Antoni ma teraz włości cudownie dużo miejsca
  17. ja za kroplówkę Maksia plus leki w zastrzyku i badanie krwi płacę 150 zł :shake: u nas za czyszczenie ząbków w płytkiej narkozie 180 zł . Freko trzymaj się łobuzie nie choruj nam
  18. oj Antoni prawdziwy pan na włościach
  19. Pikusiu ,,,,,,,,,,,,,,,,[IMG]http://obywatele.pl/swieca.gif[/IMG]
  20. Aluś przystojniak tylko zbyt ruchliwy na zdjęcia, Maksiu zjadł tabletki w lodach :roll:
  21. Aluś ma mrówki w tyłku [IMG]http://images61.fotosik.pl/1011/65bf9cf5d0266cdfgen.jpg[/IMG][IMG]http://images62.fotosik.pl/1014/a4b33a4ba8383cd0gen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...